Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

 

 5643,84047 ELS

Λαμβάνοντας υπόψιν τη σημερινή τιμή στο DEX σημαίνει 1382,794 XRP

αλλά το airdrop θα γίνει σε δόσεις από την ομάδα για να μην μπουκώσουν το δίκτυο και φυσικά η τιμή θα καταποντιστεί όταν θα έχει πάρει και ο τελευταίος το airdrop, γιατί φυσικά πολλοί από τους πρώτους θα πουλήσουν.

edit: LOL επέσε ήδη η τιμή και παίρνει κάποιος 1262,292 XRP αν πουλήσει τωρα το airdrop

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το είπα χθες… δεν είχε 150κ αλλά 90κ trustlines👌Το κακό είναι τα μοιράζουν σιγά σιγά για να δούμε ποτέ θα τα πάρει ο καθένας… μην αγχωθείτε αν αργήσετε και πάει στον πάτο η τιμή… είναι πολύ καλό πρότζεκτ θα ξανανεβει όποτε κάντε χολντ 💪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosbel είπε

Όπως το είπα χθες… δεν είχε 150κ αλλά 90κ trustlines👌Το κακό είναι τα μοιράζουν σιγά σιγά για να δούμε ποτέ θα τα πάρει ο καθένας… μην αγχωθείτε αν αργήσετε και πάει στον πάτο η τιμή… είναι πολύ καλό πρότζεκτ θα ξανανεβει όποτε κάντε χολντ 💪

Και εγώ θα κρατήσω, γιατί είναι πολύ πιθανό να χρησιμοποίησουμε τα ELS για κάποιο minting των NFTs που θα βγάλει το project ή κάποιο airdrop σε όλους τους holder πάνω από ένα ποσό. 

Το πιθανό μελλοντικό όφελος από πώληση σπάνιων NFT νομίζω είναι πιο μεγάλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταχτοαπ'αυτε  (from-my-ashes) πάμε για την κάτω συγκλινουσα τελικά ; να ξέρουμε πότε να δώσουμε πόνο όσοι θέλουμε να μπούμε λίγο πιο δυναμικά στο xrp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Όπως το είπα χθες… δεν είχε 150κ αλλά 90κ trustlines👌Το κακό είναι τα μοιράζουν σιγά σιγά για να δούμε ποτέ θα τα πάρει ο καθένας… μην αγχωθείτε αν αργήσετε και πάει στον πάτο η τιμή… είναι πολύ καλό πρότζεκτ θα ξανανεβει όποτε κάντε χολντ 💪

Έχει λάβει κάποιος τα ELS? 
Έχω θέση περίπου 4300 αλλα δεν έλαβα κάτι ακόμα.  
Υπάρχει κάποιο requirement στο wallet για να τα πάρουμε; Πχ υπόλοιπο διαθέσιμο πάνω από καποιο όριο; 
Γενικα έχω wallet reserve κλειδωμένο 10. 

FCX δεν έλαβα ποτέ, δεν ξέρω τι έγινε, και μετά έκανα τη βλακεία να βγάλω το trustline και να το ξανά βάλω όποτε λογικά τα έχασα μια και καλή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NTC Labs είπε

Παλι κερδος ειναι

Δεν διαφωνώ. Είναι πολύ καλά λεφτά και μπορεί κάποιος χωρίς κόπο να αυξήσει το position του στο XRP ή να βγάλει ένα καλό μηνιάτικο.

Για εμένα προσωπικά το project έχει αρκετό μέλλον και είναι το μοναδικό project που έχει πάρει σοβαρά τα NFTs στο XRPL. Και δεν είναι μόνο ένα απλό project με NFTs. Θέλουν να φτιάξουν ένα marketplace που θα έχει πραγματική τέχνη και θα μπορεί κάποιος να έχει ένα κομμάτι πχ από ένα άγαλμα ενός γνωστού γλύπτη. Με τα NFTs είναι δυνατό να έχεις fractionalized ownership ενός αντικειμένου.

Δεν βλέπεις πολύ εύκολα project με τέτοιο όραμα. Τα περισσότερα airdrop βέβαια είναι για τα σκουπίδια και είναι για πούλημα κατευθείαν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, mikesss είπε

Έχει λάβει κάποιος τα ELS? 
Έχω θέση περίπου 4300 αλλα δεν έλαβα κάτι ακόμα.  
Υπάρχει κάποιο requirement στο wallet για να τα πάρουμε; Πχ υπόλοιπο διαθέσιμο πάνω από καποιο όριο; 
Γενικα έχω wallet reserve κλειδωμένο 10. 

FCX δεν έλαβα ποτέ, δεν ξέρω τι έγινε, και μετά έκανα τη βλακεία να βγάλω το trustline και να το ξανά βάλω όποτε λογικά τα έχασα μια και καλή. 

πως βλεπεις την θεση σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

πως βλεπεις την θεση σου?

Στο twitter σε κάποια σχόλια είχαν δώσει αυτό... https://trustlines.xrplstatus.com/ 

Δεν το δοκίμασα να σου πω την αλήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Στο twitter σε κάποια σχόλια είχαν δώσει αυτό... https://trustlines.xrplstatus.com/ 

Δεν το δοκίμασα να σου πω την αλήθεια!

45000 ...αργω ακομα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...