Προς το περιεχόμενο

Οι Lando, Luke και Leia επιστρέφουν στο Star Wars: Episode IX


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, exor είπε

το τελευταιο ηταν το χειροτερο σταργουορς εβερ .. ελπιζω να το εχουν καταλαβει και να επανορθωσουν .. αυτος ο καιλο ρεν ειναι για το λουτσο πραγματικα

Παίζει να μην μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου περισσότερο. Ίσως διαφωνώ και με τα άρθρα και τις τελίτσες που έβαλες. Το μόνο SW που πήγε την ιστορία παρακάτω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, forgotten said:

oχι αλλο καρβουνο..κοινως μην αρμεγετε την αγελαδα πλεον εχει ψοφησει.

Ενώ όλες οι άλλες "ταινιάρες" του Hollywood γίνονται για την τέχνη! 😄 (Άσε που δεν έχει ψοφήσει).

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ii_die_4 είπε

Ο kylo οχι τοσο. Εμενα μου την σπαει η MarySue Rey. 

 

Οτι ποιο αξιολογο ο kylo σε αυτες τις 2 ταινιες. κυριολεκτικα μονος του τις κραταει. και ο ηθοποιος ειναι καλος και ο χαρακτηρας. αλλου ειναι τα προβληματα.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστρέφουν οι lando,luke και leia στο 9 και την ίδια περίοδο εντελώς συμπτωματικά ανακοινώνεται και η επιστροφή του star wars:the clone wars.

Οπως προαναφέρθηκε damage control.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Star wars Πρεπει να αλλάξει ονομασία και να λέγεται ...... Το Σόι μου....στο διάστημα.

1 ώρα πριν, omghi2u είπε

Οτι ποιο αξιολογο ο kylo σε αυτες τις 2 ταινιες. κυριολεκτικα μονος του τις κραταει. και ο ηθοποιος ειναι καλος και ο χαρακτηρας. αλλου ειναι τα προβληματα.

Θα συμφωνήσω ο μόνος που αξιζει ειναι ο Kylo ren. Ολοι οι αλλοι ειναι λες και βλεπεις. B movie . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δε βάλουν δύο μαύρες λεσβιες, ένα Ασιάτη νάνο, μια Ινδή, ένα μονοχειρα, δύο ιθαγενείς Αμερικάνες και τρεις εσκιμωες και αν οι αρσενικοί ρόλοι κάνουν οτιδήποτε άλλο εκτός από μαγείρεμα και σκούπισμα και έχουν παραπάνω από IQ τζατζικιού, τότε εγώ αρνούμαι να το δω. 😡

Επεξ/σία από Skylined
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, dieksodo είπε

κριμα για τη σειρα κατηντησε σταρ τρεκ

Τα Star Trek είναι πλεον πιο ποιοτικά. Η σειρά κατάντησε, σκέτο. 

 Μου κάνει εντύπωση που το infinity war είναι από franchise της ίδιας εταιρίας, για λόγους ποιότητας καθαρά. Σίγουρα όχι από την άποψη του μεγέθους της εταιρίας.. Η Disney είναι πλέον μονοκρατορία στο Hollywood μετά την αγορά της FOX

Επεξ/σία από Skylined
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, exor είπε

το τελευταιο ηταν το χειροτερο σταργουορς εβερ .. ελπιζω να το εχουν καταλαβει και να επανορθωσουν .. αυτος ο καιλο ρεν ειναι για το λουτσο πραγματικα

σίγουρα χειρότερο και από το Episode I;;;; 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, mants118 said:

σίγουρα χειρότερο και από το Episode I;;;; 

σε καμία περίπτωση. μια χαρά είναι όλες οι νέες ταινίες, άλλες καλύτερες άλλες χειρότερες. Και στη βασική σειρά και οι επικουρικές τύπου Rogue One. η θλίψη ήταν αρχές 2Κ με τα episodes 1-3 (με το 3 να σώζει λιγααααακι την παρτίδα).

 

όποιος μπούχτισε και δε θέλει άλλα star wars έχω παιδιά εξαιρετικό tip να σας πω. μπορείτε να μην τα βλέπετε! φανταστικό; δεν το είχατε σκεφτεί αλλά δεν είναι πολύ απλό; απλά μην το πείτε παραέξω ας είναι το μυστικό μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...