Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 ώρες πριν, Sorath είπε

Έφτασα προχθες level 20, και εκεί που πίστευα οτι θα έπαιρνα τα πάνω μου, μιας και είναι ένα απο τα κομβικά leveling σημεία, να πω την αλήθεια κουράστικα ήδη.

Πολύ πατούσα (πέρα-δώθε) και γενικά όλα αυτά τα στοιχεία που κάνουν το classic χρωνοβόρο.

Να πω την αμαρτία μου, μπήκα στο retail και έκανα ένα χαλαρό και όμορφο leveling απο 100 σε 101 :lol: :lol: :lol:

Μια από τα ίδια.

Έφτασα 23. Πήγα χτες να μπω, έπαιξα κανα 20λεπτο από τα οποία τα 15 ήταν περπάτημα και λέω άστο διάολο και έβαλα retail πήγα 100 σε 101 χαχα.

Το παιχνίδι μου αρέσει πολύ, αλλά δε νομίζω ότι έχω το κουράγιο να ρίξω τόσο περπάτημα μέχρι το 40+ που είναι το πρώτο mount. Έπρεπε να το είχαν στα 20. Απορώ πως άντεξα όταν το είχα παίξει για πρώτη φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το περπάτημα , ατελείωτο ναι , είχα γνωρίσει κάθε γωνία κάθε περιοχή και κάθε λεπτομέρεια του κόσμου ! Τα πάντα ήταν πρωτόγνωρα , μια ξεχωριστή εμπειρία . 

Τωρα γνωρίζετε τι επακολουθεί γιαυτο και το ξενέρωμα .

Ακομα και έτσι, την αγαπάμε την καψούρα μας ! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ κάνω abandon όσα quests είναι πράσινα και γκρι, τζάμπα χρόνο χάνω. Εδώ είμαι 24 Level και ακόμα Deadmines δεν έχω κάνει. Σε λίγο θα γίνει πράσινο! Αλλά άρχισα να βαριέμαι λίγο τον mage, μόνο frostbolt σπαμαρω και κανένα αρνί. Το blink έχει φάση, αλλά θα έπρεπε να είχε CD 1 second. Το blizzard δεν κάνει καθόλου dmg, λογικά θέλει τα επόμενα επίπεδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Πάντως εγώ κάνω abandon όσα quests είναι πράσινα και γκρι, τζάμπα χρόνο χάνω. Εδώ είμαι 24 Level και ακόμα Deadmines δεν έχω κάνει. Σε λίγο θα γίνει πράσινο! Αλλά άρχισα να βαριέμαι λίγο τον mage, μόνο frostbolt σπαμαρω και κανένα αρνί. Το blink έχει φάση, αλλά θα έπρεπε να είχε CD 1 second. Το blizzard δεν κάνει καθόλου dmg, λογικά θέλει τα επόμενα επίπεδα. 

Είναι που είναι OP ο mage αν είναι το blink 1 sec cd άστα να πάνε.. και λίγο έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον επειδη βαρεθηκα mage, εκανα και εναν tauren warrior και μαλλον με αυτον θα συνεχισω. Τα σπαει! 10,5 λεβελ σημερα. Αν και ο 1ος μου χαρακτηρας ηταν επισης warrior, αλλα human! Και μια χαρα τανκαρει και 1vs2 ο warrior μεχρι στιγμης! Ενω με μαγο πιο δυσκολο ηταν.

**Μολις εκανα και ενα Troll Shaman, ετσι γιατι μπορω.. Τωρα εμεινε μονο Warlock και Paladin. Και απο Race δεν εχω παιξει Orc.**

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλύτερα δεν έχεις  φτιάξει  😅

Ειδικά ο paladine  λιγο να τον ντύσεις 1vs 3 χαλαρά δεν εχει πολύ dmg αλλά   δεν ψοφάει εύκολα ασε δε που ειναι dps, healer , tank οτι γουστάρεις τον κανεις   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Αλεξανδρος A.92 said:

Τι κανεις αυτον τον καιρο? Παιζω wow...Ποσες ωρες? 200 ωριτσες. Εχω εναν παικτη 10,5 lvl... Πολυ καλος! 

xD 

Εριξα πολυ γελιο φιλε! Αν και η αληθεια ειναι οτι εχω και mage 24 level. Τωρα ανεβασα και εναν Night Elf μεχρι 9 να γουσταρω. Το βραδυ θα παρω και το κατοικιδιο μου! Βλεπω να παιζω καμια 10ετια μεχρι να παω εναν χαρακτηρα 60!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Εριξα πολυ γελιο φιλε! Αν και η αληθεια ειναι οτι εχω και mage 24 level. Τωρα ανεβασα και εναν Night Elf μεχρι 9 να γουσταρω. Το βραδυ θα παρω και το κατοικιδιο μου! Βλεπω να παιζω καμια 10ετια μεχρι να παω εναν χαρακτηρα 60!

Θα βγει και έκτακτο δελτίο ειδήσεων όταν 60αρίσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Ερώτηση αρχάριου :

Τα Items που φαρμάρουμε από Professions που σκατά τα πουλάμε? Σε npc ή στο ah?

p.x. έχω μαζέψει light leather, που τα σπρώχνω? :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nevermore είπε

Καλησπέρα!

Ερώτηση αρχάριου :

Τα Items που φαρμάρουμε από Professions που σκατά τα πουλάμε? Σε npc ή στο ah?

p.x. έχω μαζέψει light leather, που τα σπρώχνω? :)

Αν έχεις leatherworking ως 2ο profession τα κρατάς για πρώτη ύλη, αλλιώς τα πουλάς στο ah για μέγιστο κέρδος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...