Προς το περιεχόμενο

πιστοποιηση ιεκ


ariaiak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας γνωριζει καποιος που μπορω να βρω τις απαντησεις των ερωτησεων πιστοποιησης στελεχος διατροφης και διαιτολογιας η τις εχει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, jmmys είπε

Απλή απορία, γιατί ψαχνετε τις απαντήσεις;;; Στο ΙΕΚ τι διαβαζατε ώστε να θέλετε έτοιμες τις απαντήσεις;

Σε δημόσια ιεκ απ'οτι γνωρίζω, τις περισσότερες ειδικότητες τις καλύπτουν πρόχειρα. Μηδέν προετοιμασία για την πιστοποίηση. Μερικές βασικές γνώσεις στο αντικείμενο για να δικαιολογουν την ύπαρξη τους.

Απ'οτι έχω δει τα ιδιωτικά ιεκ καλύπτουν πλήρως την ύλη της πιστοποίησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για την ειδικότητα Βοηθός Εργοθεραπείας έχω να του στείλω βιβλίο με τις απαντήσεις (δεν είναι πολύ καλές οι απαντήσεις αλλά από το να της βρεις μόνος σου)

Στις 20/9/2018 στις 11:00 ΠΜ, Gyustarr είπε

Σε δημόσια ιεκ απ'οτι γνωρίζω, τις περισσότερες ειδικότητες τις καλύπτουν πρόχειρα. Μηδέν προετοιμασία για την πιστοποίηση. Μερικές βασικές γνώσεις στο αντικείμενο για να δικαιολογουν την ύπαρξη τους.

Απ'οτι έχω δει τα ιδιωτικά ιεκ καλύπτουν πλήρως την ύλη της πιστοποίησης. 

Επειδή φοίτησα και εγώ σε δημόσιο ΙΕΚ σε πολλές ειδικότητες δεν υπήρχε οδηγός σπουδών όταν δημιουργήθηκε το τμήμα οπότε δεν κάναμε την ύλη της πιστοποίησης, μόνο κατά προσέγγιση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/09/2018 at 23:22, jmmys said:

Απλή απορία, γιατί ψαχνετε τις απαντήσεις;;; Στο ΙΕΚ τι διαβαζατε ώστε να θέλετε έτοιμες τις απαντήσεις;

γιατι οσο καλος και αν εισαι οσο και να ξερεις οσο και να διαβασεις οι ερωτησεις ειναι τελειως οτι να νε οποτε θα φας πολυ καιρο να τις απαντησεις.πολλες φορες οταν δεν υπαρχουν απαντησεις απλα παιρνει ο καθε μαθητης μερικες ερωτησεις και ψαχνει απαντησεις και στο τελος ολοι μαζι τις ,"ενωνουν" ωστε να εχουν απαντηθει ολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέει ο Pοulinos. Επίσης πολλές φορές οι ερωτήσεις είναι λάθος, λείπουν σχήματα, είναι εκτός ύλης κτλ.

 

Επίσης πολλά ΙΕΚ πουλάνε βιβλία με τις απαντήσεις σε πολύ λογικές τιμές. 10~20 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επισης οσο θυμαμαι υπηρχαν ασχετες ερωτησεις εκτος υλης τελειως οποτε αν ειναι να χασεις και κανα δυο μηνες να απαντας ερωτησεις που ειναι κουκουρουκου δεν εχει νοημα

σε καποιες ερωτησεις εισαι τι θελει να πει ο ποιητης.οποτε οσο τελειος και να εισαι ακομα και αν θυμασαι ολη την υλη απεξω αν δεν διαβασεις τις ερωτησεις απο πριν και να ψαξεις τις απαντησεις u failed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 23/09/2018 at 22:23, firewalker said:

Ευτυχώς οι ερωτήσεις αυτές, αν κληρωθούν, κόβονται από το επιστημονικό προσωπικό.

πολλες δεν εβγαζαν νοημα.μαλλον δεν εχουν τσεκαριστει και πολυ.βγηκαν καποτε απο οποιον βγηκαν ασχετες με την υλη πολλες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Στις 22/9/2018 στις 11:09 ΜΜ, jimakipap είπε

Όποιος ενδιαφέρεται για την ειδικότητα Βοηθός Εργοθεραπείας έχω να του στείλω βιβλίο με τις απαντήσεις (δεν είναι πολύ καλές οι απαντήσεις αλλά από το να της βρεις μόνος σου)

Επειδή φοίτησα και εγώ σε δημόσιο ΙΕΚ σε πολλές ειδικότητες δεν υπήρχε οδηγός σπουδών όταν δημιουργήθηκε το τμήμα οπότε δεν κάναμε την ύλη της πιστοποίησης, μόνο κατά προσέγγιση.

Θα ηθελα το βιβλιο με τις απαντησεις...γνωριζεις που μπορω μα το βρω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλησπερα !εγω ψαχνω τις παντησεις για την πιστοποιηση..σπουδαζα το 2008 στα ιεκ τεχνικος φαρμακων καλλυντικων και παρεμφερων προιοντων..θελω ν παρω την πιστοποηση...υπαρχει κανα βιβλιο να χει τις ερωτησεις και τις απαντησεις..η κανας φιλος να τις εχει σε pdf..και αν την εχει παρει αυτη την πιστοποιηση να μ πει ποσες ερωτησεις πεφτουν γιατι περασαν χρονια και δεν θυμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/1/2020 στις 12:58 ΜΜ, Tsitsikaos είπε

Καλησπερα !εγω ψαχνω τις παντησεις για την πιστοποιηση..σπουδαζα το 2008 στα ιεκ τεχνικος φαρμακων καλλυντικων και παρεμφερων προιοντων..θελω ν παρω την πιστοποηση...υπαρχει κανα βιβλιο να χει τις ερωτησεις και τις απαντησεις..η κανας φιλος να τις εχει σε pdf..και αν την εχει παρει αυτη την πιστοποιηση να μ πει ποσες ερωτησεις πεφτουν γιατι περασαν χρονια και δεν θυμαμαι

γεια σου. γιατι δεν ψαχνεις στο ιντερνετ ισως βρεις το βιβλιο με τις ερωτησεις? εγω πχ βρηκα το βιβλιο πιστοποιησης σου απο γνωστο καταστημα κ σε πολλη καλη τιμη αν το αγορασεις απο το ιντερνετ? δλδ ρε παιδια ψαξτε κ λιγο μονοι σας...

Επεξ/σία από paraske
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paraske είπε

γεια σου. γιατι δεν ψαχνεις στο ιντερνετ ισως βρεις το βιβλιο με τις ερωτησεις? εγω πχ βρηκα το βιβλιο πιστοποιησης σου απο γνωστο καταστημα κ σε πολλη καλη τιμη αν το αγορασεις απο το ιντερνετ? δλδ ρε παιδια ψαξτε κ λιγο μονοι σας...

Το βρηκα το βρηκα!!!χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/3/2020 στις 8:07 ΜΜ, Tsitsikaos είπε

Το βρηκα το βρηκα!!!χαχαχαχα

Την  εδωσες την πιστοποιηση; Οι ερωτησεις ευκολεσ; Οι ερωτησεις στο πρακτικο μερος εγιναν προφορικα;

Επεξ/σία από paraske
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2020 στις 12:01 ΠΜ, paraske είπε

Την  εδωσες την πιστοποιηση; Οι ερωτησεις ευκολεσ; Οι ερωτησεις στο πρακτικο μερος εγιναν προφορικα;

Oχι δυστυχώς δεν προλαβα...το βιβλιο το πηρα παντως...εσυ την εχεισ δωσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...