Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, SPANK είπε

Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις την βρισιά από το χιούμορ πόσο μάλλον αν η αναφορά είναι για παιχνίδι.

Το ίδιο λέμε. Το χιουμορ αρκετων παραμένει στάσιμο, όμοιο  με αυτό των δεκάχρονων.

Επεξ/σία από Xorxhs!
  • Like 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, SPANK είπε

Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις την βρισιά από το χιούμορ πόσο μάλλον αν η αναφορά είναι για παιχνίδι.

Με ολο το σεβασμο εχει δικιο. Ειναι απλα χαμηλου (χαμηλοτατου) επιπεδου αν ειναι "χιουμορ" δυστυχως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Με ολο το σεβασμο εχει δικιο. Ειναι απλα χαμηλου (χαμηλοτατου) επιπεδου αν ειναι "χιουμορ" δυστυχως.

Ας μην βγούμε άλλο offtopic ο καθένας κάνει ότι νομίζει όλα τα πράγματα για άλλους είναι αστεία για άλλους σοβαρά κτλπ, ας συνεχίσουμε στα του παιχνιδιού .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα δεκα φορες να βλεπω ονοματα τυπου Stathisgr ή koproskylo ή ktinos,παρα ονοματα που περιεχουν βρισιες,τουλαχιστον αν ο αλλος εχει σκοπο να φτασει που λεμε 60level και να συνεχισει να παιζει. 

Τωρα οκ αν του δωσει η blizzard καποιου trial 2-3-7 ημερες και φτιαξει ενα χαρακτηρα για χαβαλε και μετα δεν ασχοληθει ξανα,ας βαλει οτι θελει.

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Ας μην βγούμε άλλο offtopic ο καθένας κάνει ότι νομίζει όλα τα πράγματα για άλλους είναι αστεία για άλλους σοβαρά κτλπ, ας συνεχίσουμε στα του παιχνιδιού .

εγώ πάντως το βρήκα αστειοτατο και μπράβο σου για αυτό.

😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Mirage Raceway καμια Ελληνικη guild; Μη με αναγκασετε να φτιαξω και αλλο λογαριασμο σε αλλο σερβερ! Θα παω 60 σε 2 χρονια!

τωρα εχεις παρει το κολαι...δεν εγινε κατι να αρχισεις παλι απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Mirage Raceway καμια Ελληνικη guild; Μη με αναγκασετε να φτιαξω και αλλο λογαριασμο σε αλλο σερβερ! Θα παω 60 σε 2 χρονια!

Εχεις καταληξει σε καποιο χαρακτηρα η ακομα το σκεφτεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα το πρώτο μου dungeon (wailing caverns) με ένα πάρτι ότι να ναι και πραγματικά τελείωσε και ένιωσα κουρασμένος. Περίπου 1,5 ώρα πήρε. Εντωμεταξύ στο greed δεν μου έδωσε ούτε ένα item έλεος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hawk_K είπε

Σήμερα έκανα το πρώτο μου dungeon (wailing caverns) με ένα πάρτι ότι να ναι και πραγματικά τελείωσε και ένιωσα κουρασμένος. Περίπου 1,5 ώρα πήρε. Εντωμεταξύ στο greed δεν μου έδωσε ούτε ένα item έλεος. 

τι lvl το party? Εγω με καλο Party απο το guild το βγαλαμε σε ~50 λεπτα αλλα καποιοι ηταν 25αρηδες. Και ηταν σχετικα ευκολο.

μετα που μπηκα με randoms οντως φανηκε βουνο xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...