Προς το περιεχόμενο

Tο Home Hub είναι η νέα έξυπνη οθόνη της Google


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι κακό (τιμή λίγο τσιμπημένη). Δεν θα το αγόραζα ποτέ βεβαία αλλά δεν απευθύνεται σε μένα (μένω μόνος και έχω ήδη πρόσβαση σε υπηρεσίες Google από 3 και βάλε συσκευές). Λογικά θα πουλήσει αρκετά καλά. Μ'αρέσει το customized απλοποιημένο Android. Θα προτιμούσα η οθόνη να έχει swivel design και κάμερα με φυσικό κλείστρο.

44 λεπτά πριν, christos4 είπε

Και ποιος σου λέει ότι δεν θα μπορεί να γίνει bypass αυτός ο μηχανισμός;; 

Το physical κουμπί θα ενεργοποιεί physical κλείστρο κάλυψης της κάμερας. Λίγο δύσκολο να γίνει bypass αυτό.

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, tz_aristotelis είπε

Φυσικό κουμπί εννοώ μηχανικό κουμπί (όπως τα πορτατίφ)!!!,😎

Το διάβασα γρήγορα και έμεινα στα Led λαμπάκια μόνο! My bad! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Όσα πιάνει το νιονιό σου τόσα λες! Άστο καλύτερα γιατί δεν σε πολυ-παίρνει!

(μάθε πρώτα τι σημαίνει έξυπνη συσκευή και μετά πιάσε όλα τ' άλλα)

Πόσο είναι δηλαδή αυτό το αφάνταστα; Σε τι σε βολεύει δηλαδή;

Όχι τίποτ' άλλο να καταλάβω σε τι είναι απαραίτητες αυτές οι συσκευές σε έναν κανονικό μέσο άνθρωπο.

Υπάρχει και η άλλη φράση, χρήσιμες συσκευές - άχρηστοι χρήστες. Κι αυτό δεν είναι δικό μου αμπελούργημα...

Ασε ρε που θα μου πεις αν με παίρνει ή όχι και να μάθω τι σημαίνει έξυπνη συσκευή. Τα έχεις ανακατέψει στο κεφάλι σου και δεν ξέρεις τι σου γίνεται. Ενημερώσου λίγο και άσε τα τεχνοφοβικά σχόλια και τις ειρωνείες. Δεν θα μπω στον κόπο να σου αναλύσω γιατί με βολεύει το Echo γιατί κρίνοντας από τα σχόλια σου, τζάμπα θα τα πω μιας και δεν θα καταλάβεις χριστό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Ασε ρε που θα μου πεις αν με παίρνει ή όχι και να μάθω τι σημαίνει έξυπνη συσκευή. Τα έχεις ανακατέψει στο κεφάλι σου και δεν ξέρεις τι σου γίνεται. Ενημερώσου λίγο και άσε τα τεχνοφοβικά σχόλια και τις ειρωνείες. Δεν θα μπω στον κόπο να σου αναλύσω γιατί με βολεύει το Echo γιατί κρίνοντας από τα σχόλια σου, τζάμπα θα τα πω μιας και δεν θα καταλάβεις χριστό. 

Άλλο τεχνοφοβία και άλλο αποδοχή των νέων φρούτων με φειδώ. Άμα σου λέω... Δεν έχεις να πεις τίποτα και γι' αυτό δεν μπαίνεις στο κόπο! Όσο για το echo σου, good boy, good for you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στην Ελλαδα πρεπει να υπαρχουν γυρω στα 3 μειον 2 μειον 1 ατομα που χρησιμοποιουν home assistants.

(και αυτο ειναι καλο.)

Επεξ/σία από azuli
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, azuli είπε

στην Ελλαδα πρεπει να υπαρχουν γυρω στα 3 μειον 2 μειον 1 ατομα που χρησιμοποιουν home assistants.

(και αυτο ειναι καλο.)

Σωστό αλλά κάτσε να υποστηρίξουν ελληνικά και θα δεις πωλήσεις να απογειώνονται.

(και αυτό είναι αδιάφορο)

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/10/2018 στις 2:12 ΜΜ, aris1986 είπε

Και καλα εκαναν εδω ο ιδιος ο Μαρκος ο Ζακενμπεργκ βαζει μονωτική ταινια στην καμερα του laptop του.

Καλυτερα να σε ακουν να βογκάς, παρα να....

Θα συμφωνούσε και ο Τρυφωνάρας σε αυτο !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, azuli είπε

στην Ελλαδα πρεπει να υπαρχουν γυρω στα 3 μειον 2 μειον 1 ατομα που χρησιμοποιουν home assistants.

(και αυτο ειναι καλο.)

1 εδώ.

Και αυτό είναι καλό.

Ξέρω εγώ, του λέω Play me some Tsitsanis ή Play me some Miles Davis και μια χαρά με καταλαβαίνει.

Ή το ρωτάω ποιά είναι η πρωτεύουσα της Ονδούρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...