Προς το περιεχόμενο

ξεθωριασμένη εκτύπωση και με γραμμές


trelos10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας παιδιά μόλις αγόρασα έναν hp envy 4525 πολυμηχάνημα και δεν εκτυπώνει καθόλου καλά μόνο  στο μαύρο χρώμα . έχω κάνει ευθυγράμμιση τα έχω κάνει όλα .στα χρωματιστά τυπώνει τέλεια ούτε μια ατέλεια αλλά στο μαύρο μιλάμε για χάλι τα γράμματα φαίνονται  λερωμένα  και με γραμμές μέσα έχω κάνει και καθαρισμό στα μελάνια απο μέσα στο πρόγραμμα  καθάρισα και το δοχείο της επαφές και την κεφαλή αλλά τα ίδια .τι μπορεί να φταίει ?? ελαττωματικό  μελάνι  ?είναι το γνήσιο που είχε μέσα .εάν τυπώσω με πιο ανοιχτό μαύρο προς γρι πολύ σκούρο  το τυπώνει τέλια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μηπως τελειωσε;

Δες απο το προγραμμα την εκτιμωμενη σταθμη του μαυρου μελανιου...

Επεξ/σία από skoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2019 στις 4:45 ΜΜ, trelos10 είπε

για σας παιδιά μόλις αγόρασα έναν hp envy 4525 πολυμηχάνημα και δεν εκτυπώνει καθόλου καλά μόνο  στο μαύρο χρώμα . έχω κάνει ευθυγράμμιση τα έχω κάνει όλα .στα χρωματιστά τυπώνει τέλεια ούτε μια ατέλεια αλλά στο μαύρο μιλάμε για χάλι τα γράμματα φαίνονται  λερωμένα  και με γραμμές μέσα έχω κάνει και καθαρισμό στα μελάνια απο μέσα στο πρόγραμμα  καθάρισα και το δοχείο της επαφές και την κεφαλή αλλά τα ίδια .τι μπορεί να φταίει ?? ελαττωματικό  μελάνι  ?είναι το γνήσιο που είχε μέσα .εάν τυπώσω με πιο ανοιχτό μαύρο προς γρι πολύ σκούρο  το τυπώνει τέλια 

Να τον πας πίσω Δεν έχει εγγύηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η το μαύρο μελάνι είναι προβληματικό ή τελείωσε.

Να ξέρεις αυτά που έχουν μέσα είναι demo για ελάχιστες εκτυπώσεις. Όπως σου είπαν κοίταξες τα επίπεδα μελάνης;;;;;;Τι λέει;;; Αν δείχνει ότι έχει να το πας πίσω είναι προβληματικό.

Αν του έκανες και 2-3 καθαρισμούς και το λίγο που είχε μάλλον τελείωσε.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την χάλια εκτύπωση την κάνει όπως είπα μόνο στο μαύρο χρώμα σε άλλα χρώματα η εκτύπωση είναι άριστη . από το πρόγραμμα μέσα βλέπω ότι τα μελάνια είναι στα 80% περίπου με το μαύρο να είναι πιο χαμηλά και λογικό γιατί μόνο σε μαύρο εκτυπώνω .λογικά πρέπει να είναι ελαττωματικό το μελάνι . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...