Προς το περιεχόμενο

Γνωριμία με το φιλμ στα γεράματα


Cntrl+X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Ναι, τι; Η F100 ηταν καλυτερη αλλα ειπα να πιασει τοπο σε χερια που θα την χρησιμοποιουσαν αντι να σκονιζεται. Κι αυτες τωρα τις εχει φαει το μαυρο σκοταδι. Εδω κοντευει να φαει και την D7000... Υπαρχει ακομη και η Nikon EM που πρωτοξεκινησα να φωτογραφιζω.

Ενδιαφέρομαι για την D7000! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, babisskg είπε

Ενδιαφέρομαι για την D7000! 

Αυτά είναι. Θα πάρεις εσύ την D7000, θα του δώσω εγώ μια D3300, θα μου δώσεις εσύ μια φιλμάτη και έκλεισε ο κύκλος 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, babisskg είπε

Ενδιαφέρομαι για την D7000! 

Sorry. Προς το παρον εστω και για λιγες στιγμες την χρειαζομαι και σε περιπτωση αναβαθμισης (εαν περισσεψουν χρηματα καποια στιγμη) την εχει καβαντζώσει ο dady! Να πω την αληθεια πιο πολυ την χρησιμοποιει τελευταια αυτος... Εαν εχεις χρονο... 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Sorry. Προς το παρον εστω και για λιγες στιγμες την χρειαζομαι και σε περιπτωση αναβαθμισης (εαν περισσεψουν χρηματα καποια στιγμη) την εχει καβαντζώσει ο dady! Να πω την αληθεια πιο πολυ την χρησιμοποιει τελευταια αυτος... Εαν εχεις χρονο...

Έχω..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, babisskg είπε

Έχω..... 

Εγω δεν εχω. Ο father εχει. Αυτο ελεγα!

Δεν ειναι τοσο οτι θελω σωμα. Φακο θελω. Αλλα ενας 70-200 f/2.8 ειναι ακριβος για εμενα αυτη την στιγμη και διχαζομαι εαν θα παρω ως λυση αναγκης μεταχειρισμενο τον παλιοτερο 80-200 f/2.8 που ειναι μια χαρα φακος αλλα με σαφως πιο αργο AF ή θα περιμενω κι αλλο να μαζεψω τα χρηματα. Καθε φορα που μαζευω χαλαει το αυτοκινητο...

Για sports shooting τον θελω και την θελω γι αυτο και μενει παροπλισμενη για ληψεις σε κλειστα κολυμβητηρια κατα βαση.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Εγω δεν εχω. Ο father εχει. Αυτο ελεγα!

Δεν ειναι τοσο οτι θελω σωμα. Φακο θελω. Αλλα ενας 70-200 f/2.8 ειναι ακριβος για εμενα αυτη την στιγμη και διχαζομαι εαν θα παρω ως λυση αναγκης μεταχειρισμενο τον παλιοτερο 80-200 f/2.8 που ειναι μια χαρα φακος αλλα με σαφως πιο αργο AF ή θα περιμενω κι αλλο να μαζεψω τα χρηματα. Καθε φορα που μαζευω χαλαει το αυτοκινητο...

Για sports shooting τον θελω και την θελω γι αυτο και μενει παροπλισμενη για ληψεις σε κλειστα κολυμβητηρια κατα βαση.

Θα σου φτιάξουμε και το αυτοκίνητο...... τι χάλασε...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...