Προς το περιεχόμενο

Samsung M2625D


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αυτό τον εκτυπωτή και κατι  πειραξα που δεν θυμαμαι και πριν την εκτυπωση μου κανει προεπισκοπηση που δεν θελω.

 

Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει ?

 

Ευχαριστω

https://www.samsung.com/us/computer/printers/SL-M2625D/XAA-specs

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό ακριβώς το μοντέλο δεν ξέρω αλλά θα σου πω για τη σειρά Μ2020 και ελπίζω να ισχύει το ίδιο.
α. Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου,
β. πήγαινε στους Εκτυπωτές,
γ1. κάνε διπλό κλικ στον Samsung, μετά διπλό κλικ στο "Προσαρμογή των επιλογών εκτύπωσης", ή
γ2. κάνε δεξί κλικ στο όνομα του εκτυπωτή, κλικ στο Ιδιότητες εκτυπωτή και στην καρτέλα Γενικά κλικ στο "Προτιμήσεις...",
δ. εκεί βγάζει την παρακάτω εικόνα, όπου -μάλλον- θα πρέπει να επιλέξεις το "Κανονική εκτύπωση" και μετά "Εφαρμογή" και "ΟΚ" και μάλλον θα είσαι εντάξει.

M2020_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το παράθυρο, στην καρτέλα "Βασικό" δες αν είναι τσεκαρισμένο το "Εκκίν. του Easy Eco Driver πριν την εκτ." και αν σε αφήνει να το ξετσεκάρεις. Αν ναι, ξετσέκαρέ το και μετά κλικ στο "Εφαρμογή" και ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω .Το ξεκλικαρα αλλα παλι κανει προεπισκοπιση ....Παλια δε εκανε ...Εχει επιλογή για επαναφορά αρχικων ρυθμισεων ?

Δυστυχως δεν μπορω να τον κανω απεγκατασταση και επανεγκατασταση γιατι το pc είναι intranet και δεν με αφηνει.

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράξενο που δεν σε αφήνει. Στον δικό εκτυπωτή, κάνοντας δεξί κλικ στο όνομά του και πηγαίνοντας "Ιδιότητες εκτυπωτή" > "Για προχωρημένους" > "Προεπιλογές εκτύπωσης" μου βγάζει το παράθυρο επιλογών που επισυνάπτω στο προηγούμενο μήνυμά μου. Κάνε κι εσύ το ίδιο και δες αν μπορείς να αλλάξεις κάτι, αν και, όπως γράφεις, δεν σε αφήνει να κάνεις αλλαγές, και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι επλογες στο "Για προχωρημένους" είναι ανενερες επειδή το pc είναι υπηρεσιακο (intranet) και δεν δεχεται παρα ελάχιστες αλλαγες . Εγκατασταη προγραμματω για παράδειγμα με .exe και setup με τιποτα χωρις κωδικούς διαχειριστη που δεν εχω αλλα μονο με απομακρυσμενη προσβαση η Πληροφορικη μας μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...