Προς το περιεχόμενο

Ποιo τραγούδι ακούτε τώρα;


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Millennium

    3559

  • TROIDX

    2494

  • booka

    1174

  • lovesucks

    926

Peter Gabriel - The Court

The Court (Dark-Side Mix) by Peter Gabriel, released on the full moon of 5 February 2023. The second song to be revealed from the album i/o.

 

Written and produced by Peter Gabriel, The Court was recorded at Real World Studios in Wiltshire and The Beehive in London, and features contributions from Brian Eno alongside Tony Levin, David Rhodes and Manu Katché, as well as backing vocals from Peter’s daughter Melanie Gabriel. The orchestral arrangement is by John Metcalfe with Peter Gabriel and was recorded at British Grove Studios in London with a number of players who previously featured in the New Blood Orchestra.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@avocado2020 & @MauroPaltoudias ενημερωτικά και μόνο δεν είναι ευγενικό να χλευάζετε το γούστο του κάθε μέλους με τα γελάκια σας. Όλα στην ζωή είναι και αυτή ανταποδίδει😉😁

Ορίστε και ένα ακόμα για να σας φτιάξω εκ νέου το κέφι σας. Καλή απόλαυση.

Μιχάλης Ρακιντζής - Εγώ και ο Πουφ

 

Pink Floyd - Learning To Fly

 

178484374_3965656630183018_4128864449586175587_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Ορίστε και ένα ακόμα για να σας φτιάξω εκ νέου το κέφι σας. Καλή απόλαυση.

Μιχάλης Ρακιντζής - Εγώ και ο Πουφ

Δηλαδή, πώς να μην γελάω τώρα, όταν λέει ο Μιχαλιός "μες της Ύδρας τα στενά σε ζητάω" και δείχνει από πίσω.. Χανιά Κρήτης;!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Δηλαδή, πώς να μην γελάω τώρα, όταν λέει ο Μιχαλιός "μες της Ύδρας τα στενά σε ζητάω" και δείχνει από πίσω.. Χανιά Κρήτης;!

Mα γι αυτό το έβαλα για να γελάσετε αλλά για τον σωστό λόγο, Δεν ξέρω αν με αντιλαμβάνεστε.

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Mα γι αυτό το έβαλα για να γελάσετε αλλά για τον σωστό λόγο, Δεν ξέρω αν με αντιλαμβάνεσαι.

Όχι, ομολογώ πώς όχι. Αν μπορούσατε να γίνετε πιο συγκεκριμένη, θα με διευκολύνατε πολύ.

Ας δοκιμάσουμε ομως και τη δική σας αντίληψη περί καλτ :

 

 

Ήμουν σε δίλημμα μεταξύ αυτού και του "βόλτα στον Λυκαβηττό" του ιδίου ερμηνευτή. Τα ζάρια μίλησαν όμως και τελικά επιλέχθηκε το συγκεκριμένο.

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...