Προς το περιεχόμενο

Gigabyte RX Vega 64 Gaming Oc 414 ευρώ με μεταφορικά @amazon.fr (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, JoannisV είπε

Και πάλι δεν ενεργοποιείται ο κωδικός αυτός με rx vega. Θέλει 570/580.

Και πέρα από αυτό η AMD (που είναι αυτή που τελικώς θα σου δώσει τα παιχνίδια) 3 παιχνίδια δίνει με τις 590 και Vega 56/64. Το λέει στο site της και το διαφημίζει. 

 

1 ώρα πριν, cineaste είπε

Με την AMD πρέπει να μιλήσεις

Η AMD το λέει ξεκάθαρα. Ότι πει ο retailer. Δεν είναι υποχρεωμένος να συμμετέχει στην προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, DsLmAnIaC said:

Η AMD το λέει ξεκάθαρα. Ότι πει ο retailer. Δεν είναι υποχρεωμένος να συμμετέχει στην προσφορά. 

Άλλο δεν είναι υποχρεωμένος και άλλο να φαίνεται ότι συμμετέχει και να μη στέλνει σωστούς κωδικούς, δε νομίζω να είναι τόσο δύσκολο για την AMD να τους αλλάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το offtopic , εγώ έχω πάρει την Vega του άλλου θέματος που κλείδωσε. Τα παιχνίδια θα μου τα στείλουν με λινκ αφού γίνει dispatch η κάρτα;

 

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Looter είπε

Sorry για το offtopic , εγώ έχω πάρει την Vega του άλλου θέματος που κλείδωσε. Τα παιχνίδια θα μου τα στείλουν με λινκ αφού γίνει dispatch η κάρτα;

Ευχαριστω 

τα κανεις claim απο το site της amd  https://www.amdrewards.com

με την καρτα κουμπομενη πανω στο PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Looter είπε

Sorry για το offtopic , εγώ έχω πάρει την Vega του άλλου θέματος που κλείδωσε. Τα παιχνίδια θα μου τα στείλουν με λινκ αφού γίνει dispatch η κάρτα;

Ευχαριστω 

Σε εμένα το email ήρθε μόλις έφυγε από τις αποθήκες. 

Η ενεργοποίηση έγινε μόλις ηρθε και την έβαλα στο Pc. 

Τώρα περιμένω στις 25 τον κωδικό για το RE2 και το Μάρτη τα υπόλοιπα. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Γιατι θυμάμαι ότι το Resident evil ήταν στις 21 το release  του? Το μετέθεσαν στις 25?  

Στις 25 ήταν από την αρχή από ότι θυμάμαι από το cd keys. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Η προσφορά συνεχίζεται στο ισπανικό με τα τρία παιχνίδια δώρο. 

Προσωρινά έχει σταματήσει από το γαλλικό amazon. 

Ε ναι αφου τα κανανε ρδελο με τους κωδικους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ειχατε θεμα με τους κωδικους,στειλτε μειλ στην amd,μεσω amdrewards.Οχι απευθειας απο το site της amd.

Μου ζητησανε το invoice της αγορας και screenshot του μειλ με το κωδικο και μου τον ενεργοποιησαν αυτοι και μου εδωσαν και τα 3 παιχνιδια.Ουσιαστικα μου κανανε το κωδικο που ηταν της 580 για vega.

Ολα ενεργοποιηθηκαν και περιμενω τωρα τους κωδικους οταν βγουν τα παιχνιδια.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2019 στις 5:34 ΜΜ, DsLmAnIaC είπε

Σε εμένα το email ήρθε μόλις έφυγε από τις αποθήκες. 

Η ενεργοποίηση έγινε μόλις ηρθε και την έβαλα στο Pc. 

Τώρα περιμένω στις 25 τον κωδικό για το RE2 και το Μάρτη τα υπόλοιπα. 

 

Φίλε εννοείς ότι σου ήρθε την ημέρα που έγινε dispatch η κάρτα ξεχωριστό email που να αναφέρεται στα παιχνίδια;

Εμένα έγινε η κάρτα σήμερα dispatch αλλά μου ήρθαν 2 mail που δεν αναφέρουν κάτι για τα παιχνίδια.

1ο.mail που με ενημέρωνε ότι θα παραλάβω 1η Φεβρουαρίου και όχι στις 6 που ήταν αρχικά προγραμματισμένο.

2ο mail που με ενημέρωνε για τον αριθμό της UPS ώστε να κάνω track την αποστολή.

Εσένα τι μαιλ ακριβώς σου ήρθε για τα παιχνίδια;

 

Και πάλι ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Looter είπε

Φίλε εννοείς ότι σου ήρθε την ημέρα που έγινε dispatch η κάρτα ξεχωριστό email που να αναφέρεται στα παιχνίδια;

Εμένα έγινε η κάρτα σήμερα dispatch αλλά μου ήρθαν 2 mail που δεν αναφέρουν κάτι για τα παιχνίδια.

1ο.mail που με ενημέρωνε ότι θα παραλάβω 1η Φεβρουαρίου και όχι στις 6 που ήταν αρχικά προγραμματισμένο.

2ο mail που με ενημέρωνε για τον αριθμό της UPS ώστε να κάνω track την αποστολή.

Εσένα τι μαιλ ακριβώς σου ήρθε για τα παιχνίδια;

Και πάλι ευχαριστώ.

Όταν παραλάβεις την κάρτα θα σου έρθει το mail. Θα αναφέρει ξεκάθαρα τον κωδικό κ τα παιχνίδια, στα γαλλικά.. Έτσι έγινε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μας εστειλε mail η amd για κωδικο του RE2. Αψογη αλλου διαβαζα δεν στελνουν mail παρα μονο απο το site της amd και τελικα στελνουν. Οποτε τσεκαρετε και τα mail σας/spam μηπως σας ερθει εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα χθες ο κωδικός να κατεβάσω το Re2 μέσω steam. Ήδη κατέβασα το 75%. Έχει οδηγίες για τη διαδικασία,η οποία δε ξέρω ποια θα είναι σε αυτους που θέλουν να πουλήσουν κάποιο παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...