Προς το περιεχόμενο

Action camera


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, είμαι ανάμεσα σε ekenh9r και sjcam j5000 WiFi! Ποια προτείνετε κατά την γνώμη σας! Θέλω μέχρι σκ να την πάρω! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατέληξα και πήρα eken! Ερώτηση! Όταν είμαι στην θάλασσα και θέλω WiFi, πως μπορώ να το  κάνω με το κινητό μου(μέσω δικτύου) ?  Το συνέχισα εδώ το θέμα! Αν πρέπει να το πάω σε άλλη ενότητα να το μεταφέρω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω , αλλά γράφω για να σου πώ αν θέλεις μετά να μας πείς εντυπώσεις απο την κάμερα :)

Κυρίως στις υποβρύχιες λήψεις !!!

Καλές λήψεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ενημερώσω από μέσα Αυγούστου που θα την χρησιμοποιήσω κυρίως στην θάλασσα! 

19 ώρες πριν, Iliemp είπε

Δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω , αλλά γράφω για να σου πώ αν θέλεις μετά να μας πείς εντυπώσεις απο την κάμερα :)

Κυρίως στις υποβρύχιες λήψεις !!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα και απο εμενα! Ψάχνω και εγω μια action camera μεχρι 150€. Κυρίως την θέλω για καταδύσεις οπότε θελω να ειναι αδιάβροχη. Τι προτάσεις έχετε να κάνετε;

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται κανενα δικτυο...ενεργοποιεις το wifi στη μηχανη και στο τηλεφωνο και τη βρισκει......ομως να ξερεις οτι θα σου τρωει μπαταρια στη καμερα γρηγορα..εγω το ανοιγω σπανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ την Sjcam 7star που έχω είμαι πολύ ευχαριστημένος παιδιά (ειδικά στα 25 και 50 όπως και αντιστοίχως 30 και 60 frame είναι τέλια) στα παραπάνω frame έχει ένα θέμα όπως και οι άλλες σε αυτήν την κατηγορία πιστεύω πλην της gopro ίσως χωρίς να το γνωρίζω.. πάρα πολύ καλή επίσης είναι και η καινούργια που έχει βγει, η sjcam 8 πολύ πιο καλύτερη σε όλα και ανταγωνίζεται επάξια την gopro 6 την συστήνω ανεπιφύλακτα η sjcam έχει κάνει "άλματα" σαν εταιρία και την βρίσκεις σε προσιτή σχετικά τιμή έναντι για παράδειγμα της gopro6 που είναι στα διπλάσια λεφτά με την 8 και δεν έχει να ζηλέψει σχεδόν τίποτα, λεπτομέριες ίσως που δεν κάνουν την διαφορά και δεν δικαιολογούν τα παραπάνω χρήματα.

Επεξ/σία από Voyio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η καμερουλα είναι θαυματουργή! Φοβερές λήψεις μεσα στο νερό και εκτός! Πολύ καλή ανάλυση! Αξίζει τα χρήματα της! Εγω είμαι ερασιτέχνης και αυτά που βλέπω με ικανοποιούν και με το παραπάνω! Το καλύτερο είναι το WiFi που μπορώ να περνάω απευθείας στο κινητό βίντεο, φωτογραφίες! Μεγάλη διευκόλυνση! 

Στις 18/7/2018 στις 5:15 ΜΜ, Iliemp είπε

Δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω , αλλά γράφω για να σου πώ αν θέλεις μετά να μας πείς εντυπώσεις απο την κάμερα :)

Κυρίως στις υποβρύχιες λήψεις !!!

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2018 στις 8:54 ΜΜ, Ydrochoaki είπε

Καλησπερα και απο εμενα! Ψάχνω και εγω μια action camera μεχρι 150€. Κυρίως την θέλω για καταδύσεις οπότε θελω να ειναι αδιάβροχη. Τι προτάσεις έχετε να κάνετε;

ευχαριστω εκ των προτερων

Η eken κάνει μια χαρά την δουλειά της πίστεψε με 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για ένα καλό πακετακι με action cam για να ξεκινήσει το χόμπι του,ας ρίξει μια ματιά στην σημερινή αγγελία μου. Θα τον βοηθήσει :) ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω μια καμερσ για καμία καθαρή φωτό στον βυθό και άντε για κανένα βίντεο όταν πηγαίνω βολτα με τον σκύλο. Δεν με ενδιαφέρει να ναι σούπερ ποιότητα απλά να μην είναι χώμα .https://www.sevenspot.gr/action-camera-5000527 αυτή εδώ αξίζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...