Προς το περιεχόμενο

Σοβαρά προβλήματα με την οθόνη του Galaxy Fold αντιμετώπισαν ορισμένοι reviewers


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, possiz είπε

Δεν το έκραξαν γιατί δεν θα ξαναπάρουν δωράκι για test αν το έκαναν. Θέλει πολύ IQ για να το καταλάβεις.

Αδερφέ μου κράζουν τα πάντα από όσα κάνουν  review και δεν τους αρέσουν.  Σταμάτησαν Μήπως να τους στέλνουν ή τώρα πιάσατε internet στην περιοχή σου και βλέπεις πρώτη φορά τους γνωστούς youtubers? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Δεν είναι γνώμη σου να λες "μόγγολα", είναι χαρακτηρισμός και μάλιστα απαράδεκτος που κακώς επετράπη.

Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις ποιο είναι το πρόβλημά μου με τέτοιου είδος posts, βόθρος γίνεται με τέτοιες εκφράσεις.

Φιλε πολυ στα σοβαρα τα παιρνεις,

Εισαι απ αυτους που παρεξηγιουνται με τα παντα?Σ ενα φορουμ εισαι κ ο καθενας λεει την αποψη του.

Σιγουρα παντως δεν εισαι σε θεση να μου πεις τι θα γραψω μεσα στο φορουμ,απο εκει κ περα πολυ το αναλυσαμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου η ιδια η Samsung ειπε οτι η ζελατινα ειναι για να προστατεψει την οθονη απο τις γρατζουνιες. τι σχεση εχει η αφαιρεση της με προβληματα οπως η ρωγμη στο σημειο καμπης της οθονης, η οτι αναβοσβηνε η οθονη; επισης, δεν ηταν ολοι που αφαιρεσαν την ζελατινα και ειχαν θεμα.

κατι μου λεει οτι η οθονη απλα δεν ειναι ετοιμη για καθημερινη χρηση. και αν ενα λεπτο στρωμα φιλμ ειναι αυτο που την αποτρεπει να χαλασει, τοτε μαλλον η κατασκευη δεν ειναι τοσο καλη σχεδιαστικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HackerIglo είπε

Κατι μου λεει οτι θα μπει και αυτο στο κουτι με τις πιο αχρηστες εφευρεσεις...

Η συγκεκριμένη συσκευή ίσως. Το concept με τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, Retromaniac said:

Η συγκεκριμένη συσκευή ίσως. Το concept με τίποτα...

Το concept όμως προϋπήρχε εδώ και χρόνια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super Fail.... ο ανταγωνισμος για τη πρωτια παντα καταληγει σε προιοντα που βγαινουν στην αγορα κανονικότατα ενω ειναι πιλοτικα και άγουρες τεχνολογίες...! αγοράζετε τελευταιοι! τωρα ποιος χαζος αγορασε αυτη την πατατα ας λουστει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το concept όμως προϋπήρχε εδώ και χρόνια. 

Ναι, εννοείτε. Απλά θέλω να επισημάνω ότι αργά η γρήγορα θα έχουμε χρηστική υλοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, Retromaniac said:

Ναι, εννοείτε. Απλά θέλω να επισημάνω ότι αργά η γρήγορα θα έχουμε χρηστική υλοποίηση.

Πάντως αν το συγκεκριμένο αποδειχθεί τόσο ευαίσθητο, φαντάζομαι τι θα γίνει και με το Huawei που έχει την οθόνη μονίμως εκτεθειμένη... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι οχι... το κονσεπτ δεν υπηρχε.... η σαμσου το σκεφτηκε!

το Νοκια κομουνικεητορ ηρθε απο αλλο πλανητη!

το Νοκια κομουνικεητορ 15 χρονια πριν ειχε 1000αδες φορες καλυτερη ποιοτητα κατασκευης στο ιδιο κονσεπτ

Η μαμα Νοκια (που πλεον ειναι πατος) δεν θα εβγαζε ποτε τετοια μ@λ@κι@

απο την αλλη... γιατι;;; γιατι;;;;;;;;;;;;;;

νομιζω οτι ο κοσμος αρκειται πλεον στο οτι κατι ειναι ακριβο κ μαμαει... για τον π30ντ@ ειναι. κακασχημο φολνταμπλ ταχα μου.. με εξωτερικη οθονη λες κ εχεις αντροιντ 2.0.0 στα χερια σου... ανοιγεις κ παρε τη σαπιλα που βαστιεται (μηχανικα εξηγειται) απο μια βρωμομεμβρανη που ειναι κ οτι πιο αντιαισθητικο εχω δει ποτε μου. Ασχετως τι λεει η σαμσου (εννοειται οτι ο καταναλωτης πρεπει να διαβασει πριν πιασει στα χερια του το προιον) αλλα απο την αλλη ολες οι συσκευες του κοσμου εχουν μια μαμησια μεμβρανη που ολοι την πετανε αμεσως, πως λοιπον να μην κανει το ιδιο κ με το φολντ ο κοσμος; εχει κανενα μπαν αυτοκολλητο τουλαχιστον "μην αφαιρειται αυτη την αντιαισθητικη κωλομεμβρανη γτ σαυτην στηριζεται κυριολεκτικα η τεχνολογια μας";;;;;

ασε που ειναι σαν κωλος....

οταν ειναι διπλωμενο δεν εχω δει τοσο ασχημη κουμουτσα κ τοσο αντι συμετρικο, το βλεπεις απο το πλαι κ απο τη πλευρα του φολντ ειναι πιο χοντρο απο την αλλη πλευρα.... αισχος!!! καντε πλουσια τη σαμσου.. Ποιος λεει ομορφο αυτο στη φωτο;; εχει θεμα....

εχουμε καταντήσει αθλιοι

-τι χαρακτηριστικα εχει το κινητο σου φιλε; ειναι καλο;

-2000 ευρω κανει (η μπαταρια του πολυ καλη! αξιζε τα λεφτα του! ειναι 14500εκατομυρια  μιλιανρη κ μιλιαμπερ κ κραταει ΜΙΑ ολοκληρη ΩΡΑ παραπανω απο το samsung galaxy s2 που εχεις 10 χρονια!!!)

(ειναι ντροπη απλα να σημαινουν τα νουμερα τεχνολογια.... σκατα)

αλλα ο κοσμος ζει μες τη μιζερια που ενα φολνταμπλ του αρκει να του αλλαξει τη διαθεση γιατι πλεον μονο αυτο τον κανει να νιωθει ξεχωριστος.

 

Ποτε ΘΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ 2 μερες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; αυτο απαντηστε βρωμοδηθεν ευρεσιτεχνες ανιδεοι... με τον 3D printer Μου φτιαχνω πιο καλο κινητο.

galaxy-fold-outer-screen-and-gap-1.jpg

Επεξ/σία από gregdais
  • Confused 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

^Τι στον π διάβασα μόλις τώρα;

Δεν είσαι έτοιμος για τόσο βαθύ νόημα. :P

Βασικα ο κόσμος όλος δεν είναι έτοιμος... :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Soulson είπε

Αδερφέ μου κράζουν τα πάντα από όσα κάνουν  review και δεν τους αρέσουν.  Σταμάτησαν Μήπως να τους στέλνουν ή τώρα πιάσατε internet στην περιοχή σου και βλέπεις πρώτη φορά τους γνωστούς youtubers? 

Τέτοια κινητά δεν πρέπει καν να παρουσιάζονται προς πώληση. Είναι πολύ μεγάλη ντροπή για την Samsung. Κάνει 2 χιλιάρικα, δεν είναι παίξε γέλασε. Ντροπή τους που πάνε να βγάλουν κάτι υπερευαίσθητο σε τόσο υψηλή τιμή. Εντελώς beta, μην πω alpha.

Προφανώς όποιος το αγοράσει από εδώ και πέρα τα θέλει ο πωπός του. Όχι σε τσέπη, ούτε σε δυνατό αέρα δεν θα μπορεί να το βγάλει.

Επεξ/σία από possiz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, possiz είπε

Τέτοια κινητά δεν πρέπει καν να παρουσιάζονται προς πώληση. Είναι πολύ μεγάλη ντροπή για την Samsung. Κάνει 2 χιλιάρικα, δεν είναι παίξε γέλασε. Ντροπή τους που πάνε να βγάλουν κάτι υπερευαίσθητο σε τόσο υψηλή τιμή. Εντελώς beta, μην πω alpha.

Προφανώς όποιος το αγοράσει από εδώ και πέρα τα θέλει ο πωπός του. Όχι σε τσέπη, ούτε σε δυνατό αέρα δεν θα μπορεί να το βγάλει.

Φίλε έχεις πολύ πλάκα αλήθεια. Ας βγεί και δεν θα το πάρω γιατί έβγαλες το πόρισμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gregdais είπε

οχι οχι... το κονσεπτ δεν υπηρχε.... η σαμσου το σκεφτηκε!

το Νοκια κομουνικεητορ ηρθε απο αλλο πλανητη!

το Νοκια κομουνικεητορ 15 χρονια πριν ειχε 1000αδες φορες καλυτερη ποιοτητα κατασκευης στο ιδιο κονσεπτ

Η μαμα Νοκια (που πλεον ειναι πατος) δεν θα εβγαζε ποτε τετοια μ@λ@κι@

απο την αλλη... γιατι;;; γιατι;;;;;;;;;;;;;;

νομιζω οτι ο κοσμος αρκειται πλεον στο οτι κατι ειναι ακριβο κ μαμαει... για τον π30ντ@ ειναι. κακασχημο φολνταμπλ ταχα μου.. με εξωτερικη οθονη λες κ εχεις αντροιντ 2.0.0 στα χερια σου... ανοιγεις κ παρε τη σαπιλα που βαστιεται (μηχανικα εξηγειται) απο μια βρωμομεμβρανη που ειναι κ οτι πιο αντιαισθητικο εχω δει ποτε μου. Ασχετως τι λεει η σαμσου (εννοειται οτι ο καταναλωτης πρεπει να διαβασει πριν πιασει στα χερια του το προιον) αλλα απο την αλλη ολες οι συσκευες του κοσμου εχουν μια μαμησια μεμβρανη που ολοι την πετανε αμεσως, πως λοιπον να μην κανει το ιδιο κ με το φολντ ο κοσμος; εχει κανενα μπαν αυτοκολλητο τουλαχιστον "μην αφαιρειται αυτη την αντιαισθητικη κωλομεμβρανη γτ σαυτην στηριζεται κυριολεκτικα η τεχνολογια μας";;;;;

ασε που ειναι σαν κωλος....

οταν ειναι διπλωμενο δεν εχω δει τοσο ασχημη κουμουτσα κ τοσο αντι συμετρικο, το βλεπεις απο το πλαι κ απο τη πλευρα του φολντ ειναι πιο χοντρο απο την αλλη πλευρα.... αισχος!!! καντε πλουσια τη σαμσου.. Ποιος λεει ομορφο αυτο στη φωτο;; εχει θεμα....

εχουμε καταντήσει αθλιοι

-τι χαρακτηριστικα εχει το κινητο σου φιλε; ειναι καλο;

-2000 ευρω κανει (η μπαταρια του πολυ καλη! αξιζε τα λεφτα του! ειναι 14500εκατομυρια  μιλιανρη κ μιλιαμπερ κ κραταει ΜΙΑ ολοκληρη ΩΡΑ παραπανω απο το samsung galaxy s2 που εχεις 10 χρονια!!!)

(ειναι ντροπη απλα να σημαινουν τα νουμερα τεχνολογια.... σκατα)

αλλα ο κοσμος ζει μες τη μιζερια που ενα φολνταμπλ του αρκει να του αλλαξει τη διαθεση γιατι πλεον μονο αυτο τον κανει να νιωθει ξεχωριστος.

 

Ποτε ΘΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ 2 μερες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; αυτο απαντηστε βρωμοδηθεν ευρεσιτεχνες ανιδεοι... με τον 3D printer Μου φτιαχνω πιο καλο κινητο.

galaxy-fold-outer-screen-and-gap-1.jpg

Το ότι το nokia communicator με το Galaxy Fold διπλώνουν δεν είναι ίδια. Γιατί το νοκια δεν έχει οθόνη που να διπλώνει σε αντίθεση με Fold.
Και αν το πας έτσι τότε τα λαπτοπ που διπλώνουν,την έχουν πιο πολλά χρόνια αυτή την τεχνολογία.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...