Προς το περιεχόμενο

Γιατί μου αλλάξατε το password και ποιός ???


Midnight_Madness

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<br>Ρε δεν είχα και κανένα σοβαρό password γιατί νόμιζα ότι είχα να κάνω με ανθρώπους<br>που κοιτάμε να κάνουμε τη ζωή μας καλύτερη μέσα από αυτό το forum.<p>Ειλικρινά με στεναχωρεί το γεγονός μόνο και μόνο διότι αν κάποιος θέλει να κάνει πλάκα (τουλάχιστον μεταξύ μας) θα πρέπει να είναι μέσα σε πλαίσια της ομιλίας και όχι e-mail με virus ή διαγραφή λογαριασμών, crack στο site κλπ. <br>Αυτά μόνο εκεί που χρειάζεται...<br>Κάντε crack στο site της Microsoft και θα πω ένα μεγάλο μπράβο.<p>Σοβαρευτείτε λίγο...<br>Εκτός αν έχω κάνει κάτι σε κάποιον. Ας μου το πει.<p>Sakis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Κάποιος μου άλλαξε το password και δεν μπορώ να κάνω post.<br>username: sakis<br>password: sakis18<br>Το είχα έτσι απλό διότι δεν περίμενα να πάει κάποιος να το αλλάξει.<br>Δεν ξέρω αν έχει σημασία το ότι ήταν απλό ή ότι το άλλαξε κάποιος υπέυθυνος του forum.<p>2. Το post με το πρόγραμμα του υπολογισμού τόκκων εξαφανίστηκε.<br>Δεν ξέρω γιατί γίνονται όλα αυτά.<br>Αν έχω κάνει κάτι σε κάποιον, τότε ας το πει.<p>Anyway ελπίζω μέσα στο Σαββατοκύριακο να σου στείλω το προγραμματάκι αν το βρώ. Είναι περίπου 800ΚΒ.<p>Και πάλι ευχαριστώ..<br>Sakis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...