Προς το περιεχόμενο

hp 1315 series εκτυπωτης


noobogadgetakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σε ολη την παρεα...εχω το εξης θεμα...εχω ενα φιλο με τον εκτυπωτη του τιτλου και καθε φορα που προσπαθει να εκτυπωσει καποια εγγραφα ο εκτυπωτης του βγαζει την εκτυπωση με νουμερακια σαν κωδικοποιημενα και οχι με γραμματα οπως θα επρεπε να ειναι κανονικα..τι μπορει αν φταιει ρε παιδακια...απο ρυθμισεις δεν εχουμε πειραξει απολυτως τπτ.

Επεξ/σία από noobogadgetakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, noobogadgetakias είπε

καλησπερα σε ολη την παρεα...εχω το εξης θεμα...εχω ενα φιλο με τον εκτυπωτη του τιτλου και καθε φορα που προσπαθει να εκτυπωσει καποια εγγραφα ο εκτυπωτης του βγαζει την εκτυπωση με νουμερακια σαν κωδικοποιημενα και οχι με γραμματα οπως θα επρεπε να ειναι κανονικα..τι μπορει αν φταιει ρε παιδακια...απο ρυθμισεις δεν εχουμε πειραξει απολυτως τπτ.

1.   αν είναι έγγραφο κατεβασμένο από το διαδίκτυο μάλλον δεν υποστηρίζει την γραμματοσειρά

2. αν το κάνει σε έγγραφο του word τότε κάποιο μελανάκι είναι στα πρόθυρα να καεί

   άσχετα αν ο εκτυπωτής το βλέπει καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτυπωση κατευθειαν απο το email κανει οπως εκανε παντα.δεν αλλαξε κατι σε αυτο.οποτε αν αλλαξουμε μελανι θα ειμαστε κομπλε ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, noobogadgetakias είπε

Εκτυπωση κατευθειαν απο το email κανει οπως εκανε παντα.δεν αλλαξε κατι σε αυτο.οποτε αν αλλαξουμε μελανι θα ειμαστε κομπλε ετσι;

   κείμενο  από word έκανες δοκιμή ?

   αν στο κάνει και εκεί τότε άλλαξε μελανάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...