Προς το περιεχόμενο

Αγορα μπαταριων en el-9 απο aliexpress


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα σας συμφορουμιτες

Θα ηθελα να αγορασω μπταριες en el-9 για την d3100 και στο aliexpress υπαρχουν αρκετες 3rd party επιλογες σε πολυ καλες τιμες,αλλα δεν ξερω τι παιζει με την αγορα μπαταριων απο το εξωτερικο,αν μπορω να αγορασω χωρις να τις ξανα στειλουν πισω ή κατι τετοιο.Αγορες απο Κινα και γενικως απο εξωτερικο εχω κανει παρα πολλες φορες οποτε δεν ειμαι καινουργιος απλα με τις μπαταριες δεν χρειαστηκε ποτε να αγορασω για οτισηποτε

Επεξ/σία από vaggelis dogas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν υπάρχει θέμα με τις μπαταρίες, δύσκολα περνάνε από τα Κινέζικα ταχυδρομεία, και οι τιμές από Ευρωπαίους πωλητές είναι φουσκωμένες αρκετά. Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις από Δήσιο, που έχω πάρει κι εγώ για τη δική μου φωτογραφική και σίγουρα είναι καλύτερος από τους Κινέζους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/8/2018 στις 10:02 ΠΜ, vaggelis dogas είπε

Καλημερα σας συμφορουμιτες

Θα ηθελα να αγορασω μπταριες en el-9 για την d3100 και στο aliexpress υπαρχουν αρκετες 3rd party επιλογες σε πολυ καλες τιμες,αλλα δεν ξερω τι παιζει με την αγορα μπαταριων απο το εξωτερικο,αν μπορω να αγορασω χωρις να τις ξανα στειλουν πισω ή κατι τετοιο.Αγορες απο Κινα και γενικως απο εξωτερικο εχω κανει παρα πολλες φορες οποτε δεν ειμαι καινουργιος απλα με τις μπαταριες δεν χρειαστηκε ποτε να αγορασω για οτισηποτε

 

Κοίτα λίγο για τις pattona στο eBay από Ευρωπαίο πωλητή.Κατι τις ακριβότερες αλλά σίγουρα καλύτερες από no-name κινεζικές με ταχύτερη αποστολή και χωρίς μπλεξίματα με τελωνεία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/8/2018 στις 1:17 ΜΜ, lefta_yparxoun είπε

Καταρχήν υπάρχει θέμα με τις μπαταρίες, δύσκολα περνάνε από τα Κινέζικα ταχυδρομεία, και οι τιμές από Ευρωπαίους πωλητές είναι φουσκωμένες αρκετά. Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις από Δήσιο, που έχω πάρει κι εγώ για τη δική μου φωτογραφική και σίγουρα είναι καλύτερος από τους Κινέζους

Kαι αυτός από Κίνα τις φέρνει ,φασόν τις παραγγέλνει .Στην πράξη η αυτονομία τους είναι λίγο λιγότερη απο ότι διαφημίζει .Παρέχει όμως εγγύηση αν σου χαλάσει σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, vaggelis dogas είπε

Τελικά βρηκα απο eBay απο Γερμανία ,en-el9 της gp batteries 5ευρω +2 ευρω μεταφορικά

Ότι πληρώνεις παίρνεις

1 ώρα πριν, Fotia είπε

Kαι αυτός από Κίνα τις φέρνει ,φασόν τις παραγγέλνει .Στην πράξη η αυτονομία τους είναι λίγο λιγότερη απο ότι διαφημίζει .Παρέχει όμως εγγύηση αν σου χαλάσει σύντομα.

επειδή έχω πάρει και από Κίνα, τις θεωρώ πολύ καλύτερες του Δήσιου από του ebay και σε λογική σχετικά τιμή

 

 

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/8/2018 στις 7:19 ΠΜ, vaggelis dogas είπε

Τελικά βρηκα απο eBay απο Γερμανία ,en-el9 της gp batteries 5ευρω +2 ευρω μεταφορικά

Εαν δεν βαριεσαι δωσε και ενα feedback οταν παραλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...