Προς το περιεχόμενο

Αξιόλογο φορητό φωτιστικό led


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα σας. Εχετε να μου συστησετε καποιο αξιόλογο φορητό φωτιστικό (σε τιμή γύρω στα 100 ευρω) για εκδηλωσεις γαμου κτλ. Ευχαριστω.

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2018 στις 11:58 ΠΜ, giorgos1966 είπε

Καλημερα σας. Εχετε να μου συστησετε καποιο αξιόλογο φορητό φωτιστικό (σε τιμή γύρω στα 100 ευρω) για εκδηλωσεις γαμου κτλ. Ευχαριστω.

Καλησπέρα , τι φωτιστικό χρειάζεσαι ??? Για lightstand η να είναι πανω στην μηχανή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Fp84 είπε

Καλησπέρα , τι φωτιστικό χρειάζεσαι ??? Για lightstand η να είναι πανω στην μηχανή ?

Ας ειναι και πανω για καλυτερα. Εχω μία Sony FDR AX53.Ευχαριστω.

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

39 λεπτά πριν, giorgos1966 είπε

Ας ειναι και πανω για καλυτερα. Εχω μία Sony FDR AX53.Ευχαριστω.

Πρώτα απο ολα να σου πω οτι η μπαταρίες τύπου L 4400mab στοιχίζουν γύρω στα 60€  χωρίς τον φορτιστή 

απο εκεί και πέρα yongnuo yn600 air , yongnuo yn300iii στα 90€ Είναι μια πολύ καλη επιλογή 

προσωπικά έχω ένα godox 120c είναι δυνατό αλλά τα yongnuo είναι λίγο ποιο μεγάλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Fp84 είπε

Πρώτα απο ολα να σου πω οτι η μπαταρίες τύπου L 4400mab στοιχίζουν γύρω στα 60€  χωρίς τον φορτιστή 

απο εκεί και πέρα yongnuo yn600 air , yongnuo yn300iii στα 90€ Είναι μια πολύ καλη επιλογή 

προσωπικά έχω ένα godox 120c είναι δυνατό αλλά τα yongnuo είναι λίγο ποιο μεγάλα 

Α ωραια. Να σε ρωτησω ενα τελευταιο: αυτα τα πτερυγια γυρω απο το σωμα στο  yongnuo yn300iii τι χρησιμευουν; Δεν αφηνουν το φως διάπλατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Fp84 είπε

Σαν καθρέφτες είναι , κάτι ακομα η Sony έχει εγκοπές έτσι ώστε να μπει το led light επάνω ?

Καλημερα, ναι εχει υποδοχη για φως αν ενοεις αυτο. Εν τω μεταξυ εχω μπαταριες NP-F απο την αλλη βιντεοκαμερα sony (HDR UX9),που βλεπω οτι παιρνουν τα φωτιστικα αυτα. Eσενα αυτο το gotox που εχεις σε καλυπτει σε μία εκκλησία η σε ενα ανοιχτο χωρο σε καποια μετρα, ας πουμε; Γιατι βλεπω οτι εχει και χαμηλοτερη τιμη... 

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgos1966 είπε

Καλημερα, ναι εχει υποδοχη για φως αν ενοεις αυτο. Εν τω μεταξυ εχω μπαταριες NP-F απο την αλλη βιντεοκαμερα sony (HDR UX9),που βλεπω οτι παιρνουν τα φωτιστικα αυτα. Eσενα αυτο το gotox που εχεις σε καλυπτει σε μία εκκλησία η σε ενα ανοιχτο χωρο σε καποια μετρα, ας πουμε; Γιατι βλεπω οτι εχει και χαμηλοτερη τιμη... 

Αν το έψαχνα καλύτερα τώρα θα επερνα ένα από τα δύο που ανέφερα παραπάνω

Προσωπικά το χρησιμοποιώ μόνο όπου χρειάζεται δηλαδή όπου δεν υπάρχει φως από Light stand 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fp84 είπε

Αν το έψαχνα καλύτερα τώρα θα επερνα ένα από τα δύο που ανέφερα παραπάνω

Προσωπικά το χρησιμοποιώ μόνο όπου χρειάζεται δηλαδή όπου δεν υπάρχει φως από Light stand 

Ενταξει φιλε μου οποτε θα κοιταξω να παρω το  yongnuo yn300iii .Ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgos1966 είπε

Ενταξει φιλε μου οποτε θα κοιταξω να παρω το  yongnuo yn300iii .Ευχαριστω!

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας από ένα κατάστημα και να τα δεις από κοντά! !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Fp84 είπε

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας από ένα κατάστημα και να τα δεις από κοντά! !!

Kαλημερα. Μπα αυτο δε γινεται διοτι μενω μονιμα Σκοπελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...