Προς το περιεχόμενο

Νέο Razer Phone 2 με βελτιωμένη οθόνη και κάμερα από €850


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ScorpioX777 είπε

To επομενο κινητο του μεγαλου μου γιου, μου εχει πρηξει τη χολη με δαυτο...γιατι το S8 δεν εχει καλο ηχο(οχι πως εχει αδικο).

Του λεω να παει για S10 αλλα που να ακουσουν σε τετοια ηλικια.
 

 

Πιστιρικια και razer πανε μαζι συνηθως εδω γοητευει μεγαλα παιδια.. :D
Σιγα μην περιμενει ο μικρος μεχρι την ανοιξη lol

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν ξέρω τι με στενοχωρεί περισσότερο, η αστεία τιμή που έχει βάλει η Razer για specs 400-500 ευρώ μαξ. ή ότι ψαρώνουνε τόσο πολύ οι πιτσιρικάδες (είδα και το κινητό να προμοτάρεται στο βιντεο κλιπ και έδεσε το γλυκό...) και ασκούνε πίεση σε βαθμό που οι γονείς να θεωρούν ότι απλά δεν μπορούν να αρνηθούν. Δε λεω: "Μην παρετε ακριβό κινητό στα παιδιά." Χίλιες φορές όμως ένα τέτοιο ποσό να δοθεί κάπου που τα αξίζει παρά σε μια σαχλαμάρα του μάρκετινγκ και της μόδας.

 

ΥΓ. Δεν κανω κριτική στους γονείς εδω, μην παρεξηγούμαι.

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Πιστιρικια και razer πανε μαζι συνηθως εδω γοητευει μεγαλα παιδια.. :D
Σιγα μην περιμενει ο μικρος μεχρι την ανοιξη lol

Αν πανε λεει...το καλοκαιρι αγορασε Razer πληκτρολογιο, ποντικι, και Mouse Pad οποτε καταλαβαινεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panosveto12 είπε

Πάω να αγοράσω ένα κινητό πριν φτάσουν τα 2000 χιλιάρικα 

Έτσι, πρόκεται περί επένδυσης... παίρνεις 3 τωρα στα 850, τα αφηνεις στο κουτί και τα πουλάς σε 6 μηνες 1.5Κ το καθενα... 😵

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αποκαλύψω κάτι σοκαριστικό και ελπίζω να το δει αυτή η εταιρεία: συνήθως τα κινητά τα κοιτάμε στην οθόνη τους και πατάμε τα δάκτυλα μας στην οθόνη και όχι στο πίσω μέρος.. 😛 οπότε τι να την κάνω την ειδοποίηση από τη πλάτη όταν το έχω πάνω πχ σε ένα τραπέζι;;; ή θα δώσω 850 ευρώ για να τρίβω την οθόνη του σε ότι επιφάνεια βρίσκω για να βλέπω τη πλάτη για ειδοποιήσεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

€850 έχουμε ξεφύγει 

 

«η εταιρεία πουλάει επίσης ξεχωριστά ένα ζευγάρι ακουστικών» - έχουμε ξεφύγει τελείως 

 

«δεν θα έχει 3.5αρι mini jack»

Αηδίες.

iPhone έχω, αλλά μπράβο στην Samsung που συνεχίζει την υποστήριξή του. Βαρέθηκα να βλέπω κόσμο με ανταπτορες ακουστικών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

To επομενο κινητο του μεγαλου μου γιου, μου εχει πρηξει τη χολη με δαυτο...γιατι το S8 δεν εχει καλο ηχο(οχι πως εχει αδικο).

Του λεω να παει για S10 αλλα που να ακουσουν σε τετοια ηλικια.
 

Πουλήστε το S8, βάλτε λίγα ακόμα και πάρτε S9 που έχει φοβερό ήχο, καλύτερη κάμερα κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, coffeex είπε

Κλάμα 😂

 

 

DpOccH9W0AAzXNL.jpg

όπως εκείνη τη τραγουδίστρια που είχε βάλει η RIM (Blackberry) να κάνει PR και αυτή χρησιμοποιούσε iPhone!!! χαχαχα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, OLDjunior είπε

συγχρονισμένο φωτισμό RGB στο πίσω μέρος συγχρονισμένο φωτισμό RGB και στα ακουστικά !!! Θα το πάρω τα Χριστούγεννα ...

Πάντως περα από το snik θα ταιριάζει φουλ και στο Γιάννη ( πειράζει που είμαι κ μεγάλη φίρμα ;;) Φλωρινιωτη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...