Προς το περιεχόμενο

[Eξωτ. Σκληρός Δίσκος] WD My Passport 4TB 2.5" 74.90€ @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ίδιο και εμένα, 24/11.

Ο sandisk ssd 500gb όμως που αγόρασα χτες από πλαίσιο είναι ήδη στα χέρια μου (Χανιά και όχι στην πόλη αλλά σε χωριό). Να τα λέμε και αυτά 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε οσους εστειλαν ημερομηνια ποτε κανατε την παραγγελια?γτ εγω εχτες που εκανα ακομα να μου στειλουν...μονο ενα μηνυμα που λεει αριθμο παραγγελιας μου εστειλαν λιγο μετα αφου εκανα την παραγγελια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις επικοινωνησα μαζι τους και καποιος υπαλληλος μου ειπε πως το προιον εχει εξαντληθει κ το μονο που μπορει να γινει ειναι επιστροφη χρηματων!

Τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?τι απαραδεκτοι ειναι αυτοι?λαθος λεει συστηματος οτι και καλα δεν ενημερωθηκε εγκαιρα οταν εξαντληθηκαν τα κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ολοι εκαναν παραγγελια την Δευτερα μεσημερακι, το αργοτερο μεχρι μια ωρα μετα το ανοιγμα του τοπικ κοντα στις 2-3 η ωρα δηλαδη, οποτε και εξαντληθηκε για online αγορα. Εκτος απο οσους εκαναν χθες που ανοιξε ξανα φυσικα για λιγο.

Εσυ ποτε εκανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ολοι εκαναν παραγγελια την Δευτερα μεσημερακι, το αργοτερο μεχρι μια ωρα μετα το ανοιγμα του τοπικ κοντα στις 2-3 η ωρα δηλαδη, οποτε και εξαντληθηκε για online αγορα. Εκτος απο οσους εκαναν χθες που ανοιξε ξανα φυσικα για λιγο.

Εσυ ποτε εκανες;

Εχτες που ανοιξε για λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...