Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφος για γαμο - Καλοκαιρι 2019


AggTs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Πηγα προχτες για "συνεντευξη" σε ενα φωτογραφειο που εψαχνε συνεργατη για φωτογραφισεις γαμων κτλ

Οι τυποι ψαχνουν καποιον που να εχει εξοπλισμο 5.000 ευρω, εμπειρια, αυτοκινητο, και να αναλαμβανει μονος του γαμους του φωτογραφειου για κατω απο 100 ευρω...

Ναι αλλα κανουνε "καλες τιμες"

Ενταξει τοτε, θα σας στειλω την αδερφη μου  με το κινητο να σας βγαζει τους γαμους.

αχαχαχα...... αυτο μπορεις να το πεις και καταπολέμηση της ανεργιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Πηγα προχτες για "συνεντευξη" σε ενα φωτογραφειο που εψαχνε συνεργατη για φωτογραφισεις γαμων κτλ

Οι τυποι ψαχνουν καποιον που να εχει εξοπλισμο 5.000 ευρω, εμπειρια, αυτοκινητο, και να αναλαμβανει μονος του γαμους του φωτογραφειου για κατω απο 100 ευρω...

Ναι αλλα κανουνε "καλες τιμες"

Ενταξει τοτε, θα σας στειλω την αδερφη μου  με το κινητο να σας βγαζει τους γαμους.

Kαι εκει του απαντας "Ρε μεγαλε αν τα εχω ολλα αυτα και μπορω να κανω τη δουλεια μονος μου, γιατι να μην αναλαμβανω γαμους με 300Ε πχ ολομοναχος και εχω εσενα νταβα απο πανω μου". α στα διαλα με τον καθε μπουρτζοβλαχο εξυοπνοπουλι "επιχειρηματια-αφεντικο".🤬🤬

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έπεσες σε περίπτωση για να ζητάει όλα αυτά, εκτός και αν τα παραλές. 
Συνήθως αυτοι ζητάνε ενα βασικό κιτ εξοπλισμού και βασική εμπειρία γιατι και οι γάμοι που παίρνουν ειναι ανάλογοι.  Αυτές οι δουλειές αξίζουν για να μάθεις όμως 

Ανεξάρτητοι φωτογράφοι πολύ καλοί με εμπειρία και εξοπλισμό είναι ελάχιστοι και σίγουρα παίρνουν πολύ καλό μεροκάματο.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Rush13 είπε

Πρέπει να έπεσες σε περίπτωση για να ζητάει όλα αυτά, εκτός και αν τα παραλές. 
Συνήθως αυτοι ζητάνε ενα βασικό κιτ εξοπλισμού και βασική εμπειρία γιατι και οι γάμοι που παίρνουν ειναι ανάλογοι.  Αυτές οι δουλειές αξίζουν για να μάθεις όμως 

Ανεξάρτητοι φωτογράφοι πολύ καλοί με εμπειρία και εξοπλισμό είναι ελάχιστοι και σίγουρα παίρνουν πολύ καλό μεροκάματο.
 

επρεπε να εχω 2 σωματα full frame  και δικα μου φωτα.

και οι 3 γαμοι που εχω κανει μονος μου τους φανηκαν λιγοι

Επεξ/σία από Ntinaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

επρεπε να εχω 2 σωματα full frame  και δικα μου φωτα.

και οι 3 γαμοι που εχω κανει μονος μου τους φανηκαν λιγοι

Ωραίος ο παίχτης, στην ουσία, νοικιάζει 2 σώματα ff, φακους, φωτα, γενικό εξοπλισμό, ενα αμάξι και εναν φωτογραφο με εμπειρια, ολα μαζι πακέτο με 100€. Φοβερό deal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Razor333 είπε

Ωραίος ο παίχτης, στην ουσία, νοικιάζει 2 σώματα ff, φακους, φωτα, γενικό εξοπλισμό, ενα αμάξι και εναν φωτογραφο με εμπειρια, ολα μαζι πακέτο με 100€. Φοβερό deal.

Το τι παίζει με εκμετάλευση επαγγελματιών από συναδέλφους ... αν αρχίσουμε να το αναπτύσουμε εδώ , θα γραφτούν κείμενα μεγαλύτερα από τα αρχεία της στάζι . 

Καλύτερα να μην αρχίσει το θέμα. Να μείνουμε στα φωτογραφικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, afterhours είπε

Ευτυχως που δεν ασχολουμαι επαγγελματικα με τη φωτογραφια...

Για άλλα επαγγέλματα , σου έχω πολύ χειρότερα. ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Για άλλα επαγγέλματα , σου έχω πολύ χειρότερα. ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ. 

Kαλα εννοειται αυτο....απλα αμα εχει καποιος μερακι με τη φωτογραφια απογοητευεται να ακουει με τι περνανε καποιοι επαγγελματιες απο εκμεταλλευτες κλπ....

Ειναι αυτο που ελεγε καποιος : μην κανεις το χομπυ σου επαγγελμα γιατι θα παψει να ειναι χομπυ (λογω καθημερινης φθορας ψυχολογικης)

Επεξ/σία από afterhours
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...