Προς το περιεχόμενο

Αγορά από eglobal central


fnp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά , έχω βρει έναν φακό στο συγκεκριμένο site σε αρκετά καλή τιμή . Τον φακό αυτό δεν τον βρίσκω στο e infinity . Θα ήθελα να ρωτήσω αν το μαγαζί σε γενικές γραμμές είναι έμπιστο και ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Χθες εφυγε η παραγγελια για φακο της sony. Nα δουμε τι χρονους παραδοσης θα εχω.....

Εγώ πάντως έκανα την παραγγελία και ενώ έγραφαν in stock μου εστειλαν mail και μου ειπαν οτι ειναι out of stock και να περιμενω 2 εργάσιμες μέρες.Παρολαυτα στο site τους ακόμη και τωρα δειχνει in stock..Τους ειπα οτι θα περιμενω γιατι η τιμη ειναι πολυ καλη αλλα δεν πιστευω να το στειλουν στις 2 εργάσιμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα ετσι  εγραφε , in stock!!! 

Σε ορισμενα προιοντα ειχε πανω στη φωτο τους με κοκκινα τονισμενα γραμματα τη λεξη  "clearance " . Τι ακριβως σημαινει αυτο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω οτι άνθρακας ο θησαυρός.. Με πήγαν απο περιμενε σε περιμενε για το ποτε θα φέρουν stock , βαρεθηκα και τους ζητησα refund..Φοβερές τιμες αλλα το ποτε θα παραλάβεις είναι τζόγος και ας λεει in stock στο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2019 στις 3:12 ΜΜ, aenaos15 είπε

  "clearance " . Τι ακριβως σημαινει αυτο;;;

"Εκποίηση"

Αναφέρετε στο ξεπούλημα

Το συναντάς σχεδόν σε όλα τα καταστήματα στην Αμερική και κυρίως αφορά ρούχα -παπούτσια τα οποία έχουν μείνει λίγα νούμερα διαθέσιμα. 

Θεωρητικά το ίδιο θα ισχύει και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα το φακο!! Παραγγελια ειχα κανει στις 11/1. Ολα καλα απο αποψη ημερομηνιων αλλα και  απο αποψη συσκευασιας. Αψογη αγορα απο το e-global!!!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

καλησπέρα παιδιά

θέλω να αγοράσω αυτό το flash https://www.eglobalcentral.eu/godox-ad400pro-witstro-all-in-one-outdoor-flash-1.html

είναι ασφαλές το e-global τελικά?

η τιμή είναι πολύ πιο κάτω από παντού τουλάχιστον 150-200ε από άλλα κατάστημα και από Ελλάδα και από εξωτερικό

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι 100% ασφαλής ναι - πλήρωσε με paypal.

Μπορεί βέβαια να γράφουν ότι υπάρχει σε stock και τελικά να μην υπάρχει.

Μόλις κάνεις παραγγελία, ρώτα τους μέσω email αν υπάρχει κ αν μπορούν να το στείλουν σε 2-3 ημέρες - αλλιώς να σου κάνουν αμέσως refund (το κάνουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το MacBook το οποίο είναι σε καλή τιμή, τι παίζει με τελωνείο,μεταφορικά και γενικά είναι αξιόπιστη μια αγορά από αυτό το site?

https://www.eglobalcentral.eu/apple-macbook-air-13-3-dual-core-i5-1-8ghz-8gb-128gb-silver-mqd32-us-keyboard-1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έναν φακό που ήθελα να πάρω από εκεί, τον είχε 235€ πριν το BF, λέω να περιμένω πήγε 260, μετά 290 και μετά out of stock.

Τώρα τον φέρανε ξανά στα 280, δεν ξέρω με ποια λογική ανεβοκατεβάζουν τις τιμές..

Δίδαγμα: Αν βρείτε κάτι που ψάχνετε σε καλή τιμή, πάρτε το και μην το καθυστερείτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...