Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτης laser jet 1100ms


takoulou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα... Εχω αυτον τον εκτυπωτη... Ενω δουλευε κανονικα τωρα μου βγαζει σφαλμα στην εκτυπωση... Ενω φαινεται κανονικα στις συσκευες και τον ξανακατεβασα ( drivers)  μου βγαζει το ιδιο προβλημα.. Τι  προβλημα μπορει να  εχει τωρα;; Πως γινεται να διαγραψω τον διπλα εκτυπωτη με το ερωτηματικο...1721199467_.PNG.c34c15ec3539ae97a0b973bf5ddfb802.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2019 στις 9:02 ΠΜ, takoulou είπε

Καλημερα... Εχω αυτον τον εκτυπωτη... Ενω δουλευε κανονικα τωρα μου βγαζει σφαλμα στην εκτυπωση... Ενω φαινεται κανονικα στις συσκευες και τον ξανακατεβασα ( drivers)  μου βγαζει το ιδιο προβλημα.. Τι  προβλημα μπορει να  εχει τωρα;; Πως γινεται να διαγραψω τον διπλα εκτυπωτη με το ερωτηματικο...1721199467_.PNG.c34c15ec3539ae97a0b973bf5ddfb802.PNG

δεξί κλικ πάνω στο εικονίδιο και μετά στην επιλογή κατάργηση εκτυπωτή

τώρα για το σφάλμα που λές τι σφάλμα είναι αυτό??? δώσε περισσότερες λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...Στον εκτυπωτη που θελω να διαγραψω το εχω κανει με δεξι κλικ και δεν γινεται η διαγραφη του... Δεν βγαινει αυτη η εντολη... 

Στον εκτυπωτη που θελω να κανω την εκτυπωση παρολο που δινω την εντολη δεν εκτυπωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποια βοηθεια για τα παραπανω εκτυπωτη;; Γιατι δεν εκτυπωνει.. Τι γινεται;

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/3/2019 στις 4:11 ΜΜ, takoulou είπε

Καλησπερα...Στον εκτυπωτη που θελω να διαγραψω το εχω κανει με δεξι κλικ και δεν γινεται η διαγραφη του... Δεν βγαινει αυτη η εντολη... 

Στον εκτυπωτη που θελω να κανω την εκτυπωση παρολο που δινω την εντολη δεν εκτυπωνει...

δεν σου κάνει κατάργηση εκτυπωτή γιατί μάλλον έχεις δώσει κάποια εκτύπωση και το έχει κρατημένο στην μνήμη του

κάνε πρώτα ακύρωση του εγγράφου που έχεις δώσει και μετά κατάργηση, και μάλλον δίνεις εκτυπώσεις στον πρώτο και αυτός

περιμένει στον δεύτερο (όταν έκανες την δεύτερη εγκατάσταση μήπως άλλαξες θύρα????)

Καλύτερα κάνε ακύρωση όλων των εγγράφων που έχεις δώσει και στους δύο μετά κατάργησε τους και τους δύο

και κάνε ξανά εγκατάσταση

ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΣΕΚΑΡΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις κονσόλα  (Start menu -> Αναζήτηση "CMD" -> Δεξί κλικ -> Άνοιγμα ως διαχειριστής)

Και δίνεις τις παρακάτω εντολές:

net stop spooler

del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q

net start spooler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, nik veriotis είπε

δεν σου κάνει κατάργηση εκτυπωτή γιατί μάλλον έχεις δώσει κάποια εκτύπωση και το έχει κρατημένο στην μνήμη του

κάνε πρώτα ακύρωση του εγγράφου που έχεις δώσει και μετά κατάργηση, και μάλλον δίνεις εκτυπώσεις στον πρώτο και αυτός

περιμένει στον δεύτερο (όταν έκανες την δεύτερη εγκατάσταση μήπως άλλαξες θύρα????)

Καλύτερα κάνε ακύρωση όλων των εγγράφων που έχεις δώσει και στους δύο μετά κατάργησε τους και τους δύο

και κάνε ξανά εγκατάσταση

ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΣΕΚΑΡΕΙ

Καλησπερα... Τα εχω κανει ολα αυτα... Ο ενας εκτυπωτης δεν καταργειται... Δεν μου βγαζει  καθολου αυτην την εντολη για την καταργηση.... Και δεν εχει κρατησει καποια εκτυπωση...

5 ώρες πριν, Alexandros_D είπε

Ανοίγεις κονσόλα  (Start menu -> Αναζήτηση "CMD" -> Δεξί κλικ -> Άνοιγμα ως διαχειριστής)

Και δίνεις τις παρακάτω εντολές:

net stop spooler

del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q

net start spooler

Καλησπερα... Το εκανα αλλα μου βγαζει καποιο σφαλμα... Δεν εγινε κατι...

6666666666666666.PNG

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.... Ετρεξα την εντολη που μου ειπες.. Αλλα δεν εκτυπωνει παλι... Δεν κανει.... Δεν γινεται.... Περιμενω την εκτυπωση... Τι γινεται;

88888.PNG

7777777777777777.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα...Καμια βοηθεια για τον εκτυπωτη... Γιατι ενω δινω την  εντολη για εκτυπωση αυτη δεν γινεται...  Υπαρχει καποιο προβλημα;; Και θελω να κανω μια διαγραφη εκτυπωτη που αυτη φαινεται στις συσκευες και εκτυπωτες... Δεν μπορω να την κανω...Δεν γινεται..Ευχαριστω..

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...