Προς το περιεχόμενο

Το Pocophone F1 της Xiaomi επίσημα στην Ελλάδα με τιμή από €359


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Πολύ ενέργεια για το τίποτα.

Και είχες και δύο iPhone πριν καταλάβεις ότι δε σου κάνουν. 

Και γω το παθαίνω αυτό με τα σουβλάκια. Πρώτα τρώω 4 και μετά το μετανιώνω...

Έχεις δίκιο χάνω το innovation να στέλνω κόπρανα που μιλάνε λίγο το χεις αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 635
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, vargas είπε

Έχεις δίκιο χάνω το innovation να στέλνω κόπρανα που μιλάνε λίγο το χεις αυτό ;

Ευτυχώς πάντως που το Poco δεν έχει αντιγράψει κάποιο χαρακτηριστικό από την εταιρία που λατρεύεις να μισείς. 

Ώπα, notch είναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Αυτά τα βίντεο δεν κάνουν κακό στην xiaomi όπως νομίζετε αλλά το αντίθετο. Με 750 ευρώ παίρνεις liquid retsina  dual sim εν έτει 2018 και tap to wake ..thats innovation 😂😂😂

3 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Ευτυχώς πάντως που το Poco δεν έχει αντιγράψει κάποιο χαρακτηριστικό από την εταιρία που λατρεύεις να μισείς. 

Ώπα, notch είναι αυτό;

Δεν θέλω να μου στεναχώριεσαι αγορίνα ναι ... Το notch  τι κλέψατε από το essemtial το bezeless από το mi mix και το face unlock από το ταπεινό 950 ..over n out 

Επεξ/σία από vargas
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Ναι σίγουρα είχες iPhone. Και είπες να το δώσεις για συσκευή 300€. Τα έχουμε συνηθίσει αυτά πλέον. 

Και γω γελάω με σας που νομίζετε ότι πιάσατε τον παπά από τα αρχ@@ια. 

Γιατί σου φαίνεται παράξενο να δώσει το iphone 4,5,6 για μια συσκευή των 300€?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Istros είπε

Γιατί σου φαίνεται παράξενο να δώσει το iphone 4,5,6 για μια συσκευή των 300€?

Να σου πω εγώ γτ το iphone είναι buga...χαχαχαχαχα μόλις του πα να του δείξω τις αγγελίες έκανε κοκοκο

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, vargas said:

Αυτά τα βίντεο δεν κάνουν κακό στην xiaomi όπως νομίζετε αλλά το αντίθετο. Με 750 ευρώ παίρνεις liquid retsina  dual sim εν έτει 2018 και tap to wake ..thats innovation 😂😂😂

Δεν έκατσα καν να το δω. Απλα αφού χρησιμοποιείτε αβαδιστα αντίστοιχα τέτοια εδω και μέρες, ειπα να σας χαρισω κι εγω ενα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vargas είπε

Αυτά τα βίντεο δεν κάνουν κακό στην xiaomi όπως νομίζετε αλλά το αντίθετο. Με 750 ευρώ παίρνεις liquid retsina  dual sim εν έτει 2018 και tap to wake ..thats innovation 😂😂😂

Δεν θέλω να μου στεναχώριεσαι αγορίνα ναι ... Το notch  τι κλέψατε από το essemtial το bezeless από το mi mix και το face unlock από το ταπεινό 950 ..over n out 

Το κλεψαΜΕ...μαλιστα. Πουθενά δεν ανέφερα ότι έχω iPhone, αλλά αν πούμε κάτι για τον Κινέζο σας, αυτοματα είμαστε της apple. 

Αν θες να το πάμε έτσι, τότε ότι συσκευή κυκλοφορεί αντέγραψε το iPhone 2G, με τη μεγάλη οθόνη αφής. Over and above...

2 λεπτά πριν, vargas είπε

Να σου πω εγώ γτ το iphone είναι buga...χαχαχαχαχα μόλις του πα να του δείξω τις αγγελίες έκανε κοκοκο

Δείξε τις αγγελιες τρολακι, άντε. 

6 λεπτά πριν, Istros είπε

Γιατί σου φαίνεται παράξενο να δώσει το iphone 4,5,6 για μια συσκευή των 300€?

Γιατι με τέτοιο butthurt που επιδεικνύει, το θεωρώ απίθανο να είχε iPhone κάποτε. 

Επεξ/σία από Jimmy08
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Γιατι με τέτοιο butthurt που επιδεικνύει, το θεωρώ απίθανο να είχε iPhone κάποτε. 

Βutthurt μπορει να επιδειξεις και αν δυσκολευεσαι να το αγορασεις πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Αν θες να το πάμε έτσι, τότε ότι συσκευή κυκλοφορεί αντέγραψε το iPhone 2G, με τη μεγάλη οθόνη αφής. Over and above...

 

Αυτό το παραμύθι με το iphone να το ξεχάσετε γιατί στο τέλος θα το πιστέψετε και σεις Το πρώτο τηλ με capacitive οθόνη ήταν το LG KE580 Prada και όχι το iphone που κυκλοφόρησε 9 μήνες μετα

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Το κλεψαΜΕ...μαλιστα. Πουθενά δεν ανέφερα ότι έχω iPhone, αλλά αν πούμε κάτι για τον Κινέζο σας, αυτοματα είμαστε της apple. 

Αν θες να το πάμε έτσι, τότε ότι συσκευή κυκλοφορεί αντέγραψε το iPhone 2G, με τη μεγάλη οθόνη αφής. Over and above...

Δείξε τις αγγελιες τρολακι, άντε. 

Γιατι με τέτοιο butthurt που επιδεικνύει, το θεωρώ απίθανο να είχε iPhone κάποτε. 

Δες τις αγγελίες μου να γίνεις ρόμπα δεν έχω τπτ ν αποδείξω . Άντε γελάω 

14 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δεν έκατσα καν να το δω. Απλα αφού χρησιμοποιείτε αβαδιστα αντίστοιχα τέτοια εδω και μέρες, ειπα να σας χαρισω κι εγω ενα! :)

Εγώ ποτέ δεν έβαλα δίπλα δίπλα το poco f1 με κανένα iphone. Aλλη κατηγορία τιμής άλλο προϊόν δεν τα σύγκρινα εσείς μπήκατε στην διαδικασία λες κ σας έκλεψαν την καραμέλα από τα χέρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και τρελη πΧοιότητα της οθόνης βλέπω! 

Επίσης μόνο απο κάτω βγαίνει ο ήχος μιας και το ακουστικό στο πάνω μέρος παράγει το 10% της έντασης του κάτω, οποτε δεν το λες και stereo οπως λεει ο κατασκευαστής. 

Προσωπικα δεν πέφτω απο τα σύννεφα, μιας και όλα αυτά είναι αναμενόμενα σε ενα budget phone! 

Screenshot_20180928-142242.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Jimmy08 είπε

Γιατι με τέτοιο butthurt που επιδεικνύει, το θεωρώ απίθανο να είχε iPhone κάποτε. 

Ίσως να μη του άρεσε και να είχε κακές εμπειρίες από το iphone.Το θεωρείς απίθανο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Βutthurt μπορει να επιδειξεις και αν δυσκολευεσαι να το αγορασεις πλεον...

Αυτό δεν είναι κακό, οι καιροί είναι δύσκολοι. 

10 λεπτά πριν, Istros είπε

Αυτό το παραμύθι με το iphone να το ξεχάσετε γιατί στο τέλος θα το πιστέψετε και σεις Το πρώτο τηλ με capacitive οθόνη ήταν το LG KE580 Prada και όχι το iphone που κυκλοφόρησε 9 μήνες μετα

Για αυτό όλοι θυμούνται το LG λοιπόν...

4 λεπτά πριν, vargas είπε

Δες τις αγγελίες μου να γίνεις ρόμπα δεν έχω τπτ ν αποδείξω . Άντε γελάω 

Εγώ ποτέ δεν έβαλα δίπλα δίπλα το poco f1 με κανένα iphone. Aλλη κατηγορία τιμής άλλο προϊόν δεν τα σύγκρινα εσείς μπήκατε στην διαδικασία λες κ σας έκλεψαν την καραμέλα από τα χέρια 

Βάλε ένα link καλύτερα. Δε θα κάθομαι να ψάχνω τις αγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Και τρελη πΧοιότητα της οθόνης βλέπω! 

Επίσης μόνο απο κάτω βγαίνει ο ήχος μιας και το ακουστικό στο πάνω μέρος παράγει το 10% της έντασης του κάτω, οποτε δεν το λες και stereo οπως λεει ο κατασκευαστής. 

Προσωπικα δεν πέφτω απο τα σύννεφα, μιας και όλα αυτά είναι αναμενόμενα σε ενα budget phone! 

Screenshot_20180928-142242.jpg

Μην μιλάτε για οθόνες ομως προκαλείτε ...326 ppi του 2010 ελεος έτσι... Επίσης βρήκες έναν που έτυχε πρόβλημα κ το πoσταρες...να βάλουμε όλοι τότε τα θέματα με την συνδεσιμότητα που πέφτει κράξιμο τρελό στα macforum ..

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...