Προς το περιεχόμενο

Μπαταριες en-el14


vaggelis dogas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σας συμφορομιτες και θα ηθελα να ζητησω μια μεγαλη χαρη απο καποιον εδω μεσα.Χρειαζομαι για τις 23 Σεπτεμβριου δυο μπαταριες en-el14(ακομα και μια καλη ειναι) γιατι θα ειμαι στο athens flying week για αρκετες ωρες και με μια μπαταρια δεν θα την βγαλω ολη την μερα,και δεν λεει για 4η φορα να παω με τηn sp-620uz μονο και μονο επειδη περνει αλκαλικες.Τα μεταφορικα φυσικα και τα καλυπτω εγω και ενα χρηματικο αντιτιμο φυσικα και δεν τις θελω δωρεαν ,εκτος αν καποιος μενει Βολο ή Λαρισα,που θα βολεψει παρα πολυ και δεν θα χρειαστει να υποχρεωσω καποιον ανθρωπο να τρεχει σε ταχυδρομεια,ακομη και αν καποιος παει στο athens flying week και να μου τις δανεισει επιτοπου και να του τις επιστρεψω μετα δεν εχω θεμα,φυσικα και θα εχετε και ολα τα στοιχεια(οχι οτι εχω κακο σκοπο αλλα αυτες τις εποχες που ζουμε πολλοι μπαμπεσιδες κυκλοφορουν).Καταλαβαινω οτι αυτο που ζητω ειναι δυσκολο και οτι δεν θα δωσει καποιος τετοιες μπαταριες σε ενα αγνωστο με τοση ευκολια,αλλα επειδη και αυτη παραμενει εν τελει μια συναλλαγη,εχω αρκετες αξιολογησεις,μπορειτε να τις διαβασετε.Σας παρακαλω,κρατειστε ενα επιπεδο στην συζητηση,δεν ειναι troll.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...