Προς το περιεχόμενο

Gigabyte RX Vega 64 Gaming Oc 414 ευρώ με μεταφορικά @amazon.fr (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε και εμένα σήμερα το email με τον κωδικό για να κάνω redeem τα παιχνίδια μέσω του amdawards. Μόνο με PayPal θα πουλούσα Αγγλία ή Αμερική τα παιχνίδια , Ελλάδα με τίποτα για τους γνωστούς λόγους.

Αν και προσωπικά θα τα κρατήσω. 

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σκέφτηκα έναν άλλο τρόπο: Κάνεις διεκδίκηση κανονικά απο AMD rewards και μετά παίρνεις το έλεγχο του PC του αγοραστή, μέσω TEAMVIEWER (έτσι ώστε να μπορεί να βλέπει τι κάνεις) και μετά μπαίνεις στον STEAM λογαριασμό του και κάνεις ADD το παιχνίδι στη βιβλιοθήκη του. Αυτό που δεν ξέρω είναι ότι μπορείς να προσθέσεις 1 παιχνίδι μόνο ή πρέπει υποχρεωτικά και τα 3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις μονο το ενα.

Κανει login με το steam του μεσω του amdrewards,το βαζει,κανει logout και ειναι οκ.

Εδωσα ετσι το RE2 χθες.Μεσω κινητου κιολας.Βρεθηκα με τον αγοραστη και σε 2 λεπτα ειχαμε ξεμπερδεψει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Ένας άλλος τρόπος που θα μπορούσε να γίνει είναι,

Να γίνει νέος λογαριασμός στο Steam προκειμένου να γίνουν redeem τα 3 παιχνίδια από amd rewards και μετά να πουληθεί ο λογαριασμός steam με τα 3 αυτά παιχνίδια.

Εγώ σε αυτό προσανατολίζομαι μιας και έχω τα παιχνίδια εις διπλούν εξαιτίας αγοράς 2 vega. Οπότε στον Main λογαριασμό μου θα κρατήσω τα 3 Games και σκέφτομαι τα άλλα 3 να τα δώσω με αυτόν τον τρόπο. 

μπα το div χλωμο να ναι για steam, μαλλον uplay key 8α ναι.

 

imo πουλατε το amd rewards key παιδια. και παιρνει ο αγοραστης και τα 2/3 παιχνιδια πακετο. 30 ευρω τα 2, 40 ευρω τα 3 θεωρω οτι θα ειναι ευπωλητα. δεν το χω ψαξει, παλια σε αντιστοιχα rewards πηγαιναν 10-12  το κομματι αλλα τα κλειδια σαφως πιο ξεφραγο αμπελι απ οτι ειναι τωρα. + οτι και τα 3 ειναι πολυ high profile τιτλοι.

παντως μην περιμενετε οτι με κανα 20αρικο το κομματι  θα τα παρει καποιος τουλαχιστον αν ειναι παιδι της πιατσας:P

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rofl είπε

μπα το div χλωμο να ναι για steam, μαλλον uplay key 8α ναι.

imo πουλατε το amd rewards key παιδια. και παιρνει ο αγοραστης και τα 2/3 παιχνιδια πακετο. 30 ευρω τα 2, 40 ευρω τα 3 θεωρω οτι θα ειναι ευπωλητα. δεν το χω ψαξει, παλια σε αντιστοιχα rewards πηγαιναν 10-12  το κομματι αλλα τα κλειδια σαφως πιο ξεφραγο αμπελι απ οτι ειναι τωρα. + οτι και τα 3 ειναι πολυ high profile τιτλοι.

παντως μην περιμενετε οτι με κανα 20αρικο το κομματι  θα τα παρει καποιος τουλαχιστον αν ειναι παιδι της πιατσας:P

Στο εξωτερικό (USA) πάντως πιάνουν και 30 ευρώ το κομμάτι..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Dantε είπε

Καλα αν ειναι να τα δωσω 40Ε και τα 3 καλυτερα να τα κρατησω για τη παρτυ μου.

Games των 60Ε το ενα ειναι.

ναι αλλα ολοι ξερουν για το rewards και θελουν να τα παρουν φθηνα... τουλαχιστον οσοι ασχολουνται με trades.

και εγω τα κρατησα αλλα καραγουσταρω division 2 και γουσταρω αρκετα re2 (εγω πηρα 2 με 580)

Απ οτι βλεπω 20$ το 1 ειναι πολυ εφικτο να βρεθουν τουλαχιστον στο reddit. αρα ~17 ευρω. και αυτο στην πρωτη σελιδα, αν καποιος σκαψει η περιμενει καμια βδομαδα τσεκαροντας θεωρω το 15αρι πολυ εφικτο.

μεμονωμενα σιγουρα θα παρετε πιο πολλα απ οτι σα bundle, αλλα θα χρειαστει να ασχοληθειτε περισσοτερο

 

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρεις να δωσεις ολο το λογαριασμο προφανως και ειναι δυσκολο.

Ποιος να θελει να παιξει και τα 3 παιχνιδια.Εκτος και εαν θελει τα 2 και παρει και το 3ο πακετο.

Για μεμονωμενα μιλαω.Ετσι και αλλιως τα division,dmc δεν εχουν βγει ακομα καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και η δικιά μου. Μου έδωσαν 80ε πίσω για τη μαλακία με τα παιχνίδια. Δεν έχω παρατηρήσει coil whine, μια χαρά θερμοκρασίες έχει, δεν χρειάστηκε να κάνω flash το bios, το είχε ήδη. Ευχαριστημένος πολύ με τη vega64 για ~€335.

Ωστόσο το έστειλαν με απλό ταχυδρομείο, άργησε 2 μέρες και δεν είχε ίχνος "επιπλέον" συσκευασίας, ούτε μία σακούλα/κάλλυμα κάτι. Κοτσάραν πάνω στο ίδιο το κουτί της κάρτας γραφικών τα αυτοκόλλητα με shipping details...Ήρθε το κουτί "καινούριο" όπως καταλαβαίνετε, αλλά δεν είχε εσωτερικά ζημιά οπότε οκ.

Ωστόσο έστειλα και στην amd support ticket τη Παρασκευή που μας πέρασε και γω μπας και μου αλλάξουν το promo, να κονομίσω και τα 2/3 games, δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα, είδωμεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Con_stantine είπε

Ήρθε και η δικιά μου. Μου έδωσαν 80ε πίσω για τη μαλακία με τα παιχνίδια. Δεν έχω παρατηρήσει coil whine, μια χαρά θερμοκρασίες έχει, δεν χρειάστηκε να κάνω flash το bios, το είχε ήδη. Ευχαριστημένος πολύ με τη vega64 για ~€335.

Ωστόσο το έστειλαν με απλό ταχυδρομείο, άργησε 2 μέρες και δεν είχε ίχνος "επιπλέον" συσκευασίας, ούτε μία σακούλα/κάλλυμα κάτι. Κοτσάραν πάνω στο ίδιο το κουτί της κάρτας γραφικών τα αυτοκόλλητα με shipping details...Ήρθε το κουτί "καινούριο" όπως καταλαβαίνετε, αλλά δεν είχε εσωτερικά ζημιά οπότε οκ.

Ωστόσο έστειλα και στην amd support ticket τη Παρασκευή που μας πέρασε και γω μπας και μου αλλάξουν το promo, να κονομίσω και τα 2/3 games, δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα, είδωμεν.

Με γειες!

Ζήτα τους discount για τη συσκευασία. Ένα 10% θα στο δώσουν πιστεύω.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DsLmAnIaC είπε

Με γειες!

Ζήτα τους discount για τη συσκευασία. Ένα 10% θα στο δώσουν πιστεύω.

Όχι μωρέ, να μη μπεί και τελείως μέσα το φτωχαδάκι ο Bezos. Τα παιχνίδια να καταφέρω να πάρω και είμαι σούπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Con_stantine είπε

Ήρθε και η δικιά μου. Μου έδωσαν 80ε πίσω για τη μαλακία με τα παιχνίδια. Δεν έχω παρατηρήσει coil whine, μια χαρά θερμοκρασίες έχει, δεν χρειάστηκε να κάνω flash το bios, το είχε ήδη. Ευχαριστημένος πολύ με τη vega64 για ~€335.

Ωστόσο το έστειλαν με απλό ταχυδρομείο, άργησε 2 μέρες και δεν είχε ίχνος "επιπλέον" συσκευασίας, ούτε μία σακούλα/κάλλυμα κάτι. Κοτσάραν πάνω στο ίδιο το κουτί της κάρτας γραφικών τα αυτοκόλλητα με shipping details...Ήρθε το κουτί "καινούριο" όπως καταλαβαίνετε, αλλά δεν είχε εσωτερικά ζημιά οπότε οκ.

Ωστόσο έστειλα και στην amd support ticket τη Παρασκευή που μας πέρασε και γω μπας και μου αλλάξουν το promo, να κονομίσω και τα 2/3 games, δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα, είδωμεν.

Μπράβο σου που κατάφερες να πάρεις 80 ευρώ πίσω. Εμένα αν και αρχικά μου είπαν για 100 τελικά δεν μου έδωσαν φράγκο αν και επέμεινα αρκετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Con_stantine είπε

Όχι μωρέ, να μη μπεί και τελείως μέσα το φτωχαδάκι ο Bezos. Τα παιχνίδια να καταφέρω να πάρω και είμαι σούπερ.

Αν στείλεις στο amd rewards θα τα πάρεις, ωραίος μέχρι στιγμής είσαι ο καλύτερος του χωριού κατά 8€ , 72 μου είχαν δώσει έμενα 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...