Προς το περιεχόμενο

Δευτερο Πτυχιο ή Μεταπτυχικο;;;


alex_kwn11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

43 λεπτά πριν, alex_kwn11 είπε

Πολύ χρήσιμα τα σχόλια σας!!!!! Έχω ecdl και advanced στα αγγλικά οπότε θα προσπαθήσω να πάρω proficiency και να δω τι άλλο να κάνω για να πάρω μόρια... Και βασικά μετά από όλα αυτά που διάβασα σίγουρα θα προτιμήσω να κάνω κάτι που τουλάχιστον να μου αρέσει. Ίσως και για αυτό εξ αρχής να είχα το δίλημμα για την ειδική αγωγή γιατί δεν θα ήταν κάτι που με ενθουσίαζε και περίμενα το πολύ πολύ να μου γράψετε πόσο σημαντικό είναι σε αυτο που θέλω να κάνω για να το ξεκινήσω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας πραγματικά!!!!! 

Και κάτι τελευταίο πιστεύετε θα βοηθούσε αν έκανα ένα σεμινάριο εκπαιδευτών ενηλίκων;;

μη χάνεις τον χρόνο σου με σεμινάρια και εξειδικεύσεις που δεν θα σ προσφέρουν τπτ, κάνε μόνο ότι σου δίνει μόρια και αναγνωρίζεται απο το κράτος στις προκυρήξεις.

οπότε πάς για proficiency και μεταπτυχιακό. Ένας καθηγητής μου θυμάμε στην σχολή έλεγε για κάθετη διάρθεωση και οριζόντια, δλδ στην κάθετη μελετάς εις βάθος ένα αντικείμενο-και εδώ είναι που το μαθαίνεις και το κατέχεις, και η οριζόντια όπου μπορείς να κάνεις λίγο απόλα αλλά να μην είσαι πουθενά με εξειδικευμένες γνώσεις.

σεμινάριο εκπαιδευτών ενηλίκων μπορεί να είναι καλή περίπτωση για να διδάξεις σε κανενα κεκ μόνο, δε γνωρίζω κάτι άλλο. Όπως και το να κάνεις ΑΣΠΑΙΤΕ για εκπαιδευτική επάρκεια (και μόρια). Μαζί με μεταπτυχιακό ψάξε δες και για ασπαιτε μήπως σε συμφέρει.

Επεξ/σία από efkar
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν θες δημοσιο καντο σωστα 

παντρεψου = μορια (νομιζω)

κανε παιδια πολλά = πολλά μορια (νομιζω) (ετσι βοηθάς την χώρα μας)

οτι και να μαθεις δεν θα σου χρειαστει στο δημοσιο σαν καθηγητρια (νομιζω) 

 

αντε καλά κρασά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dkstopo είπε

παντρεψου = μορια (νομιζω)

κανε παιδια πολλά = πολλά μορια (νομιζω) (ετσι βοηθάς την χώρα μας)

Πονεμένο ανύπαντρο αναπληρωτή μυρίζομαι που τον έστειλαν σε δυσπρόσιτο οι παντρεμένοι :P :P Κουράγιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Πονεμένο ανύπαντρο αναπληρωτή μυρίζομαι που τον έστειλαν σε δυσπρόσιτο οι παντρεμένοι :P :P Κουράγιο!!

μπααααα 

καμια σχεση, τα παραπάνω είναι ότι εχω καταλάβει απο φιλους και γνωστους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...