Προς το περιεχόμενο

εξετασεις εθνικης τραπεζας/τραπεζας ελλαδος


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, εχει δωσει κανεις εξεταδεις γιαυτες τις δυο τραπεζες? ειχε τωρα στα κοντα η εθνικη κατι προσληψεις. περασε κανεις απαυτη τη δοκιμασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ELTASSOS είπε

Εγω δεν περασα, κοπηκα.

φετος? στο ασεπ η στα αλλα που βγαλανε τα εκτακτα? το λενε οταν κοβεσαι? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δώσει το 2016 στη Τράπεζα της Ελλάδος.

Βγαίνει λίστα με τους κωδικούς υποψηφίων στην ιστοσελίδα της ΤτΕ και δίπλα απο τον κωδικό σου αναφέρει αν είσαι επιτυχών ή όχι.

 

Της εθνικής απο όσο ξέρω τα μαθαίνεις μέσω ΑΣΕΠ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που και που βλεπω πως η εθνικη βγαζει εκτακτες προσληψεις που δεν ειναι μεσω ΑΣΕΠ. Οπως κατι για μεταπτυχιακους και κατι για νησια που εβγαλε φετος πριν κανα μηνα. Να φανταστω πως ειναι θεμα βισματος αυτες οι θεσεις? Απο μισθό είχα διαβάσει πως είναι καπου 800ε αλλα αρνουμαι να το δεχτω λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, kourkoumpini είπε

Που και που βλεπω πως η εθνικη βγαζει εκτακτες προσληψεις που δεν ειναι μεσω ΑΣΕΠ. Οπως κατι για μεταπτυχιακους και κατι για νησια που εβγαλε φετος πριν κανα μηνα. Να φανταστω πως ειναι θεμα βισματος αυτες οι θεσεις? Απο μισθό είχα διαβάσει πως είναι καπου 800ε αλλα αρνουμαι να το δεχτω λολ

Ναι την είχα δει οι αιτήσεις ήταν μέσω του site της Εθνικής.Ποιος ξέρει αν είναι θέμα βύσματος πάντως ζήταγε της παναγιάς τα μάτια η προκήρυξη οπότε σίγουρα αφορούσε συγκεκριμένα άτομα. Καλά τώρα για το μισθο 800ε μικτά θα εννοούσαν συν 5-6 άλλες κρατήσεις 😶 (πέρα απο τη πλάκα δεν ξέρω τι παίζει με τους μισθούς)

Επεξ/σία από Ilia Fragk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα πως η ΤτΕ εβγαλε κατι προκηρυξεις χωρις ασεπ το 17 και το 15 και ηλπιζα να το κανει και φετος μηπως και ...(τρελες ελπιδες)

 

26 λεπτά πριν, Ilia Fragk είπε

Ναι την είχα δει οι αιτήσεις ήταν μέσω του site της Εθνικής.Ποιος ξέρει αν είναι θέμα βύσματος πάντως ζήταγε της παναγιάς τα μάτια η προκήρυξη οπότε σίγουρα αφορούσε συγκεκριμένα άτομα. Καλά τώρα για το μισθο 800ε μικτά θα εννοούσαν συν 5-6 άλλες κρατήσεις 😶 (πέρα απο τη πλάκα δεν ξέρω τι παίζει με τους μισθούς)

λολ εστειλες στις προκηρυξεις αυτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνική δεν έχει σχέση με ΑΣΕΠ πλέον. Μόνο τη γραπτή δοκιμασία είχε δώσει στον ΑΣΕΠ την τελευταία φορά, αλλά τώρα από ότι είδα την έδωσε και αυτή σε ιδιώτη. Πάντως με τους παλιούς διαγωνισμούς το 2009 και το 2014 αν ήσουν επιτυχών "διοριζόσουνα" αυτομάτως. Απλά έπρεπε να σου κάτσει να βγάλει θέση στο μέρος σου, όπως και τώρα. Αλλά αυτήν τη φορά αφήνει και παραθυράκι ότι τα γραπτά είναι μόνο συμβουλευτικά, άρα παίζει και το βύσμα. Αν είχες εντοπιότητα πιστεύω είχες ελπίδες ωστόσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σιγουρο ειναι πως βυσμα δεν εχω λολ. επισης οντως προσεξα οτι δεν ειχε κανενα σχολιο για συνεντευξεις..ηταν τα τεστ και μετα εγραφαν πως θα δωσουν τα cv στα τμηματα και θα διαλλεξουν εκεινοι ποιον/α θελουν. δυσκολακι. δεν ειχα καποιο νεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

δυσκολα καποιος θα μοιραστει σημειωσεις. παρ' όλα αυτά, αν κάποιος εχει κατι και δε θέλει να τα δώσει δημόσια, έστω με pm θα ήταν μεγάλη βοήθεια για όσους θέλουν να δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...