Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση ενοικίου 2019


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Εβαλα το πρωτο και αναμενω..Σερνεται αργει πολυ...!!

Edit:Ολα καλα με την αιτηση μολις ολοκληρωθηκε και εγκριθηκε!!

Στο τελος λεει

To ποσό των **** € υπολογίζεται για την περίοδο 1/1/2019 - 30/9/2019

Γιατι μεχρι 30/9 ?

Υποθετω ειναι αυτο που λεει κ στην ΚΥΑ οτι θα εχει ισχυ για 6 μηνες απο την ημερομηνια αιτησης και στο εξαμηνο θα γινει επανελεγχος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, vairass είπε

Είναι απαραίτητο να έχεις ΔΕΗ στο όνομα σου Δηλσδη; για να καταλάβω τι γίνεται. 

Απο το 2020 νομιζω θα ειναι απαραιτητο να ειναι στο ονομα σου!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 λεπτά πριν, vairass είπε

Είναι απαραίτητο να έχεις ΔΕΗ στο όνομα σου Δηλσδη; για να καταλάβω τι γίνεται. 

Μεχρι 31/12/2019 δινεται περιοδος χαριτος, αλλα απο 1/1/2020 πρεπει να ειναι στο ονομα αυτου που κατοικει.Αυτο αναγραφεται και μεσα στην ΚΥΑ.

Επεξ/σία από chsam
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια!

Επιχήρησα να κάνω την αίτηση αλλά που πέταγε μήνυμα "Δεν βρέθηκε μισθωτήριο για το χρονικό διάστημα 1/4/2019-30/12/2019".  Μετά κόλλησε και μου έβγαλε bad gateway και μόλις έκανα refresh και δεν με βάζει καθόλου..Μου πετάει "Η δημιουργία της αίτησης απέτυχε.Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα. Δεν έχετε εξουσιοδότηση για να δημιουργήσετε νέα αίτηση" ...

Τι κάνω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikοs είπε

Παιδιά βοήθεια!

Επιχήρησα να κάνω την αίτηση αλλά που πέταγε μήνυμα "Δεν βρέθηκε μισθωτήριο για το χρονικό διάστημα 1/4/2019-30/12/2019".  Μετά κόλλησε και μου έβγαλε bad gateway και μόλις έκανα refresh και δεν με βάζει καθόλου..Μου πετάει "Η δημιουργία της αίτησης απέτυχε.Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα. Δεν έχετε εξουσιοδότηση για να δημιουργήσετε νέα αίτηση" ...

Τι κάνω???

Το συμβολαιο σου μεχρι ποτε ειναι?Μηπως εφαγε καποιο κολλημα.Κανε αποσυνδεση και ξαναδοκιμασε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikοs είπε

Παιδιά βοήθεια!

Επιχήρησα να κάνω την αίτηση αλλά που πέταγε μήνυμα "Δεν βρέθηκε μισθωτήριο για το χρονικό διάστημα 1/4/2019-30/12/2019".  Μετά κόλλησε και μου έβγαλε bad gateway και μόλις έκανα refresh και δεν με βάζει καθόλου..Μου πετάει "Η δημιουργία της αίτησης απέτυχε.Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα. Δεν έχετε εξουσιοδότηση για να δημιουργήσετε νέα αίτηση" ...

Τι κάνω???

Καταρχην ποια ειναι η διαρκεια του μισθωτηριου;

Δεν κανουμε refresh σε τετοιες πλατφορμες.Αποσυνδεση και επανασυνδεση.

Τωρα εχει προβλημα το συστημα δοκιμασε αργοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikοs είπε

Το συμβόλαιο λήγει 31/7/2019

Χαζη ερωτηση ισως, αλλα αριθμο καταχωρησης ηλεκτρονικου μισθωτηριου εβαλες;Κ αν ναι,ειναι σωστος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα κανονικά αριθμό μισθωτηρίου! Μίλησα τώρα με τον σπιτονοικοκύρη μου να ανανεώσουμε για 1 έτος ακόμα...Θα το δεχτεί η πλατφόρμα όμως ή τζάμπα θα δεσμευτώ για 1 έτος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Οπότε, δεν κάνει!

Ανανέωση με μακρύτερη λήξη!

Δεν διάβασες αυτό που σου έγραψα.

Μάλιστα, τωρα ανακοινώθηκε ότι το μισθωτηρια πρέπει να έχει λήξη, τουλάχιστον 30-09-2019 !!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Δεν διάβασες αυτό που σου έγραψα.

Μάλιστα, τωρα ανακοινώθηκε ότι το μισθωτηρια πρέπει να έχει λήξη, τουλάχιστον 30-09-2019 !!!!!

Το διάβασα και γι αυτό επικοινώνησα με τον σπιτονοικοκύρη μου...Είπε θα το κάνουμε ανανέωση σήμερα κιόλας...Θα γίνει μετά δεκτή όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...