Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση ενοικίου 2019


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι χρωστανε στις τραπεζες θα επιδοτηθούν απο το κράτος για το στεγαστικό τους δάνειο.Οσοι νοικιάζουν θα παρουν επιδομα ενοικίου.Αυτοι που τους γινεται ο ποπος ναααα για να ειναι συνεπείς στο στεγαστικο τούς δανειο και εχουν και τον ενφια απο πανω θα παρουν απο τα τρια το μακρύτερο.Που στα κοματια παμε ποια..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εμείς είμαστε συνεπείς στις τράπεζες μας και πληρώνουμε ένφια για ακίνητα και πληρώνουμε ενοίκιο που είναι πολύ μεγαλύτερο έξοδο απο τον ενφια μια φορά το χρόνο τι πάει να πει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnmadgr είπε

Μια απορια εχω το μισθωτηριο μου εγινε 29/1 και την αιτηση για το επιδομα την εκανα τον Μαρτιο δικαιουμαι να επιδοτηθω για τον Γεναρη? η μονο φλεβαρη, Μαρτη?

Τον χάνεις τον Γενάρη δυστυχώς, από 1/1 έπρεπε ώστε να τον δικαιούσαι. Αν κάνεις την αίτηση θα σου βγάλει μήνυμα για τους αναδρομικούς μήνες που δικαιούσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnmadgr είπε

Μια απορια εχω το μισθωτηριο μου εγινε 29/1 και την αιτηση για το επιδομα την εκανα τον Μαρτιο δικαιουμαι να επιδοτηθω για τον Γεναρη? η μονο φλεβαρη, Μαρτη?

Για τις 2 ημέρες ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kourtembeu είπε

Να ενημερώσω πως πλέον το σύστημα βλέπει την καινούργια φορολογική δήλωση καθώς καταχώρησα την δική μου με επιτυχία. 

Περίεργο, γνωστός μου που ξαναδοκίμασε πριν λίγο (νέα αίτηση) εξακολουθούσε να του δείχνει τα παλαιά στοιχεία..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prometheas είπε

Περίεργο, γνωστός μου που ξαναδοκίμασε πριν λίγο (νέα αίτηση) εξακολουθούσε να του δείχνει τα παλαιά στοιχεία..

Κατέθεσα τη δήλωση φορολογίας την πρώτη μετά που άνοιξε η πλατφόρμα και από χθες έχω κάνει τη δήλωση για την επιδότηση με επιτυχία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prometheas είπε

Περίεργο, γνωστός μου που ξαναδοκίμασε πριν λίγο (νέα αίτηση) εξακολουθούσε να του δείχνει τα παλαιά στοιχεία..

Εξαρτάται, ΠΟΤΕ έκανε την φορολογική δήλωση ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα τη δήλωση το βράδυ (με την παλιά δεν το έπαιρνα για 100€). Μόλις έκανα και την νέα αίτηση για το επίδομα και το πήραμε. 😀

Θέλει ακύρωση η παλιά και νέα αίτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκα να κανω κι εγω την αιτηση καθως την δηλωση για το 2019 την εκανα την 2η μερα που ανοιξε το taxis, αλλα μεσα εχει ακομα τα στοιχεια της παλιας δηλωσης. Τι μπορει να φταιει?

Επεξ/σία από manzana
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...