Προς το περιεχόμενο

sos


doraki33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα φιλες και φιλοι! εχω το εξης θεμα: εχω αγορασει αρκετα μελανια για το πολυμηχανημα μου, δεδομενου οτι κανω μεγαλη χρηση. Το πολυμηχανημα χαλασε και θεωρω πως δεν εχει νοημα να τον επισκευασω. αναζητω συμβατα πολυμηχανηματα και δεν βρισκω. Καποια καλη ιδεα τι να κανω τα μελανια??? ή να βρω συματο πολυμηχανημα??? ειναι τα 650 hp τα μελανια

επίσης, θα πρεπει να προβω αμεσα στην αγορα πολυμηχανηματος. με ενδιαφερει να εχει οικονομικα αναλωσιμα, αυτοματη εκτυπωση διπλης οψης και να ειναι εγχρωμο. ιδανικα μεχρι 200 ευρω. επισης θελω να ειναι ευχρηστο για να μη μπερδευτω.  όποια βοηθεια ειναι πολυτιμη!! σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, doraki33 είπε

καλησπερα φιλες και φιλοι! εχω το εξης θεμα: εχω αγορασει αρκετα μελανια για το πολυμηχανημα μου, δεδομενου οτι κανω μεγαλη χρηση. Το πολυμηχανημα χαλασε και θεωρω πως δεν εχει νοημα να τον επισκευασω. αναζητω συμβατα πολυμηχανηματα και δεν βρισκω. Καποια καλη ιδεα τι να κανω τα μελανια??? ή να βρω συματο πολυμηχανημα??? ειναι τα 650 hp τα μελανια

επίσης, θα πρεπει να προβω αμεσα στην αγορα πολυμηχανηματος. με ενδιαφερει να εχει οικονομικα αναλωσιμα, αυτοματη εκτυπωση διπλης οψης και να ειναι εγχρωμο. ιδανικα μεχρι 200 ευρω. επισης θελω να ειναι ευχρηστο για να μη μπερδευτω.  όποια βοηθεια ειναι πολυτιμη!! σας ευχαριστω

 

 

ολα αυτα τα μοντελο νομιζω περνουν hp 650  αν δεν βρισκεις καινουριο ψαξε για μεταχειρισμενο για να μην πανε χαμενα τα μελάνια

Συμβατό με: HP Deskjet Ink 1015, 1515, 1516, 2515, 2516, 2545, 2546, 2645, 3515 e-AiO, 3545 e-AiO, 4515 e-AiO.

HEWLETT PACKARD
1015 |  All-in-One 1515 |  2515 All-in-one CZ280C |  HP Deskjet INK ADVANTAGE 3515 |  4645 E-ALL-IN-ONE |  2645 ALL-IN-ONE | 

Επεξ/σία από rose from hell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...