Προς το περιεχόμενο

Inkjet εκτυπωτής που να μπορεί να τυπώνει πάνω σε πλαστικές κάρτες


Dimitrios51

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιον εγχρωμο inkjet εκτυπωτή μου προτείνετε,με scanner, ο οποίος να έχει την δυνατότητα να τυπώνει διαφορετικά μεγέθη χαρτικών αλλά και πάνω σε πλαστικές κάρτες μεγέθους πιστωτικών καρτών;

Όσους έχω βρει δεν υπάρχουν ουτε skroutz ουτε σε κάποιον ευρωπαικο seller στο ebay ούτε σε amazon.de/co.uk

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν σε συμφέρει να αγοράσεις εκτυπωτή που να τυπώνει πλαστικές κάρτες γιατί είναι πολύ ακριβός (2.000 ευρώ και πάνω). Αυτό που σου προτείνω είναι να τις τυπώνεις σε κάποιον επαγγελματία που θα μπορούσε και θα αναλάμβανε αυτή την εκτύπωση. Αυτοί που μπορούν να κάνουν αυτή τη δουλειά είναι εκείνοι που τυπώνουν σε μπλουζάκια, σε κούπες, κλπ. Και από αυτούς όχι όλοι. Επίσης πιθανόν και αυτοί που τυπώνουν επιγραφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Από την πλευρά του επαγγελματία: Υπάρχουν εξειδικευμένοι που θα κάνεις αυτή τη δουλειά από εξοπλισμό που ποτέ δε θα μπορούσες να αγοράσεις. Εξειδικευμένος εξοπλισμός, κορυφαία αποτελέσματα. Σα να συγκρίνουμε επαγγελματικό slide scanner χιλιάδων ευρώ με οικιακό scanner που παίρνει slides κόστους 200-700 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...