Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έκανα και εγώ vgb από xrptoolkit. Το έχουν ανεβάσει στο xumm community όποτε πήρα από εκεί το issuer address εβαλα το όνομα τοκεν (VGB) και το limit στο xrptoolkit και όλα καλά. Δεν το έκανα από το σάιτ που βάλατε. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

https://sologenic.medium.com/solo-token-dex-nft-marketplace-and-airdrop-e29ca52446bf

 

Εδώ βλέπουμε για το ΣΟΛΟ τι πρέπει να κάνουμε. 

Δυστυχώς δέν βλέπω κάπου να υποστιρήζει το XRPTOOLkit ενώ αν κάποιος δεί το xrptoolkit υπάρχει η δυνατότητα να βάλεις το ΣΟΛΟ και εκει. 

 

όπως και να έχει, το XUMM είναι εφικτό.. 

Όποιος ρωτάει, εδώ το πώς 

image.png

 

 

 

image.png.1de977e41fd1a10a14548a0c3d661119.png

 

 

@opcast @verylife78 αδιάβαστοι και πάλι ; 

spacer.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, panosbel είπε

Καλησπέρα. Έκανα και εγώ vgb από xrptoolkit. Το έχουν ανεβάσει στο xumm community όποτε πήρα από εκεί το issuer address εβαλα το όνομα τοκεν (VGB) και το limit στο xrptoolkit και όλα καλά. Δεν το έκανα από το σάιτ που βάλατε. 
 

Ετσι το εκανα και εγω οποτε δεν ξερω αν ειναι απαραιτητο να το κανουμε και μεσω σαιτ, αν γνωριζει καποιος να μας πει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@opcast @verylife78 αδιάβαστοι και πάλι ; 

spacer.png

 

Και εγώ ρε παιδιά δεν σας προλαβαίνω...... Δεν κατέχω και πολύ το άθλημα, ελπίζω να με συγχωρεσετε.....το solo το έκανα μέσα από το xumm πολύ εύκολα.το fcx πχ δεν το πήρα χαμπάρι καθόλου και το έχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα ξέχασα να το πω. Αν κάνετε delegate στο bestftso εκτός από τα κλασσικά που θα κερδίζετε δίνει για κάθε Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή και nftp (nft points) οποτε με αυτά θα μπορείτε να αγοράζετε nft από το σάιτ τους και μετά να τα πουλάτε για sgb  η και xrp. 
για κάθε 1000 sgb που κάνετε delegate εκεί σας δίνει 1 nftp την πρασκευη ένα το Σάββατο και ένα την Κυριακή. Δηλαδή για κάθε 1000sgb κερδίζετε 3 nftp την εβδομάδα. Αν έχετε ας πούμε 20000 sgb delegate εκεί θα πάρετε 60 nftp για αυτό το τριήμερο. 
για περισσότερες πληροφορίες προς ενδιαφερόμενους εδώ: https://bestftso.xyz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@WEE8282  και υπόλοιποι.

Έψαξα στο VGB airdrop αλλα τα μόνα που μπορεσα να βρώ που δεν μου αρεσαν ειναι τα εξης

α)είναι εντός 3 εβδομάδες (λιγος χρόνος) σε κάνει να νομίζεις πως πρέπει να τρέξεις να προλάβεις.

β)κάποιος απο τους άλλους τους μεγάλους youtuber δεν το εχει καλύψει. 

γ)δέν ήρθε κάποια ειδοποίηση για να ξέρω πως λήφθηκε η αίτηση μου.

 

Τι με ευησυχάζει :

a) Είναι μέσο XUMM + xrptoolkit

b)διαβάζω πως θα έχει ομάδα που κοιτάει τους διπλούς λογαριασμούς.

 

Εγώ το έκανα μέσω xrptoolkit

 

Για το VGB , 

1) αν το κανετε μέσο του XUMM  τότε χρειάζετε να έχετε 1000(το πολυ) ΧΡΠ, στο XUMM (Πάνω απο 1000χρπ δεν παιρνεις περισσότερα) 

2) πατάτε το Trustline με τα κόκκινα γράμματα και στήνετε αυτόματα μετά την έγκριση του XUMM.

3)κάνετε copy την ΧΡΠ διεύθυνση σας οπου έχετε τα 1000(μάξιμουμ) ΧΡΠ και την κάνετε paste εκεί κάτω που λλεει διεύθυνση ΧΡΠ. Βάζετε το εμαιλ σας, εγώ επέλεξα το Loyalty Program δηλαδή μας ζητάνε τί θέλουμε να φτιάξουν η VGB  στο μελον., Εγώ έβαλα Loyalty Program για να βάλουν κάποιο πρόγραμμα για να πληρώνουν όσους κατέχουν τα VGB. 

Εκεί στο message έβαλα XRP+partners to the MOON !  (xaxaxax) 

 

και πατάτε Request Airdrop. 

2)image.png.adfb651830713026174a84540cc6477e.png

@Maybedelete

https://vagabondapp.io/airdrop

διάβασε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Αααα ξέχασα να το πω. Αν κάνετε delegate στο bestftso εκτός από τα κλασσικά που θα κερδίζετε δίνει για κάθε Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή και nftp (nft points) οποτε με αυτά θα μπορείτε να αγοράζετε nft από το σάιτ τους και μετά να τα πουλάτε για sgb  η και xrp. 
για κάθε 1000 sgb που κάνετε delegate εκεί σας δίνει 1 nftp την πρασκευη ένα το Σάββατο και ένα την Κυριακή. Δηλαδή για κάθε 1000sgb κερδίζετε 3 nftp την εβδομάδα. Αν έχετε ας πούμε 20000 sgb delegate εκεί θα πάρετε 60 nftp για αυτό το τριήμερο. 
για περισσότερες πληροφορίες προς ενδιαφερόμενους εδώ: https://bestftso.xyz

Ναι ισχυει και εγω ξεχασα να το αναφερω, το σαββατο πουλησα ενα μικρο nft για 35 sgb μεσα σε δυο δευτερολεπτα απλα και μονο επειδη τα εβαλα delegate εκει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Maybedelete είπε

Ναι ισχυει και εγω ξεχασα να το αναφερω, το σαββατο πουλησα ενα μικρο nft για 35 sgb μεσα σε δυο δευτερολεπτα απλα και μονο επειδη τα εβαλα delegate εκει

Μόλις πάρω κι άλλα sgb με το καλό πάω και εκεί να χώσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, panosbel είπε

Μόλις πάρω κι άλλα sgb με το καλό πάω και εκεί να χώσω 

Ναι μπορει να δινει μικροτερο reward rate ομως με την πωληση των nfts που θα μπορεις να κανεις θα βγαλεις αρκετα περισσοτερα sgb

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , το ενεργοποίησα και εγώ το VGB,  άπλα με προβληματίζουν τα παρακάτω που αφορούν  το  domain

Expires On
2022-10-21
Registered On
2021-10-21
Updated On
2021-10-21
 
το έχουν αγοράσει για ένα  χρόνο μόνο. Ήθελα να ρωτήσω αν σβήσουμε το token  από το xumm συνεχίζουν να έχουν  πρόσβαση  στα νομίσματα ?
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, fds123 είπε

Καλησπέρα , το ενεργοποίησα και εγώ το VGB,  άπλα με προβληματίζουν τα παρακάτω που αφορούν  το  domain

Expires On
2022-10-21
Registered On
2021-10-21
Updated On
2021-10-21
 
το έχουν αγοράσει για ένα  χρόνο μόνο. Ήθελα να ρωτήσω αν σβήσουμε το token  από το xumm συνεχίζουν να έχουν  πρόσβαση  στα νομίσματα ?
 

Το trustline εχει να κανει μονο με το τοκεν που γινεται issue, τα xrp δεν μπορουν να πειραχτουν απτον issuer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...