Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και XLM μπούνια...

Ωραία πάνε xrp,nexa,xlm,ada :). & vet 50% πανω. Ωραία και τα PRO&Algo αλλά το μόνο κακό με το πρώτο είναι ότι δε δίνει τόκους οπότε έχω βάλει 4 διαφορετικές εντολές σε τιμές χ5 χ10 χ20 χ30 μπας και.

Μακάρι να είχα βάλει επι 5 την επένδυση να παίρναμε καλούς τόκους στα υπολοιπα.

Ε ρε πανάθεμα τις δίκες μας τις διαπλοκές και τις επιπλοκές μας... Και αυτοί οι δικαστές στα US συνέχεια και όλο και πιο κάτω.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΣΓΒ μπορούμε να ακυρώσουν μια από τις δύο όχι και τις δυο. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε ξαναπεί. 

Πατάμε Manage, 

Πατάμε (X) 

Πατάμε Delegate και διαλέγουμε άλλον. 

Screenshot_2021-11-10_193700~2.jpg

Screenshot_2021-11-10_193705~2.jpg

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

1.35-1.40-1.44 έχει αντιστάσεις, οπότε πιστεύω πως θα έχουμε αγώνα να τα περάσουμε, και στα 1.40 -1.44 σίγουρα θα έχουμε πτώση προς τα 1.30.  

Για σήμερα αύριο καλό είναι να παραμείνουμε 1-2 μέρες και απο το 1.29 να ξεκκινήσουμε για το 1.40. 

Πατατάκια και αναμένουμε. 

Nά κάπως έτσι 

image.png.e610f59eb3dc9828d5fbbd601dc8889f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

ΣΓΒ μπορούμε να ακυρώσουν μια από τις δύο όχι και τις δυο. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε ξαναπεί. 

Πατάμε Manage, 

Πατάμε (X) 

Πατάμε Delegate και διαλέγουμε άλλον. 

Screenshot_2021-11-10_193700~2.jpg

Screenshot_2021-11-10_193705~2.jpg

Nά κάπως έτσι 

image.png.e610f59eb3dc9828d5fbbd601dc8889f.png

Ευχαριστούμε φίλε τα άλλαξα από bifrost και τα εβαλα Aftso. Έχω μεγάλη περιέργεια άμα θα κάνει το μπαμ σαν το kusama αλλά δεν ξέρω ποσο bulrun έχουμε ακόμα μπροστά η αν θα το επηρεάσει όντως. Μπορεί να γίνει όταν βγει το flare 🤷‍♂️. Θέλω να αγοράσω τώρα μπόλικα αλλά δεν με αφηνει το πορτοφόλι ακόμα. Τα χριστουγεννα κοντά θα μπορέσω 🤟

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To FLR θα βγεί στο πρώτο τεταρτο της επομενης χρονιάς απο οσο ξέρω. παράταση στην παράταση. Περιμένουν να τελειώσει η δικη μου φαίνετε....

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει σχέση με τη δίκη. Και δεν έχουν δώσει ημερομηνία (ούτε συγκεκριμένη ή αόριστη). 

Κατάλαβαν το λάθος που έκαναν εξαρχής όταν έδιναν ημερομηνίες.

Τώρα λένε ότι μόνο όταν θα έχουν τεσταριστεί καλά όλες οι λειτουργίες στο δίκτυο μέσα από το Songbird, τότε θα βγεί.

Σκεφτείτε ότι μέχρι τώρα στο Songbird, μόνο το FTSO έχει δοκιμαστεί κάπως. Απομένουν τα F-Assets και State Connectors να μπουν το επόμενο διάστημα για testing.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχω μείνει μαλάκας χαχα, δεν είχα ιδέα ότι η δική μας η Εύα η Καϊλή (τι γέλια) είναι στην πρώτη γραμμή των κρύπτο στην ΕΕ. Μπαίνω στο τουίτερ της και βλέπω ακολουθείται από Ripple, Brad και έχω πάθει την πλάκα μου.

Με ΠΑΣΟΚ στην πρώτη γραμμή σύντροφοι μη φοβάστε τίποτα, 589 here we come 

:lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Καλά έχω μείνει μαλάκας χαχα, δεν είχα ιδέα ότι η δική μας η Εύα η Καϊλή (τι γέλια) είναι στην πρώτη γραμμή των κρύπτο στην ΕΕ. Μπαίνω στο τουίτερ της και βλέπω ακολουθείται από Ripple, Brad και έχω πάθει την πλάκα μου.

Με ΠΑΣΟΚ στην πρώτη γραμμή σύντροφοι μη φοβάστε τίποτα, 589 here we come 

:lol:

 

Επειδή την έχω παρακολουθήσει από κοντά πάνω σε αυτό το topic, μου έχει αφήσει κάτι πολύ θετικό. Το γεγονός ότι είναι working mum/γυναίκα, με ongoing διδακτορικό και ασχολία με crypto εμένα με εντυπωσιάζει, όταν π.χ. στην Ελλάδα δεν υπάρχουν καν οι έννοιες της τεχνολογίας του blockchain στον δημόσιο διάλογο εκεί καταλαβαίνεις γιατί μάλλον έγινε ευρωβουλευτής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Καλά έχω μείνει μαλάκας χαχα, δεν είχα ιδέα ότι η δική μας η Εύα η Καϊλή (τι γέλια) είναι στην πρώτη γραμμή των κρύπτο στην ΕΕ. Μπαίνω στο τουίτερ της και βλέπω ακολουθείται από Ripple, Brad και έχω πάθει την πλάκα μου.

Με ΠΑΣΟΚ στην πρώτη γραμμή σύντροφοι μη φοβάστε τίποτα, 589 here we come 

:lol:

 

Ηταν να μιλήσει σε ένα Swell πριν κάποια χρόνια (νομίζω το 19 ηταν), αλλά τελικά λίγες μέρες πριν ξεκινήσει το event, ήταν εκτός προγράμματος οταν το ξανακοίταξα.

Ασχολείται αρκετά με τα κρυπτονομίσματα πάντως και έχει σημαντική θέση στο αντίστοιχο τμήμα που ασχολείται με blockchain στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Καλά έχω μείνει μαλάκας χαχα, δεν είχα ιδέα ότι η δική μας η Εύα η Καϊλή (τι γέλια) είναι στην πρώτη γραμμή των κρύπτο στην ΕΕ. Μπαίνω στο τουίτερ της και βλέπω ακολουθείται από Ripple, Brad και έχω πάθει την πλάκα μου.

Με ΠΑΣΟΚ στην πρώτη γραμμή σύντροφοι μη φοβάστε τίποτα, 589 here we come 

:lol:

 

Θα έχει αγοράσει τη μάνα της και τον πατέρα της σε κρυπτο γ αυτό χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Ηταν να μιλήσει σε ένα Swell πριν κάποια χρόνια (νομίζω το 19 ηταν), αλλά τελικά λίγες μέρες πριν ξεκινήσει το event, ήταν εκτός προγράμματος οταν το ξανακοίταξα.

Ασχολείται αρκετά με τα κρυπτονομίσματα πάντως και έχει σημαντική θέση στο αντίστοιχο τμήμα που ασχολείται με blockchain στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο.

 

9 ώρες πριν, madbeezboy είπε

Επειδή την έχω παρακολουθήσει από κοντά πάνω σε αυτό το topic, μου έχει αφήσει κάτι πολύ θετικό. Το γεγονός ότι είναι working mum/γυναίκα, με ongoing διδακτορικό και ασχολία με crypto εμένα με εντυπωσιάζει, όταν π.χ. στην Ελλάδα δεν υπάρχουν καν οι έννοιες της τεχνολογίας του blockchain στον δημόσιο διάλογο εκεί καταλαβαίνεις γιατί μάλλον έγινε ευρωβουλευτής.

Ίσως στο μέλλον, θετικό για την Ελλάδα ωστόσο γιατί ίσως θα έχουμε και μια φωνή στο εσωτερικό να αρχίσει να μιλάει για αυτά τα πράγματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...