Προς το περιεχόμενο

Elephone REXSO Explorer X 4K (action camera ) προσφορά από Geekbuying


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36361356_268576240371321_4846111183188525056_n.jpg

έχει βάλει φωτό ο @orck συφκτήτες για χρήση ποδηλάτου - και για άλλες χρήσεις πχ βάση - την αδιάβροχη θήκη - usb καλώδιο κλπ. Προσοχή μην πάθετε κανένα σοκ αν δεν λειτουργεί , πρέπει να ανοίξεις την υποδοχή της μπαταρίας και να βγει το αυτοκόλλητο από τους πόλους και μετά φόρτιση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά, 3 μπύρες στο The James Joyce κόστισε, δεν περιμένεις να είναι RED. Για την θάλασσα με τα μικρά την ήθελα κυρίως εγώ, να μην έχω άγχος αν θα βραχεί, θα μπει άμμος, θα πέσει ή αν θα μου την κλέψουν. Αν βγάλει το καλοκαίρι, για εμένα θα έχει βγάλει τα λεφτά της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για καρτούλα τι λέτε ; Αυτη απο το e-shop πιστεύετε δε θα κάνει για 4Κ επειδή είναι uhs-1 ; https://www.e-shop.gr/adata-micro-sdxc-64gb-uhs-i-with-adapter-class-10-p-PER.331095

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Παιδιά για καρτούλα τι λέτε ; Αυτη απο το e-shop πιστεύετε δε θα κάνει για 4Κ επειδή είναι uhs-1 ; https://www.e-shop.gr/adata-micro-sdxc-64gb-uhs-i-with-adapter-class-10-p-PER.331095

https://www.skroutz.gr/s/11603327/Samsung-Evo-Plus-microSDXC-64GB-U3-with-Adapter.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες την έχω βάλει από εχθές το μεσημέρι να φορτίζει και το πρωί που έφυγα για την δουλειά δεν είχε πρασινίσει ακόμα!

Παίζει κάτι ?? Χαλασμένη μπαταρία ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2018 στις 7:27 ΜΜ, paiktaras69 είπε

Προσοχή μην πάθετε κανένα σοκ αν δεν λειτουργεί , πρέπει να ανοίξεις την υποδοχή της μπαταρίας και να βγει το αυτοκόλλητο από τους πόλους και μετά φόρτιση 

Μηπως εισαι εδω;; ^^^

 

εγω ακομα αναμενω να ξεκολησει απο το κ*λοτελωνειο απο το σαββατο που μου εστειλαν οτι αποδεσμευτηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την έφερε σήμερα ο ταχυδρόμος χωρίς επιπλέον κόστος.

Έχω την εντύπωση πάντως ότι η xiaomi yi η παλιά που την έχω 3 χρόνια (και δεν είναι 4Κ) είναι αρκετά καλύτερη και σε βίντεο και φωτογραφία ( σε φωτογραφία πολύ καλύτερη η yi) με βάση κάτι δοκιμές που έκανα σήμερα όπου έβγαζα μία με την μία και μία με την άλλη στον ίδιο χώρο.

Το μόνο + της elephone σε σχέση με την xiaomi είναι ότι έχει οθονούλα (και έρχεται με κάποια basic αξεσουάρ.)

Βέβαια για 18,5 ευρώ δε παραπονιέμαι(και να πάθει κάτι δεν θα κλαις) . Ελπίζω να καταφέρω να τη δοκιμάσω υποθαλάσσια σε ψαραντούφεκο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, MikeJ είπε

Έχω την εντύπωση πάντως ότι η xiaomi yi η παλιά που την έχω 3 χρόνια (και δεν είναι 4Κ) είναι αρκετά καλύτερη

Εκει έχω καταλήξει και εγώ. Την xiaomi την έχω σε drone αλλά με δοκιμές που έχω κάνει με πολλές παρόμοιες κάμερες «4Κ» παρατηρώ ότι δεν την φτάνουν...αλλά όντως για 18€ σιγά τα αυγά...

αντε ξεκόλλησε και εμένα από το τελωνείο σήμερα...την περιμένω από Δευτέρα μάλλον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, χωρίς επιπλέον κόστος. Την έχω βάλει να φορτίσει στον υπολογιστή, ώστε να φορτίσει όσο το δυνατόν καλύτερα. Έκανα μια πρώτη δοκιμή στα 1080p 60fps. Καλή φωτογραφία και καλό βίντεο με στρωτή κίνηση και αν έχετε λίγο σταθερό χέρι βγάζει πολύ καλά. Την δοκίμασα βράδυ, αλλά ανυπομονώ να την δοκιμάσω αύριο με μπόλικο ήλιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@marjel    Ορίστε: Elephone REXSO Explorer X Firmware - Version 8000TS023.v12 - Updated 20171110.rar

Eίναι από την δικιά μου. Έχω βάλει μέσα και τα .img αρχεία τα οποία δεν χρειάζονται. To full_img.fex θες.

Παρεμπιπτόντως, έχει κανείς firmware νεότερο από αυτό (Version 8000TS023.v12 - Updated 20171110);

Επεξ/σία από gismotolis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, PhoenixV23 είπε

καλησπέρα παιδιά, έχει βρεί/παραγγείλει κανείς ανταλλακτικές μπαταρίες;

Θα δοκιμάσω κάποιες από EKEN H9 τις επόμενες ημέρες και θα ποστάρω αποτελέσματα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...