Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, redeye998 είπε

Εμεις έχουμε έναν Vagos, Panteleimon, StaTesera, Nekrofilos, κάτι άλλο με νεκρό, και διάφορα άλλα υπέροχα 

Ποιος είσαι στο game? Μιλούσαμε πριν το release εδώ έχω μπει στο guild και δεν ξέρω ποιος είσαι 😛

Επεξ/σία από Liapisftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλησπέρα! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.. είπα να ξανά ξεκινήσω το game μετά από χρόνια, έβαλα game time αλλά στο wow classic δηλαδή στο wow2 account, αλλά είδα πως δε μπορω να μπω στη retail έκδοση.. και έτσι έκανα τικετ για επιστροφή χρημάτων και περιμένω. Πρέπει να έχεις ξεχωριστή συνδρομή χρόνου; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ajel είπε

Παιδιά καλησπέρα! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.. είπα να ξανά ξεκινήσω το game μετά από χρόνια, έβαλα game time αλλά στο wow classic δηλαδή στο wow2 account, αλλά είδα πως δε μπορω να μπω στη retail έκδοση.. και έτσι έκανα τικετ για επιστροφή χρημάτων και περιμένω. Πρέπει να έχεις ξεχωριστή συνδρομή χρόνου; 

Το κάθε account έχει και retail και classic το οποίο επιλέγεις από τον launcher. Μόνο μια game time θες για να παίξεις και τα 2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Liapisftw είπε

Ποιος είσαι στο game? Μιλούσαμε πριν το release εδώ έχω μπει στο guild και δεν ξέρω ποιος είσαι 😛

Officer Nunbul στη διάθεσή σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Hawk_K είπε

Σήμερα έκανα το πρώτο μου dungeon (wailing caverns) με ένα πάρτι ότι να ναι και πραγματικά τελείωσε και ένιωσα κουρασμένος. Περίπου 1,5 ώρα πήρε. Εντωμεταξύ στο greed δεν μου έδωσε ούτε ένα item έλεος. 

Καλά είσαι 1,5 ώρα, μπήκα με το που πήρα τα quest ( μικρά lvl) και το group στα ίδια level και έχασα άδικα ένα 4ωρο εκεί μέσα και ούτε όλα τα quest δεν τελείωσα, και όταν τελείωσε όχι άπλα κουρασμένος, ήμουν έτοιμος να το παρατήσω. Άλλα από ότι κατάλαβα καλό είναι να αφήνεις τα dugeon στα +5-7 level διάφορα από τα elite.

Επεξ/σία από giorgos_rom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

15 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

τι lvl το party? Εγω με καλο Party απο το guild το βγαλαμε σε ~50 λεπτα αλλα καποιοι ηταν 25αρηδες. Και ηταν σχετικα ευκολο.

μετα που μπηκα με randoms οντως φανηκε βουνο xD 

 

5 ώρες πριν, giorgos_rom είπε

Καλά είσαι 1,5 ώρα, μπήκα με το που πήρα τα quest ( μικρά lvl) και το group στα ίδια level και έχασα άδικα ένα 4ωρο εκεί μέσα και ούτε όλα τα quest δεν τελείωσα, και όταν τελείωσε όχι άπλα κουρασμένος, ήμουν έτοιμος να το παρατήσω. Άλλα από ότι κατάλαβα καλό είναι να αφήνεις τα dugeon στα +5-7 level διάφορα από τα elite.

Είμαστε 3 στα 20lvl και 2 στα 21lvl και το τελειώσαμε 4 γιατί ο ένας απλά έφυγε χαχαχαχαχα. Εντωμεταξύ ένα quest έμεινε ατελείωτο και θα ξαναμπω. Αν πέσεις σε καλό γκρουπάκι παλεύεται και περνάει και η ώρα κάπως καλύτερα από το κλασικό leveling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καασταση αναμονης  στον mograine  εχει ομαλοποιηθει μετα τα free transfer

Εχουμε εκει κανενα aly guild γιατι βαρεθηκα το solo leveling

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά κατεβάστε το Atlas loot classic που λέει και τα levels για κάθε dungeon, μπείτε και λίγο wowhead Classic να δείτε όλα τα quest που υπάρχουν διαθέσιμα και πάτε με άτομα που το level τους είναι ικανό, αλλιώς όχι 4 αλλά 44 ώρες θα κάνετε, και είναι και άσκοπο διότι στον ίδιο χρόνο θα κάνατε πολύ πιο γρήγορο questing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο auction addon προτιμάτε ? έχω  χρησιμοποιήσει  μέχρι στιγμής Auctioneer, AuctionMaster, TSM4, FastAuctions, Aux.

Κράτησα για τώρα το Auctioneer αν και φαίνεται να έχει τα προβλήματα του ιδικά στο scan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα με kickarane απο μια ελληνικη guild , για μια παρεξηγηση με item roll στο zul farrak. Χωρις να μιλησω εγω, απλα kick.

Ωραια πραγματα, ποιο αλλο παιχνιδι προσφερει τετοιες συγκινήσεις;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Radiatedsoul είπε

Σημερα με kickarane απο μια ελληνικη guild , για μια παρεξηγηση με item roll στο zul farrak. Χωρις να μιλησω εγω, απλα kick.

Ωραια πραγματα, ποιο αλλο παιχνιδι προσφερει τετοιες συγκινήσεις;

Εμ και εσύ σε Ελληνική guild βρήκες να μπεις 😂  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Radiatedsoul είπε

Σημερα με kickarane απο μια ελληνικη guild , για μια παρεξηγηση με item roll στο zul farrak. Χωρις να μιλησω εγω, απλα kick.

Ωραια πραγματα, ποιο αλλο παιχνιδι προσφερει τετοιες συγκινήσεις;

 

2 ώρες πριν, Apaleytos80 είπε

Εμ και εσύ σε Ελληνική guild βρήκες να μπεις 😂  

εγω παντως σε ελληνικη Guild που ειμαι , παιδιου που την ειχε ποσταρει εδω καποια στιγμη, τα πραγματα ειναι πολυ θετικα. Αν και δεν το περιμενα. Βοηθανε και ειναι ολοι καλοπροαιρετοι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Radiatedsoul είπε

Σημερα με kickarane απο μια ελληνικη guild , για μια παρεξηγηση με item roll στο zul farrak. Χωρις να μιλησω εγω, απλα kick.

Ωραια πραγματα, ποιο αλλο παιχνιδι προσφερει τετοιες συγκινήσεις;

Server?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...