Προς το περιεχόμενο

Αγορά αδιάβροχης κάμερας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Χρειάζομαι μια κάμερα που να μπορεί να μου κάνει βίντεο streaming στο κινητό σε απόσταση περίπου 50 μέτρα! Επειδή θα είμαι σε σημεία χωρίς WiFi θα ήθελα να μου πείτε αν μπορεί να γίνει κάπως αλλιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα μπορούσε να γίνει αν έκανα hotspot με το κινητό; Ναι θα είναι κοντινή απόσταση θέλω να βλέπω αριθμούς σε ένα μηχάνημα. Είναι για επαγγελματικούς λόγους. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει παρακαλώ.

Επεξ/σία από Nikolaslerdes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Nikolaslerdes είπε

Θα μπορούσε να γίνει αν έκανα hotspot με το κινητό; Ναι θα είναι κοντινή απόσταση θέλω να βλέπω αριθμούς σε ένα μηχάνημα. Είναι για επαγγελματικούς λόγους. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει παρακαλώ.

Γιατι δεν βαζεις ενα wifi δικτυο (χωρις internet connection). Μια ηλεκτρικη παροχη θελεις μονο που λογικα θα εχεις και για την καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνώριζα ότι μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο. Αν μπορείς πρότεινε μου μια ολοκληρωμένη λύση. Ρεύμα μπορώ να πάρω από το φορτηγό που χρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θελεις ειδικο εξοπλισμο. Ενα απλο ρουτερακι βαζεις που σου δημιουργει wifi δικτυο ασχετα εαν δεν το εχεις συνδεσει σε ιντερνετ και συνδεεις τις συσκευες σου πανω του. Το ιδιο που θα εκανες εαν ησουν στο γραφειο σου.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά. Μπορείς να μου προτείνεις μια αδιάβροχη κάμερα; Θα προτιμούσα να έχει δίκη της μπαταρία ενσωματωμένη για να μην έχω καλώδια στη βροχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Nikolaslerdes είπε

Μια χαρά. Μπορείς να μου προτείνεις μια αδιάβροχη κάμερα; Θα προτιμούσα να έχει δίκη της μπαταρία ενσωματωμένη για να μην έχω καλώδια στη βροχή.

Budget, αναγκαιο Zoom και αποσταση απο το θεμα, διαρκεια ληψεων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην είναι κάτι πολύ ακριβό αν γίνεται, απόσταση από το θέμα θα είναι μερικά εκατοστά, διάρκεια λήψεων και μια ώρα πιστεύω θα με καλύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...