Προς το περιεχόμενο

Αντίστροφη ασύρματη φόρτιση θα υποστηρίζει το iPhone 11 αλλά και ταχύτερες φορτίσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Rumors about which power adapter and cable will ship with the iPhone are always less concrete. Macotakara reported just last month sources said the new iPhones would bundle the same slow chargers as today, and previous reports about a charging brick and cable switch have been premature.

Το παρών άρθρο είναι μια περίληψη από το αρχικό του 9ro5mac και όχι μετάφραση αυτού. Διαβάστε το αρχικό άρθρο, για μια καλύτερη ενημέρωση πάνω στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

"Αναμενόμενα, η Apple θα προωθήσει το χαρακτηριστικό αυτό για τη φόρτιση δικών της συσκευών όπως των νέων AirPods αλλά και του Apple Watch.."

Σωστά.. "γιατί η άσπρη είναι δικιά μου αγελάδα.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, vargas είπε

Πόσο πιο γρήγορα ; Από τις 3 ώρες κ 29 λεπτά που έχει το xs max ;😁

Εγώ γιατί βλέπω στα τεστς που τρέχουν στο  Youtube περί τις 6ωρες οθόνη με μπαταρία 3170.

 

A4817469-32C6-4B0A-8916-1E13DF20B3A5.jpeg

Επεξ/σία από Vasilisxd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για κλαματα η apple, σιγα το feature. Παλι καλα που υπαρχουν *διαρροες* για να γελαμε. Σαν τις ειδησεις στο star 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Istros είπε

Μάλλον διαβάζεις θέματα μόνο της apple.Αν διάβαζες και τα υπόλοιπα θα έβλεπες ότι γράφονται και αρνητικά και για τους υπόλοιπους.κραζουν και τη Samsung για τον exynos στην Ευρώπη,την Huawei,LG για τις οθόνες,την xiaomi,την Alcatel,την OnePlus,sony κ.α.Διαβαζε και κανένα άλλο θέμα εκτός και αν ζοριζεστε μόνο στην apple

Μπορώ να σου στείλω αρκετά screenshot σε καινούργια τεχνολόγια για κινητά ανδροιντ και εσυ είσαι ένας από αυτούς που σχολιάζει συνέχεια επίσης σε θέματα αππλε είσαι αρνητικός δεν είναι ότι λες την άποψη σου 1-2 φορές άντε αλλά ρε φίλε το έχεις παρακάνει δηλαδή κάθε φορά ξέρω θα δω το όνομα σ σίγουρα first page να γραφεις κάτι αρνητικό...δεν ξέρω τι έχεις, ένα έχω καταλάβει μεγάλο κόμπλεξ με το μήλο γενικά και δεν είναι εκφράσει απόψεις αλλά μίσους για μια εταιρία. 

 

Μην το πάρεις προσωπικά αλλά έχω βαρέθει την ίδια καραμέλα να γράφεται τα ίδια κάθε φορά όχι μόνο εσυ και άλλη..! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Έλα φίλε μου αφού και εσύ Samsung έχεις..! Μην κάνεις ότι συμπαθας την apple!!!

Δηλαδή τι πρέπει να κάνω; Να μαζεύομαι με άλλα κομπλεξικά τρολ στο discord και να οργανώνω καταδρομικές σε κάθε apple topic, όπως αυτός που σου έκανε λάικ;

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kirileman είπε

Δηλαδή τι πρέπει να κάνω; Να μαζεύομαι με άλλα κομπλεξικά τρολ στο discord και να οργανώνω καταδρομικές σε κάθε apple topic, όπως αυτός που σου έκανε λάικ;

 

Το επιβεβαιώνεις; Έχεις Shamesung; Κρίμα και σε συμπαθούσα... 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, EmnIT είπε

Μπορώ να σου στείλω αρκετά screenshot σε καινούργια τεχνολόγια για κινητά ανδροιντ και εσυ είσαι ένας από αυτούς που σχολιάζει συνέχεια επίσης σε θέματα αππλε είσαι αρνητικός δεν είναι ότι λες την άποψη σου 1-2 φορές άντε αλλά ρε φίλε το έχεις παρακάνει δηλαδή κάθε φορά ξέρω θα δω το όνομα σ σίγουρα first page να γραφεις κάτι αρνητικό...δεν ξέρω τι έχεις, ένα έχω καταλάβει μεγάλο κόμπλεξ με το μήλο γενικά και δεν είναι εκφράσει απόψεις αλλά μίσους για μια εταιρία. 

Μην το πάρεις προσωπικά αλλά έχω βαρέθει την ίδια καραμέλα να γράφεται τα ίδια κάθε φορά όχι μόνο εσυ και άλλη..! 

Έχω Samsung και κράζω τη Samsung που πουλάει exynos και isocell στην Ευρωπη και θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά αν θα πάω στο note 10 λόγω exynos.Και γω έχω βαρεθεί κάθε φορά που σχολιάζουμε την apple να κάνετε λες και έχετε μετοχές και είστε οι Ρομπέν της apple.Κραζουμε κάθε τι αρνητικό σε όλες τις εταιρείες.Σοβερευτειτε 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κοιταξει να βγαλει κανενα αναδιπλουμενο κινητο (για να πιασουν τοπο τα 3.000 γιουργια  που θα δωσουμε) και να αφησει τις δευτεραντζες και το ινοβεσιο..... με τις ασυρματες φορτησεις 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γούστα είναι παίδες. Ο καθείς με τα λεφτά του μαμεί και την κυρά του, χαλαρώστε!

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...