Προς το περιεχόμενο

Αγορά Καταγραφικού Από Κίνα - EUECOLU (Priority Line - DHL)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας! Έχω αγοράσει από GearBest ένα καταγραφικό Floureon με 4 κάμερες και 1tb δίσκο, στην τιμή των 128€ με τα μεταφορικά. Το θέμα είναι ότι το έστειλαν με DHL (priority line - euecolu) και το tracking number δεν ανανεώνετε. Επικοινώνησα με την DHL 3 φορές και μου είπαν πως δεν το έχει παραδώσει ποτέ ο αποστολές στην DHL ενώ το gearbest μου λέει πως το έχουν στείλει και ότι είναι στον δρόμο. Απ' ότι φαίνεται και στο tracking number, οι πληροφορίες έχουν σταλεί ηλεκτρονικά, που αυτό σημαίνει πως έχουν εκδώσει την ετικέτα αλλά δεν το έχουν παραδώσει (το gearbest) στην μεταφορική. Γνωρίζει κανείς τίποτα? Έχει κάνει κανείς κάποια παραγγελία με EUECOLU - Priority Line που να του έχει συμβεί το ίδιο?

Σήμερα είναι 3 Νοεμβρίου 2018 και το έστειλαν στις 29 Οκτωβρίου 2018 συνολικά 5+ ημέρες... έχουν περάσει!

https://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1253489.html?wid=1629072

 

image.png.5c364996844684a99edbf9ed6e166fc9.pngimage.png.ebce6189d2e7ec72525f4d4b8e4e8fd2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μελλον ακομα, πιθανοτατα εχει φυγει απο κινα και ειναι στον δρομο για uk. Η dhl αν το δεμα δεν φτασει αγγλια δεν εχει ενημερωση και συνηθως θελει καμια 10-15αρια εργασιμες μονο για αυτο απο εκει και περα θα εχεις ενημερωσεις μεχρι να μπει Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενημέρωση 12/11/2018

-----------------------------------------

Το tracking number δεν έχει ξεκολλήσει.  15ημέρες και τίποτα! Έχω ανοίξει στο GearBest ένα ticket και μου λένε πως περιμένουν απάντηση από DHL (7-10 ημέρες θέλει λέει). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Eirini Olga Stefanaki είπε

Ενημέρωση 12/11/2018

-----------------------------------------

Το tracking number δεν έχει ξεκολλήσει.  15ημέρες και τίποτα! Έχω ανοίξει στο GearBest ένα ticket και μου λένε πως περιμένουν απάντηση από DHL (7-10 ημέρες θέλει λέει). 

Εχω παραγγειλει και εγω απο τις 26 Οκτωβριου ενα κινητο και ακομα φευγει απο Γερμανια. Κανε λιγο υπομονη ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...