Προς το περιεχόμενο

Επικοινωνία με την μαμά Sony


Προτεινόμενες αναρτήσεις

    Παρακαλείται όποιος γνωρίζει ποια μπορεί να είναι η επίσημη Sony δλδ η μαμά εταιρεία , όπου βρίσκεται και τον τρόπο επικοινωνίας μαζί τους , προκειμένου να απευθύνω διαμαρτυρία . Δυστυχώς όλοι οι τρόποι οδηγούν στις κατά τόπους αντιπροσωπειες . 

    Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panagob είπε

Για δες μήπως βρεις άκρη εδώ. Έχει chat και mail. Αν το χειριστείς σωστά θα βρεις κάποιον μη-ρομποτ να σε βοηθήσει.
Τι έπαθες ομως;

 

2 λεπτά πριν, odystam είπε

Ναι όντως, τι πρόβλημα υπάρχει? 

    Μου ροκανιζουν το χρόνο ώστε να παρέλθει η εγγύηση ........ αν βρω τρόπο να απευθυνθώ στην ίδια την εταιρεία ίσως καταφέρω κάτι ...... ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την ανταπόκριση . Θα δοκιμάσω την οδηγία ..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως θα βγάλεις άκρη ειδικά αν έχεις και αποδείξεις για τις καθυστερήσεις που λες. Απλά ξεκαθάρισε πως θες να σου λύσουν αυτοί (US Sony) το θέμα γιατι ο αντιπρόσωπος της χώρας σου δεν είναι συνεργάσιμος.
Είχα στείλει παλιότερα mail στην Manfrotto για ένα ελλατωματικό προϊον και μου απάντησε κατευθείαν ο Έλληνας αντιπρόσωπος. Πήγε να υπαινιχθεί πως έφταιγα εγώ αλλά καθάρισε ακαριαία το Amazon (να'ναι καλά εκεί που είναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panagob είπε

Πιστεύω πως θα βγάλεις άκρη ειδικά αν έχεις και αποδείξεις για τις καθυστερήσεις που λες. Απλά ξεκαθάρισε πως θες να σου λύσουν αυτοί (US Sony) το θέμα γιατι ο αντιπρόσωπος της χώρας σου δεν είναι συνεργάσιμος.
Είχα στείλει παλιότερα mail στην Manfrotto για ένα ελλατωματικό προϊον και μου απάντησε κατευθείαν ο Έλληνας αντιπρόσωπος. Πήγε να υπαινιχθεί πως έφταιγα εγώ αλλά καθάρισε ακαριαία το Amazon (να'ναι καλά εκεί που είναι).

   Έκανα ήδη μία απόπειρα , θα ξαναπροσπαθησω , όμως , ευχαριστώ και πάλι , δεν φαίνεται πουθενά όμως ποια είναι τελικά η εταιρεία . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panagob είπε

Ίσως και αυτό να βοηθήσει και μετά τα social media. 
Με τα προβλήματα της Sony έχεις αφήσει και το thread της D1 ορφανό 😁.

     Θα επανέρθω σύντομα για την D1 , με λινκ που θα οδηγεί στις φωτογραφίες της . 

7 ώρες πριν, panagob είπε

Ίσως και αυτό να βοηθήσει και μετά τα social media. 
Με τα προβλήματα της Sony έχεις αφήσει και το thread της D1 ορφανό 😁.

   Ήταν το καλύτερο λινκ , έφυγε ήδη , ευχαριστώ για την βοήθεια , επιφυλλασσομαι ..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...