Προς το περιεχόμενο

Η Samsung θα κατασκευάσει τις GPUs Xe της Intel;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, HackerIglo είπε

Προτιμω σαπιο κουτι του 98-99 και μεσα να κρυβει θησαυρο. Old school φαση ειναι φοβερη παντα...

Ένας καλός οφθαλμίατρος θα βοηθούσε στην περίπτωση της θέασης (ξανά) του μπεζ κουτιού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πείτε με τρελό, αλλά  εγώ  μυρίζομαι new intel internal graphics σε laptops. Δεν θα με χάλαγε κάτι αντίστοιχο των Vega Graphics σε Intel. Πολλά χρόνια μείνανε οι Intel με τα HD Graphics, αρκετά! Θέλω cheap κινέζικα ultrabooks και τα θέλω τώρα! (ψιλοάσχετο, αλλά γι'αυτό θέλω decent Intel Graphics, επειδή δεν υπάρχουν κινέζικα λαπτοπάκια με Vega Graphics xD)

Επεξ/σία από FishFIsh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, stafaf είπε

Ένας καλός οφθαλμίατρος θα βοηθούσε στην περίπτωση της θέασης (ξανά) του μπεζ κουτιού. 

Μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης? Δεν το καταλαβα...

Επεξ/σία από HackerIglo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εννοώ ότι ήταν πολύ άσχημα κουτιά.

Ενταξει απλα το ειπα επειδη προσωπικα μου αρεσουν τα vintage Πραγματα και εχω αρκετα σπιτι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HackerIglo είπε

Ενταξει απλα το ειπα επειδη προσωπικα μου αρεσουν τα vintage Πραγματα και εχω αρκετα σπιτι. ;)

Ναι βρε απόλυτα δεκτό και εμένα μου αρέσουν, κουβέντα κάνουμε. 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ThePCFreak είπε

αν εβλεπες τα pc που φτιαχνω δεν θα το ελεγες αυτο ;)

Αν μου έλεγες ότι φτιάχνεις pc μέσα σε γραφείο με τζάμια κλπ κλπ ναι οκ το να πάρεις ένα κουτί έτοιμο όμορφο με 10 RGB fans που απλά τους βιδώνεις και κολλάς μια ταινία led πάνω στο κουτί και την συνδέεις στο header της μητρικής είναι κάτι που θα το έκανε ο καθένας... Για μένα αυτά είναι και λίγο πεταμένα λεφτά πχ να ξοδέψεις 100 ευρώ για λαμπάκια και από επεξεργαστή να έχεις έναν pentium ας πούμε πχ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, possiz είπε

Τα ledκια είναι για μωρά.

 

η για οσους δεν ξερουν να μονταρουν σωστα ;)

16 ώρες πριν, Billator είπε

Μπα δύσκολο 😂

Αν δεν αρέσουν τα φρουφρου και τα άρωματα σε κάποιον θα είναι άσχημο ότι κ αν πιστεύεις εσύ. 

 

δεν εχεις απλα ιδεα......οποτε το αφηνω ετσι ;)

5 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

Αν μου έλεγες ότι φτιάχνεις pc μέσα σε γραφείο με τζάμια κλπ κλπ ναι οκ το να πάρεις ένα κουτί έτοιμο όμορφο με 10 RGB fans που απλά τους βιδώνεις και κολλάς μια ταινία led πάνω στο κουτί και την συνδέεις στο header της μητρικής είναι κάτι που θα το έκανε ο καθένας... Για μένα αυτά είναι και λίγο πεταμένα λεφτά πχ να ξοδέψεις 100 ευρώ για λαμπάκια και από επεξεργαστή να έχεις έναν pentium ας πούμε πχ. 

 

κανω πολλα περισσοτερα ως τεχνικος το πεταμενα λεφτα ειναι σχετικο...παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ThePCFreak είπε

η για οσους δεν ξερουν να μονταρουν σωστα ;)

δεν εχεις απλα ιδεα......οποτε το αφηνω ετσι ;)

κανω πολλα περισσοτερα ως τεχνικος το πεταμενα λεφτα ειναι σχετικο...παντα


Εχεις κολλησει. Πας να πεισεις τον αλλον που δε του αρεσει κατι οτι δεν εχει ιδεα και πρεπει να του αρεσει.
Ρεβυθια εχω να φαω 15-20 χρονια γιατι δε μου αρεσουν, οχι γιατι δε τα μαγειρευουν σωστα!!
😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...