Προς το περιεχόμενο

Chuwi Hi9 Plus Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, tsilitheo1 είπε

Εγω δεν θα αγορασω ποτε ενα... Ουτε και θα δεχτω δωρο ενα. Αν το εκανα θα εχανα το δικαιωμα να κρινω... Ελληνικα καταλαβαινω καλα.... Εσυ;;ς

Καλα κρασιά. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, tsilitheo1 είπε

Καλα εκανες και τα έπαιρνες. Περιττο ομως να σχολιαζεις τοτε την αξιοπιστία τους αφου μονος σου ειπες οτι "δωρο στα δινανε,να τα πεταγες;". Αυτοαναιρεισαι

 

8 ώρες πριν, tsilitheo1 είπε

Εγω δεν θα αγορασω ποτε ενα... Ουτε και θα δεχτω δωρο ενα. Αν το εκανα θα εχανα το δικαιωμα να κρινω... Ελληνικα καταλαβαινω καλα.... Εσυ;;ς

Εισαι ο χορηγος του review ή παιρνεις ληγμενα.

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρκετά καλό αλλά να δούμε αν όντως έχει σέρβις στη χώρα μας, έχουμε στο γραφείο ένα αφής innovator το οποίο είναι άψογο και έχει κάλυψη για 2 χρόνια...λέμε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό ή τo Teclast T20; Ιδού η απορία.

Υ.Γ.@possiz φαίνεται να ξέρεις πολλά από τεχνολογία και εταιρείες γενικά να μαντέψω ότι δουλεύεις στη General Electric;

Υ.Γ.2. @tsilitheo1 για τον φίλο εδώ δεν μπορώ να πω κάτι απλά καταλαβαίνεις γιατί έχει αναπτυχθεί η τεχνολογία στην Ελλάδα σε τόσο δυσθεώρητα ύψη.

Υ.Γ.3. Turbo X και MLS μόνο τα άλλα είναι βλακείες. Πάρτε, πάρτε πάρτε!

Επεξ/σία από GeorgeAl92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Εισαι ο χορηγος του review ή παιρνεις ληγμενα.

Πιστευω εχεις ακουσει οπως και ο πανω σου,την παροιμία "του χαριζαν γαιδαρο και τον κοιταζε στα δοντια". 3 του χαρισαν καθως ειπε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasfalcon είπε

200€ είναι καλά? 

Tα Teclast και Chuwi του θέματος κοστίζουν 150€ το Xiaomi Mi PAd 4 LTE Plus που είναι στις ίδιες ίντσες κοστίζει +100€ τουλάχιστον οπότε δεν ξέρω αν είναι καλά. Μεταξύ του Teclast Τ20 και του Chuwi του θέματος είναι η σωστή σύγκριση. Ποιο είναι καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GeorgeAl92 είπε

Tα Teclast και Chuwi του θέματος κοστίζουν 150€ το Xiaomi Mi PAd 4 LTE Plus που είναι στις ίδιες ίντσες κοστίζει +100€ τουλάχιστον οπότε δεν ξέρω αν είναι καλά. Μεταξύ του Teclast Τ20 και του Chuwi του θέματος είναι η σωστή σύγκριση. Ποιο είναι καλύτερο;

Δεν κατάλαβες.... 200€ το πήρα και όχι με σαπίλα mediatek.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Δεν κατάλαβες.... 200€ το πήρα και όχι με σαπίλα mediatek.... 

Δεν κατάλαβες.....εγώ λέω για το μεγάλο και όχι για τις 8 ίντες αλλιώς θα έπαιρνα κινητό.

Επεξ/σία από GeorgeAl92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, GeorgeAl92 είπε

Δεν κατάλαβες.....εγώ λέω για το μεγάλο και όχι για τις 8 ίντες αλλιώς θα έπαιρνα κινητό.

Επειδή τυχαίνει και έχω το Mi Max3 οι διαφορές τους είναι εμφανέστατες λόγω του διαφορετικού κάδρου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα το hipad που με προσφορά το βρίσκεις κοντά στο 100αρικο. Βέβαια πέρα από την καλή οθόνη και την κατασκευή το περίμενα να τρέχει πιο ομαλα, αλλά σε αυτά τα χρήματα μόνο σαπακια κυκλοφορούν, οπότε για ταινίες σε ταξίδι , καμία δουλίτσα σε καφετέρια με πλήκτρολογιο είναι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω to hi12 δυο χρόνια ομορφο κανει δουλιτσα αλλά απο υποστήριξη μηδεν!!! Το android δεν πηρε ουτε μισο update ποτε!

Τα δε win10 οταν πας να κανεις ενημερωσεις κολλάει η διαδικασία σε ενα σημείο και δεν γίνονται ποτε! 

Διαβάσα επίσης πως κάποιος έκανε τις ενημερωσεις και έπειτα δεν του ξανά ανοιξε το ταμπλετ...

Θεωρώ σημαντικό να υπάρχουν ενημερωσεις είτε είναι android είτε windows.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...