Προς το περιεχόμενο

καμερα για μαθηματα αγιογραφιας και ζωγραφικης


pesis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους παιδια θελω μια συμβουλη για καμερα. σκοπευω να κανω βιντεομαθηματα ζωγραφικης και αγιογραφιας για youtube. τοσο καιρο μου ζητανε οι μαθητες και αποφασισα να το ξεκινησω. θα ηθελα κατι μεταχειρισμενο για να αποκτησω μα Α εμπειρια ωστε να μαθω τι περισευεις και τι απαιτειται. 

οι τωρινες απαιτησεις μου ειναι να τραβαει καλα και να φαινεται η λεπτομερεια που θα ζωγραφιζω και να ακουγομαι καλα οταν μιλαω. μπατζετ απο 100 μεχρι 200 το πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/10/2018 στις 11:22 ΜΜ, pesis είπε

καλησπερα σε ολους παιδια θελω μια συμβουλη για καμερα. σκοπευω να κανω βιντεομαθηματα ζωγραφικης και αγιογραφιας για youtube. τοσο καιρο μου ζητανε οι μαθητες και αποφασισα να το ξεκινησω. θα ηθελα κατι μεταχειρισμενο για να αποκτησω μα Α εμπειρια ωστε να μαθω τι περισευεις και τι απαιτειται. 

οι τωρινες απαιτησεις μου ειναι να τραβαει καλα και να φαινεται η λεπτομερεια που θα ζωγραφιζω και να ακουγομαι καλα οταν μιλαω. μπατζετ απο 100 μεχρι 200 το πολυ

Καμερα εννοεις θες webcam για online μαθηματα μεσω skype πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις ενα Kitάκι σαν αυτό https://www.gearbest.com/photo-studio-accessories/pp_009532167131.html?wid=1255288 

Παίρνεις ενα φτηνο τρίποδο. 

Βάζεις το κινητό σου πάνω και τραβάς καλύτερα απο οποιαδήποτε μηχανή των 100-200 ευρώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Rush13 είπε

Παίρνεις ενα Kitάκι σαν αυτό https://www.gearbest.com/photo-studio-accessories/pp_009532167131.html?wid=1255288 

Παίρνεις ενα φτηνο τρίποδο. 

Βάζεις το κινητό σου πάνω και τραβάς καλύτερα απο οποιαδήποτε μηχανή των 100-200 ευρώ

Το κακο με το κινητο ειναι οτι δεν ζουμαρει και ειναι πολυ wide για αυτο που θελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλει πολύ κοντινά ναι αλλα αυτο λύνεται με ενα κιτάκι που βάζεις φακό στα κινητά

Τώρα αναλογα και το κινητό βεβαια , αλλα πολυ wide δεν ειναι τα κινητά , τουλάχιστον το iphone 7 που έχω δεν το λές και πολυ wide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...