Προς το περιεχόμενο

HP OfficeJet Pro 7740 AiO


SickMelody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά έκανα μια έρευνα αγοράς είχα ρωτήσει και εδώ στο φόρουμ και τελικα αποφάσισα να πάρω αυτό το μοντέλο γιατί κάνει όλα αυτά που θέλω και έχει σχετικά φτηνα μελάνια και απο ότι είδα υπάρχει και σύστημα CISS αν θέλω να βάλω στο μέλλον. Πείτε μου την γνώμη σας αν κάποιος το έχει και αν είναι ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα. Θελω να εκτυπώνω αφισακια σε Α3 (καμια 10αρια τον μηνα) και καποια σκαναρισματα και εκτυπωσεις σε Α4 αλλα αραια και που. Το πολυμηχανημα αυτο μου κανει η αν μεινει πολυ καιρο χωρις να εκτυπωσει (μπορει και μηνα ) θα εχει προβλημα? Υπαρχει καποια αλλη προταση? Απο κοστος συμφερει? Γιατι εδω πληρωνω 1€/αφισα Α3  και οχι ιδιαιτερα καλη εκτυπωση (περιθωρια κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/12/2018 στις 2:52 ΜΜ, SickMelody είπε

Γεια σας παιδιά έκανα μια έρευνα αγοράς είχα ρωτήσει και εδώ στο φόρουμ και τελικα αποφάσισα να πάρω αυτό το μοντέλο γιατί κάνει όλα αυτά που θέλω και έχει σχετικά φτηνα μελάνια και απο ότι είδα υπάρχει και σύστημα CISS αν θέλω να βάλω στο μέλλον. Πείτε μου την γνώμη σας αν κάποιος το έχει και αν είναι ικανοποιημένος.

Δεν εχω βαλει CISS οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω καθολου πανω σ'αυτο.....

 

Στις 14/1/2019 στις 3:51 ΜΜ, alexx είπε

Καλησπέρα. Θελω να εκτυπώνω αφισακια σε Α3 (καμια 10αρια τον μηνα) και καποια σκαναρισματα και εκτυπωσεις σε Α4 αλλα αραια και που. Το πολυμηχανημα αυτο μου κανει η αν μεινει πολυ καιρο χωρις να εκτυπωσει (μπορει και μηνα ) θα εχει προβλημα? Υπαρχει καποια αλλη προταση? Απο κοστος συμφερει? Γιατι εδω πληρωνω 1€/αφισα Α3  και οχι ιδιαιτερα καλη εκτυπωση (περιθωρια κτλ).

Εχει τυχει να το αφησω και μηνα χωρις να το χρησιμοποιησω (λογω πλοττερ) και δεν ειχε το παραμικρο θεμα.....
Δυστυχως δεν εχω κατσει να υπολογισω κοστος ανα σελιδα , αλλα σιγουρα θα σου βγαινει πολυυυυυυυυυυυυυ πιο οικονομικα απο αυτα που δινεις τωρα!

Σε γενικες γραμμες εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο τις δυνατότητες του! (συνδεσιμοτητα, σκαναρισματα, κτλ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...