Προς το περιεχόμενο

Το Pocophone F1 της Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα με τιμή από €359


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα χρήματά του τι άλλο αξίζει; (Για αγορά από κατάστημα και όχι μεταχειρισμένο).

Νομίζω ότι η τιμή του είναι πάρα πολύ καλή σε σχέση με αυτά που προσφέρει.

Κάποιος απλός χρήστης που δεν τον ενδιαφέρουν τα παιχνίδια πόσο θα ωφεληθεί από το poco σε σχέση π.χ. με ένα MI A2 που είναι φτηνότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ZELOMOTH είπε

Δεν ξερω αν τοποθετεις κι εμενα μεσα στους φαν αλλα μάλλον δεν καταλαβες καλα....

 

για τον bildano πήγαινε αυτή δεν ξέρω πώς έφτασε σε σένα η αδέσποτη :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, gotfelk είπε

Ούτε τσάμπα να μου το δίνανε. Μετά από αυτό που πέρασα με το Redmi Note 3 Pro για ένα χρόνο δεν ξαναγυρίζω σε αυτά τα εκτρώματα. Apple και μόνο Apple.

Αυτό τώρα τι σχέση έχει με το θέμα;

Δηλαδή και εγώ που έχω από Orange San Francisco (ZTE blade) - που παίζει ακόμα - μέχρι 1+1 5Τ και είμαι κάργα ευχαριστημένος, να πηγαίνω και να γράφω σε κάθε θέμα για την apple ότι είναι άχρηστα / υπερτιμημένα τα προϊόντα της;

Για την ερώτησή μου πιο πάνω, που με ενδιαφέρει να αγοράσω ένα τηλέφωνο στα χρήματα με αυτό του θέματος έχεις να δώσεις κάποια συμβουλή;

Επεξ/σία από papars
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, papars είπε

Στα χρήματά του τι άλλο αξίζει; (Για αγορά από κατάστημα και όχι μεταχειρισμένο).

Νομίζω ότι η τιμή του είναι πάρα πολύ καλή σε σχέση με αυτά που προσφέρει.

Κάποιος απλός χρήστης που δεν τον ενδιαφέρουν τα παιχνίδια πόσο θα ωφεληθεί από το poco σε σχέση π.χ. με ένα MI A2 που είναι φτηνότερο;

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9140&idPhone2=9293

Εκτός από επεξεργαστή,-gpu, μεγαλύτερη μπαταρία,ραδιο,microsd,jack 3,5mm.εαν δεν τα χρειάζεσαι όλα τα παραπάνω και θες κάτι πιο οικονομικό τότε mia2.Εσυ πρέπει δεις τις αναγκές σου.

Ο @vargas ίσως μπορεί να σε βοηθήσει που το έχει αγορασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
48 minutes ago, papars said:

Στα χρήματά του τι άλλο αξίζει; (Για αγορά από κατάστημα και όχι μεταχειρισμένο).

Νομίζω ότι η τιμή του είναι πάρα πολύ καλή σε σχέση με αυτά που προσφέρει.

Κάποιος απλός χρήστης που δεν τον ενδιαφέρουν τα παιχνίδια πόσο θα ωφεληθεί από το poco σε σχέση π.χ. με ένα MI A2 που είναι φτηνότερο;

Εγώ δεν θα πλησίαζα το poco μιας και θεωρώ πιο αξιόπιστα τα υπόλοιπα Xiaomi σε αυτή την κατηγορία τιμής. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ZELOMOTH είπε

Καλως το παλικάρι μας!

Βάλτε ωρε στον άνθρωπο να φαει και να πιεί!😋

Τι καλό έχετε να τρατάρετε? 29 σελίδες μενού έχω μπερδευτεί... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Εγώ δεν θα πλησίαζα το poco μιας και θεωρώ πιο αξιόπιστα τα υπόλοιπα Xiaomi σε αυτή την κατηγορία τιμής. 

Έχω το MI A1 και είναι super που αντικατέστησε ένα Redmi 3 (μια χαρά και αυτό αλλά έσπασε).

Θέλω να αλλάξω της γυναίκας μου που έχει ένα ZTE Axon Elite με SD810 το οποίο γέρασε.  Με ενδιαφέρει η θύρα των ακουστικών (που λύνεται και με αντάπτορα), η κάμερα, αλλά κυρίως με ενδιαφέρει να μην είναι πιο αργό από το ZTE.  Για αυτό κοιτάω το poco λόγω SD845 και λίγο μεγαλύτερης οθόνης.  Ιδανικά θα κοίταγα το Mix 2S αλλά βγαίνει ακριβά.  Το MI A2 με τον SD660 πως θα είναι σε σχέση με τον SD810;

Υποχρεωτικά πρέπει να υπάρχει B20.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...