Προς το περιεχόμενο

Sony α6000 Kit (16-50 PZ OSS)


ThanosR92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Θέλω να αγοράσω το εν λόγο κιτ! Το έχω βρει στο: 

www.e-infin.com EUR €468.00 μαζί με μεταφορικά!

η

skroutz 526,98 €

Από που λέτε να το πάρω ? Να πω πως γνωρίζω τα πάντα περί εγγύησης για το e-infin!

Επεξ/σία από ThanosR92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ξερεις τα υπερ και τα κατα γιατι ρωτας; Ο καθενας εχει διαφορετικα κριτηρια το πως τα ζυγιζει. Τι εγγυηση σου δινει το skroutz ρωτησες; Τα περισσοτερα δεν λενε κατι. Ενα ειδα οτι δινει πανευρωπαικη εγγυηση αρα 2 ετων (https://mustshop.gr/photografia-video/fotografikes-mhxanes-aksesouar/pshfiakes-fotografikes-mhxanes/sony-ilce-6000l4905524974409/?sl=el) Αξιζει για εσενα +1 ετος εγγυηση για +95€; Υπολογισε και μεταφορικα στο Skroutz και πιθανες καθυστερησεις μιας και ειναι κατοπιν παραγγελιας. Μην στηριζεσαι απολυτα στις ημερες που αναφερουν. Παιζει ακομη και να αλλαξει η τιμη. Εσυ κρινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Αφου ξερεις τα υπερ και τα κατα γιατι ρωτας; Ο καθενας εχει διαφορετικα κριτηρια το πως τα ζυγιζει. Τι εγγυηση σου δινει το skroutz ρωτησες; Τα περισσοτερα δεν λενε κατι. Ενα ειδα οτι δινει πανευρωπαικη εγγυηση αρα 2 ετων (https://mustshop.gr/photografia-video/fotografikes-mhxanes-aksesouar/pshfiakes-fotografikes-mhxanes/sony-ilce-6000l4905524974409/?sl=el) Αξιζει για εσενα +1 ετος εγγυηση για +95€; Υπολογισε και μεταφορικα στο Skroutz και πιθανες καθυστερησεις μιας και ειναι κατοπιν παραγγελιας. Μην στηριζεσαι απολυτα στις ημερες που αναφερουν. Παιζει ακομη και να αλλαξει η τιμη. Εσυ κρινεις.

Που είδες να λέω ότι ξέρω τα υπέρ και τα κατά ? Μονο στην εγγύηση αναφέρθηκα ότι ξέρω ότι είναι 1 χρόνο! Παίζει να είναι ο μόνος που δίνει  2 χρόνια εγγύηση! Μέχρι και ο Κωτσο δίνει 1 χρόνο!

Για εμένα όχι δεν αξίζει 1 χρόνο εγγύηση στα +95€. Το κυριότερο μου ερώτημα είναι σε περίπτωση που πάθει κάτι και την στείλεις πίσω από εκεί και πέρα τι γίνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ThanosR92 είπε

Από που λέτε να το πάρω ? Να πω πως γνωρίζω τα πάντα περί εγγύησης για το e-infin!

Εσυ δεν λες οτι γνωριζεις τα παντα περι εγγυησης του e-infin?

Δεν υπαρχει κατι αλλο. Η μηχανη ιδια ειναι

Υ.Γ: Δεν υπαρχει 1 χρονος εγγυηση εντος Ε.Ε. Δυο χρονια ειναι η ελαχιστη. Δεν εχει σημασια ποσο δινει η Sony. Ο τελικος πωλητης ειναι υποχρεος στην εγγυηση 2 ετων 

 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SeNNinhA είπε

Εσυ δεν λες οτι γνωριζεις τα παντα περι εγγυησης του e-infin?

Δεν υπαρχει κατι αλλο. Η μηχανη ιδια ειναι

Ναι εννοώ ότι ξέρω αυτά που ανέφερα. Βέβαια θα βοηθούσε η εμπειρία κάποιοι σε περίπτωση που την πήγε πίσω λόγο βλάβης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Ναι εννοώ ότι ξέρω αυτά που ανέφερα. Βέβαια θα βοηθούσε η εμπειρία κάποιοι σε περίπτωση που την πήγε πίσω λόγο βλάβης. 

Αρα δεν ξερεις. Μετα μας τα λες. Οποτε μην γκρινιαζεις.

Υπαρχει σχετικό θεμα. Ριξε μια ματια

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SeNNinhA είπε

Αρα δεν ξερεις. Μετα μας τα λες. Οποτε μην γκρινιαζεις.

Υπαρχει σχετικό θεμα. Ριξε μια ματια

Δεν γκρινιάζω βρε.. Απλά λέω. Τις έχω διαβάσεις όλες τις σελίδες στο παρόν θέμα. Αν είδες έχω γράψει κιόλας. Η τελευταία απάντηση του φίλου με βοήθησε αρκετά. Γενικά ρε παιδί μου για να καταλάβεις εννοείται πως θέλω να το πάρω απ έξω γιατί η διαφορά είναι μεγάλη και διαβάζω παντού τα καλύτερα για το μαγαζί αυτό.. Απλά λέω ΑΝ είμαι ο γκαντέμης και έχει κάτι ή μηχανή θα ταλαιπωρηθώ... Θα μου πεις τώρα και δίκιο θα έχεις δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα... 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ετσι ειναι. Θα ταλαιπωρηθεις. Δεν προκειται να σου καποιος κατι διαφορετικο. Οπως ειπα εσυ αποφασιζεις εαν η πιθανη ταλαιπωρια αξιζει την εξοικονομηση χρηματων ή οχι. Ειναι ενα ρισκο. Καποιος το παιρνει, καποιος αλλος οχι. Δεν υπαρχει σωστο ή λαθος και γι αυτο δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε. Αυτο σου ειπα εξ αρχης. Εσυ και μονο εσυ κρινεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...