Προς το περιεχόμενο

Θα κυκλοφορήσει επίσημα και στην Ελληνική αγορά το Pocophone F1 της Xiaomi


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, mikegad είπε

άντε φαντάσου τώρα τι ποσοστό κέρδους έχουν οι άλλες εταιρίες...

γιατί πόσα mid range ξέρεις με high end cpu/ram? εγω καμια

είναι σαν να βάζεις στο Xiaomi Redmi Note 5a cpu/ram απο high end και ενα μεγάλο flash storage χαμηλής κατηγορίας και κέρδος θα έχεις και κόσμος θα μαζέψεις με το κιλό, η αλλιώς κίνηση ματ

παρα πολλα ατομα ουτε camera δεν θελουν καλη ουτε οθονη ουτε κατασκευη ουτε τπτ περα απο το να τρεχει συσκευη ΣΦΑΙΡΑ χωρις να δωσουν πολλα κατι σαν τα nexus παλια

Επεξ/σία από Black Demis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πρεπει να γραφουμε τα χαρακτηριστικα στην πλατη για να μην μας παρουν στο ψιλο με αυτο το ονομα, οπως οι καγκουρες με τα αμαξια που γραφουν τι εχουν πανω στο φτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, orion είπε

NFC?

Σοβαρα εχει βγαλει κανενα η xiaomi με nfc?

Εγω βαρεθηκα παντως να βλεπω δικαρτα και να μην ειναι dual active

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Black Demis είπε

γιατί πόσα mid range ξέρεις με high end cpu/ram? εγω καμια

είναι σαν να βάζεις στο Xiaomi Redmi Note 5a cpu/ram απο high end και ενα μεγάλο flash storage χαμηλής κατηγορίας και κέρδος θα έχεις και κόσμος θα μαζέψεις με το κιλό, η αλλιώς κίνηση ματ

παρα πολλα ατομα ουτε camera δεν θελουν καλη ουτε οθονη ουτε κατασκευη ουτε τπτ περα απο το να τρεχει συσκευη ΣΦΑΙΡΑ χωρις να δωσουν πολλα κατι σαν τα nexus παλια

Honor 8 pro,10, 10GT

Γράψε λάθος αυτά είναι 400ιων..+

 

Πάσο!

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα spec και τα σχετικα αλλα αυτο το ποκο τι το θελανε? Τι σκ@τ@ ονομα ειναι αυτο?. Θα σε ρωτησει η φιλη σου/φιλος σου/μανα σου/ θεια σου τι κινητο να παρει και θα της πεις να παρει το ποκοποκο. Ποκο και πακια και αι στο διαολο θα σου πει

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sokos1 είπε

κινητό χωρίς Gorilla glass 4/5 θα το κλαίς στην πρώτη πτώση.. και μην μου πείτε δεν σας έχει πέσει ποτέ..

Ναι ενώ τα άλλα με το gorilla δεν τα κλαις.μονο για καμία γρατζουνιά είναι ο γορίλας στο πέσιμο είναι μαϊμού.

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Black Demis είπε

γιατί πόσα mid range ξέρεις με high end cpu/ram? εγω καμια

είναι σαν να βάζεις στο Xiaomi Redmi Note 5a cpu/ram απο high end και ενα μεγάλο flash storage χαμηλής κατηγορίας και κέρδος θα έχεις και κόσμος θα μαζέψεις με το κιλό, η αλλιώς κίνηση ματ

παρα πολλα ατομα ουτε camera δεν θελουν καλη ουτε οθονη ουτε κατασκευη ουτε τπτ περα απο το να τρεχει συσκευη ΣΦΑΙΡΑ χωρις να δωσουν πολλα κατι σαν τα nexus παλια

honor 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

honor 10

μπα εκεινα ειναι ποιο high καλητερα υλικα καλυτερη εσοτερικη κατασκευη camera απο προηγουμενη ναυαρχηδα κλπ

το μονο πραγμα που μιαζει με αυτο το κινιτο ειναι nexus 5 nexus 4 κλπ (δλδ αυτης της λογικής ειναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Xiaomi πραγματοποίησε εκδηλώσεις σήμερα στο Παρίσι, στο Χόνγκ Κόνγκ ή στη Τζακάρτα για να..."

Καταλαβε κανεις τι εννοει ο ποιητης? 

Μαθετε να διορθωνετε και λιγο τα κειμενα οχι μονο να βρισκετε clickbait τιτλους...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sokos1 είπε

κινητό χωρίς Gorilla glass 4/5 θα το κλαίς στην πρώτη πτώση.. και μην μου πείτε δεν σας έχει πέσει ποτέ..

για αυτό βάζεις ένα προστατευτικό 5-10 ευρώ η μια καλή θήκη στα 10 ευρώ και δεν φοβάσαι για το κινητό των 300-400 ευρώ, απλά τα πράγματα γιατί μην μου πεις ότι πήρες κινητό τόσα λεφτά και περιμένεις απο το gorila glass να το σώσει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Black Demis είπε

μπα εκεινα ειναι ποιο high καλητερα υλικα καλυτερη εσοτερικη κατασκευη camera απο προηγουμενη ναυαρχηδα κλπ

το μονο πραγμα που μιαζει με αυτο το κινιτο ειναι nexus 5 nexus 4 κλπ (δλδ αυτης της λογικής ειναι)

έχει όμως όσο έχει και το συγκεκριμένο κινητό. στα 350 το βρίσκεις και θεωρώ το honor 10 είναι ανώτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Σοβαρα εχει βγαλει κανενα η xiaomi με nfc?

Εγω βαρεθηκα παντως να βλεπω δικαρτα και να μην ειναι dual active

Από το.mi6 κ.μετα ποιο.δεν έχει nfc ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...