Προς το περιεχόμενο

Αντίστροφη ασύρματη φόρτιση θα υποστηρίζει το iPhone 11 αλλά και ταχύτερες φορτίσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Istros είπε

Έχω Samsung και κράζω τη Samsung που πουλάει exynos και isocell στην Ευρωπη και θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα πάω στο note 10 λόγω exynos.Και γω έχω βαρεθεί κάθε φορά που σχολιάζουμε την apple να κάνετε λες και έχετε μετοχές και είστε οι Ρομπέν της apple.Κραζουμε κάθε τι αρνητικό σε όλες τις εταιρείες.Σοβερευτειτε 

Τα αρνητικά τα λες μια δυο φορές όχι κάθε φορά τα ίδια γίνεστε κουραστική και κράζεις ένα επιπλέον future του νέου μοντέλου. Με αυτό δείχνεις το κόμπλεξ π έχεις, δεν κραζουμαι future χρήσιμα επειδή τα έβγαλε κάποιος άλλος πρώτα. Και φιλικά πάντα σου λέω χαλάρωσε λίγο με την αππλε εμένα δεν με νοιάζει το γραφεις αλλά της περισσότερες φορές μετά το δεύτερο σχόλιο σου είσαι οφφ τοπίκ όπως και εγώ αυτή την στιγμή...! 

 

Νομίζω ότι έχεις αρχείο με σχόλια κατά Apple  και τα κανείς Copy paste συνέχεια.

 

δεν το συνεχίζω είναι το τελευταίο σχόλιο μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 ώρες πριν, iazriel είπε

Να μην το παρουσίασουν στο keynote σαν να ανακάλυψαν τον τροχό μια φορά. Αλλά ξέρω την φάση, θα ανέβει ο Schiller στην σκηνή, θα πεί "and for the first time, iPhone supports reverse charging" και από κάτω θα αρχίσουν τα χειροκροτήματα και τα ουυυυυ και τα σφυρίγματα επιδοκιμασίας για το ινοβέισο.

Καλα μην νομιζεις τα χειροκροτηματα και τα σφυριγματα τα ξεκινανε οι υπαλληλοι της apple που ειναι ουκ ολιγοι εκει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, EmnIT είπε

Τα αρνητικά τα λες μια δυο φορές όχι κάθε φορά τα ίδια γίνεστε κουραστική και κράζεις ένα επιπλέον future του νέου μοντέλου. Με αυτό δείχνεις το κόμπλεξ π έχεις, δεν κραζουμαι future χρήσιμα επειδή τα έβγαλε κάποιος άλλος πρώτα. Και φιλικά πάντα σου λέω χαλάρωσε λίγο με την αππλε εμένα δεν με νοιάζει το γραφεις αλλά της περισσότερες φορές μετά το δεύτερο σχόλιο σου είσαι οφφ τοπίκ όπως και εγώ αυτή την στιγμή...! 

Νομίζω ότι έχεις αρχείο με σχόλια κατά Apple  και τα κανείς Copy paste συνέχεια.

δεν το συνεχίζω είναι το τελευταίο σχόλιο μ.

Όταν λέω ότι το έβαλαν οι Κινέζοι και το αντέγραψε που βλέπεις το κράξιμο?Η πραγματικότητα ειναι.Αν δεν σου αρέσει δικαίωμα σου αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα σχολιάζουμε.Οταν θες να το παίξεις premium και ζητάς τα διπλασια-τριπλασια πρέπει να το δικαιολογείς και όχι να αντιγράφεις τους Κινέζους ούτε να πουλάς κινητά made in India.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αλλες εταιριες που προσπαθει να αντιγραψει η apple βαζουν ομως μπαταριες που κρατανε στις συσκευες τους οχι δειγμα ισα για να βγαλει την μερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Istros είπε

Όταν λέω ότι το έβαλαν οι Κινέζοι και το αντέγραψε που βλέπεις το κράξιμο?Η πραγματικότητα ειναι.Αν δεν σου αρέσει δικαίωμα σου αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα σχολιάζουμε.Οταν θες να το παίξεις premium και ζητάς τα διπλασια-τριπλασια πρέπει να το δικαιολογείς και όχι να αντιγράφεις τους Κινέζους ούτε να πουλάς κινητά made in India.

Και που είναι το πρόβλημα σ εγώ θέλω τα made in India, Kazakhstan και ότι άλλο εγώ τα πληρώνω όταν οι φαν εταιρίες σου βγάλουν δικό τους operating system όπως το iOS τότε να μου μιλάς με μάπες και να περνεις σύστημα 3ου σου φτιάχνουν όλοι κινητά βλέπε κάθε κινέζο... μου πουλάς εσυ premium device με πολύ καλά χαρακτηρίστηκα αλλά χωρίς δικό σου σύστημα αν επένδυση η κάθε εταιρία όπως η αππλε στο iOS θα δεις τιμές και future που θα περνεις!! Και όσοι ξέρουν από αππλε και δεν το περνούν για μόστρα το περνούν για το λειτουργικό το ότι δεν είναι τοπ κινητά η λαπτοπ τα ξέρουμε αλλά έχει κάτι π λέγετε operating system και είναι τόσο καλό costumized που δεν μπορεί να το φτάσει το ανδροιντ 

3 λεπτά πριν, el97639 είπε

Οι αλλες εταιριες που προσπαθει να αντιγραψει η apple βαζουν ομως μπαταριες που κρατανε στις συσκευες τους οχι δειγμα ισα για να βγαλει την μερα 

Είσαι λάθος σε average η μπαταρία του iPhone είναι ποιο ανθεκτικια σε θέμα χρόνου το ότι δεν έχουν μεγάλες μπαταρίες το ξέρουν όλοι αλλά μια μέρα την βγάζει σε φουλ χρήση κάτοχος x και Xs max το δεύτερο 1,5 με δεδομένα, WiFi Bluetooth όλα ανοιχτά (δεν παίζω παιχνίδια τα έχω για δουλειά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εισαι λαθος. Εμενα το xiaomi με 4000mah εβγαζε 4 μερες κ τωρα 3. Μεχρι το iphone X η μπαταρια ηταν 1,5mah. Αν ειναι να σκας πανω απο 1000 ευρω για να βγαζει την μερα χωρις κλαμα αστο πετα το 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, EmnIT είπε

Τα αρνητικά τα λες μια δυο φορές όχι κάθε φορά τα ίδια γίνεστε κουραστική και κράζεις ένα επιπλέον future του νέου μοντέλου. Με αυτό δείχνεις το κόμπλεξ π έχεις, δεν κραζουμαι future χρήσιμα επειδή τα έβγαλε κάποιος άλλος πρώτα. Και φιλικά πάντα σου λέω χαλάρωσε λίγο με την αππλε εμένα δεν με νοιάζει το γραφεις αλλά της περισσότερες φορές μετά το δεύτερο σχόλιο σου είσαι οφφ τοπίκ όπως και εγώ αυτή την στιγμή...! 

 

Νομίζω ότι έχεις αρχείο με σχόλια κατά Apple  και τα κανείς Copy paste συνέχεια.

 

δεν το συνεχίζω είναι το τελευταίο σχόλιο μ.

 

Να σου κάνει και σένα ο  @Istros ένα αρχείο με σωστά ορθογραφημένες προτάσεις.... πολλά μήλα έφαγες και θόλωσες

συνέχισε το πάντως αν θες να νιώσουμε πιο μορφωμένοι :P 

Επεξ/σία από fotiss1
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, EmnIT είπε

Και που είναι το πρόβλημα σ εγώ θέλω τα made in India, Kazakhstan και ότι άλλο εγώ τα πληρώνω όταν οι φαν εταιρίες σου βγάλουν δικό τους operating system όπως το iOS τότε να μου μιλάς με μάπες και να περνεις σύστημα 3ου σου φτιάχνουν όλοι κινητά βλέπε κάθε κινέζο... μου πουλάς εσυ premium device με πολύ καλά χαρακτηρίστηκα αλλά χωρίς δικό σου σύστημα αν επένδυση η κάθε εταιρία όπως η αππλε στο iOS θα δεις τιμές και future που θα περνεις!! Και όσοι ξέρουν από αππλε και δεν το περνούν για μόστρα το περνούν για το λειτουργικό το ότι δεν είναι τοπ κινητά η λαπτοπ τα ξέρουμε αλλά έχει κάτι π λέγετε operating system και είναι τόσο καλό costumized που δεν μπορεί να το φτάσει το ανδροιντ 

Είσαι λάθος σε average η μπαταρία του iPhone είναι ποιο ανθεκτικια σε θέμα χρόνου το ότι δεν έχουν μεγάλες μπαταρίες το ξέρουν όλοι αλλά μια μέρα την βγάζει σε φουλ χρήση κάτοχος x και Xs max το δεύτερο 1,5 με δεδομένα, WiFi Bluetooth όλα ανοιχτά (δεν παίζω παιχνίδια τα έχω για δουλειά) 

Δικαίωμα σου να πάρεις ότι θέλεις,δικά σου είναι τα χρηματα.Το να σχολιάζουμε όμως εταιρείες είναι και μας δικαίωμα μας.Καλο το λειτουργικό αλλά πρέπει να υποστηρίζεται και από το hardware όταν θες να είσαι premium και να πουλάς σ αυτές τις τιμές.Πολυ καλή η προσθήκη της αντίστροφης ασύρματης φόρτισης και μακάρι να δούμε και άλλα νέα χαρακτηριστικά στα iPhone 11.Ειπαμε ο ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, fotiss1 είπε

Να σου κάνει και σένα ο  @Istros ένα αρχείο με σωστά ορθογραφημένες προτάσεις.... πολλά μήλα έφαγες και θόλωσες

συνέχισε το πάντως αν θες να νιώσουμε πιο μορφωμένοι :P 

Αν θες το γυρνάμε στα αγγλικά, έχω αρκετά χρόνια έξω και μπορώ να στα γράψω στα αγγλικά ποιο εύκολα και πολύ ποιο ωραία και με λέξης που ίσως να μην κατάλαβεις μην το παίζεις έξυπνος....! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Capt.staros είπε

Καλα μην νομιζεις τα χειροκροτηματα και τα σφυριγματα τα ξεκινανε οι υπαλληλοι της apple που ειναι ουκ ολιγοι εκει μεσα.

Ξέρω, δεν το γλιτώνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολαυστικά τα θέματα που αφορούν Apple. 

Παρακαλώ τους mods μην κάνουν ban τους γνωστούς γελωτοποιούς του φορουμ

Προσφέρουν κοινωνικό έργο κάνοντας μας να γελάμε 

 

6 ώρες πριν, fotiss1 είπε

Να σου κάνει και σένα ο  @Istros ένα αρχείο με σωστά ορθογραφημένες προτάσεις.... πολλά μήλα έφαγες και θόλωσες

συνέχισε το πάντως αν θες να νιώσουμε πιο μορφωμένοι :P 

Παίζουν κάτι ορθογραφικά λάθη και σε προτάσεις κάποιων που δεν τρώνε μήλα. 

Ψαξε να τα βρεις και αυτά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2019 στις 10:37 ΜΜ, Talepwros είπε

Εγω γιατι πιστευω οτι το apple watch και τα air pods 2 θα φορτιζουν το νεο iPhone και οχι το αναποδο;

Ενας πραγματικά ταλαίπωρος τι αλλο θα μπορούσε να πει άραγε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις ακουστικα που δεν θελουν μπαταρια,δεν χρειαζεσαι φορτιση

Το λεω αυτο γιατι ειδα την αλλη καινοτομια της Apple,το offline gaming,ουαου,ποιος θα το σκεφτοταν κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...