Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2019


greg4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Την πατάτα την έκανε η ομάδα του, αυτός έπειτα έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει αν ήθελε να κυνηγήσει βαθμούς... Έδωσε τα πάντα, ρίσκαρε... Έχει ακόμη ζουμί ο αγώνας βέβαια... Μια βροχή θα τα κάνει όλα πουτ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην το εκβιαζε τοσο εντονα μηπως? Την πρωτη φορα του βγηκε γιατι και ο αλλος δεν εκλεισε αλλα επρεπε να εχει πιο ξεκαθαρη κινηση και οχι εκβιαστικη. Σιγα μην του χαριζοτανε ολο το γκριντ γιατι ετσι.Στην πρωτη προσπεραση του στη φουρκετα ηταν τελεια ασχετα αν ειχανε μικρη επαφη με την μπροστα πτεριγα κατα ταλλα ηταν τελεια και εξαρχης κερδισμενη θεση. Στις υπολοιπες απλα εβαλε μυτη και αν ανοιξει ο αλλος εχει καλως αλλιως τουρλουμπουκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε να είναι πιο υπομονετικός κατ' εμέ.

Οκ έγινε το λάθος χτες, και ξεχνάς τη διεκδίκηση νίκης ή βάθρου - αλλά ένα damage limitation με στόχο την 7η-8η θέση και τον ταχύτερο γύρο δεν θα ήταν άσχημο για σήμερα.

Κι ο Χαμ πριν 2 χρόνια από παρόμοια θέση εκκίνησε, ούτε προσπεράσματα εκβίασε, τελείωσε αθόρυβα νομίζω 7ος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nash-gf είπε

Θα μπορούσε να είναι πιο υπομονετικός κατ' εμέ.

Οκ έγινε το λάθος χτες, και ξεχνάς τη διεκδίκηση νίκης ή βάθρου - αλλά ένα damage limitation με στόχο την 7η-8η θέση και τον ταχύτερο γύρο δεν θα ήταν άσχημο για σήμερα.

Κι ο Χαμ πριν 2 χρόνια από παρόμοια θέση εκκίνησε, ούτε προσπεράσματα εκβίασε, τελείωσε αθόρυβα νομίζω 7ος.

Μόνο που ο ένας ήταν ο 4 φορές παγκόσμιος πρωταθλητής με εμπειρία σε αγώνες όσο η ηλικία του Charles και ο άλλος είναι ένα παιδί... Δεν έχει αυτή την υπομονή. Ειδικά μετά τα χθεσινά... Εγκαταλείπει και τελειώνει το θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πει κανεις...

Πως αντεξε? 

Στον προτελευταιο γυρο πως δεν διαλυθηκε το ελαστικο ενας θεος ξερει...Εν τω μεταξυ τιγκα βλακας ο Max. Λες και θα ανοιγε 5sec σε 1 και 1/4 γυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλάκας ο max δεν το λες φιλτατε. Αυτοί οι τύποι είναι οι καλύτεροι και σε αυτό παίζει ρόλο και το ότι έχουν έναν εγωισμό τεράστιο και δεν θέλουν να χάνουν ούτε στο τάβλι... οπότε το να τον περάσει μέσα στην πίστα ήταν σημαντικό για τον max... Μικρός είναι θα μάθει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν τον ενοιαζε να ανοιξει 5 σεκ απο τον Χαμιλτον αλλα απο τον Μποτας για να παρει βαθρο. Το προσπαθησε δεν του βγηκε τελος. Τουλαχιστον το προσπαθησε εκει που εχει 1 πιθανοτητα να το πετυχει και οχι γιουρια σε κλειστη στροφη και αν ανοιξει ο αλλος ολα καλα. Η μονη μαλακια του για μενα ειναι οτι ειπε οτι τον εκλεισε ο Χαμιλτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, primeragt είπε

Η μονη μαλακια του για μενα ειναι οτι ειπε οτι τον εκλεισε ο Χαμιλτον.

Καλα με αυτο εκλαψα xD

Αφου απορησε και η Ποπη που τον υποστηριζει φουλ.

Ναι ηταν καλο το σημειο της προσπερασης ομως πηγε ξεκαθαρα για να τον εμβολισει...Μπλοκαρε φρενα και πηγε ευθεια..Σε φαση ελα μωρε τον lewis εχω, 2 γυρουν πριν την καρο θα με αφησει γιατι ειμαι μικρος XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Καλα με αυτο εκλαψα xD

Αφου απορησε και η Ποπη που τον υποστηριζει φουλ.

Ναι ηταν καλο το σημειο της προσπερασης ομως πηγε ξεκαθαρα για να τον εμβολισει...Μπλοκαρε φρενα και πηγε ευθεια..Σε φαση ελα μωρε τον lewis εχω, 2 γυρουν πριν την καρο θα με αφησει γιατι ειμαι μικρος XD

Μα μονος σου λες οτι μπλοκαρε, αφου μπλοκαρε μονο ευθεια μπορει να παει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...