Προς το περιεχόμενο

Αγορα πολυμηχανηματος.


dimitris_213

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα πολυμηχανημα για το σπιτι για προσωπικη χρηση (εκτυπωσεις εβδομαδιαιως περ. 50 σελ. ασπρομαυρες - εγχρωμες) αλλα και για χρηση απο τον γιο μου για το σχολειο (σκαναρισμα, φωτοτυπιες και διαφορες εργασιες).

Εχω καταληξει σε αυτο  https://www.kotsovolos.gr/site/computing/printing-consumables/all-in-one/177372-hp-ink-advantage-5275-aio?cmicc=skroutz

Το μπατζετ που εχω ειναι γυρω στα 70 - 80 ευρω.  Δεν ξερω αν θα βρω κατι το αξιολογο σε αυτα τα χρηματα αλλα περισσοτερο με ενδιαφερει το κοστος στα μελανακια (αναγομωμενα θα παιρνω). Αυτη τη στιγμη εχω εναν εκτυπωτη της epson για τον οποιο εχω βρει μεσω ebay πολυ φθηνα μελανακια. Τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, dimitris_213 είπε

Καλησπερα. Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα πολυμηχανημα για το σπιτι για προσωπικη χρηση (εκτυπωσεις εβδομαδιαιως περ. 50 σελ. ασπρομαυρες - εγχρωμες) αλλα και για χρηση απο τον γιο μου για το σχολειο (σκαναρισμα, φωτοτυπιες και διαφορες εργασιες).

Εχω καταληξει σε αυτο  https://www.kotsovolos.gr/site/computing/printing-consumables/all-in-one/177372-hp-ink-advantage-5275-aio?cmicc=skroutz

Το μπατζετ που εχω ειναι γυρω στα 70 - 80 ευρω.  Δεν ξερω αν θα βρω κατι το αξιολογο σε αυτα τα χρηματα αλλα περισσοτερο με ενδιαφερει το κοστος στα μελανακια (αναγομωμενα θα παιρνω). Αυτη τη στιγμη εχω εναν εκτυπωτη της epson για τον οποιο εχω βρει μεσω ebay πολυ φθηνα μελανακια. Τι προτεινετε?

Για οικιακή χρήση καλός είναι.Το καλό με τους φθηνούς hp είναι ότι συνήθως δεν έχουν πρόβλημα με αναγεμισμένα. Εκτυπώνουν μια χαρά.Έχω ένα φτηνιάρικο hp πάνω από 3 χρόνια με μελάνια 301 τα οποία γεμίζω μόνος με σύριγγα.Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.Κάνω αρκετές εκτυπώσεις και απλά τα έχω αλλάξει μία φορά γιατί τα πρώτα σταμάτησαν να εκτυπώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...