Προς το περιεχόμενο

Elephone REXSO Explorer X 4K (action camera ) προσφορά από Geekbuying


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και έκλεισε το θέμα της προσφοράς για την ανωτέρω κάμερα, δεν συνεχίζουμε εδώ την κουβέντα?

Από ότι φαίνεται μέσα στην εβδομάδα οι πρώτοι θα αρχίσουμε να παραλαμβάνουμε.

Εδώ το link της αγοράς ( στα 21,99 δολάρια ) και τα αναλυτικά τεχνικά στοιχεία 

 

https://www.geekbuying.com/item/Elephone-REXSO-Explorer-X-Action-Camera-4K-30FPS-387887.html

Επεξ/σία από paiktaras69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mόνος μου μιλάω ????? :) 

Λοιπόν....η δική μου σταμάτησε τελωνείο, μου έστειλαν sms και μου ζητάνε απόδειξη αγοράς από paypal, το έστειλα φυσικά μαζί και το pdf από το αγορά του καταστήματος.

Αναμένω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα σήμερα είδα κίνηση και πήγε τελωνείο έστειλα απόδειξη φυσικά από paypal και μαγαζί .. Τεσπα πόσο καιρό κάνει μετά αφού στείλουμε απόδειξη;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν από λίγο μου ήρθε αυτό το email

 

 

Καλημέρα σας,

 Ολοκληρώθηκε η υποβολή των παρασταστικών για το δέμα σας και αναμένεται η απελευθέρωσή του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλεί στο τοπικό σας ταχυδρομικό κατάστημα.

 Σας ευχαριστούμε.

ΠΠ

ΤΜΗΜΑ  ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

 

λογικά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα την παραλάβω....άντε να ασχοληθούμε λίγο και με το βασικό του θέματος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά και εμένα ερχεται μέσω Ολλανδίας αλλά ενώ το tracking σύστημα της κίνας μου βγάζει ότι είναι στην χώρα προορισμού (Ελλάδα), στα elta.gr ακόμα την βγάζουν -εδώ και μια βδομάδα- σε κατάσταση "ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ" από Ολλανδία (χωρίς να έχει φτάσει Ελλάδα).


Μήνυμα δεν μου έχει έρθει για να στείλω απόδειξη από paypal και σήμερα που πήρα τηλ. στα ΕΛΤΑ μου είπαν τα ίδια που έβλεπα στο site τους. Τι προτείνετε να κάνω;

Επεξ/σία από bujam1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@paiktaras69 Μετά από πόσες μέρες (αφότου τους έστειλες τις σχετικές αποδείξεις) σου απάντησαν;

Εμένα χτές μου έστειλαν το περιβόητο sms και φυσικά τους τα έστειλα αμέσως. 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Nessuno_ είπε

@paiktaras69 Μετά από πόσες μέρες (αφότου τους έστειλες τις σχετικές αποδείξεις) σου απάντησαν;

Εμένα χτές μου έστειλαν το περιβόητο sms και φυσικά τους τα έστειλα αμέσως. 😝

το αναφέρω παραπάνω......είμαι σε αναμονή παραλαβής 

edit

μόλις μου έβγαλε μήνυμα ΄΄έξοδος από το τελωνείο΄΄ . Αρα μέχρι Παρασκευή λογικά παραλαμβάνω :)

Επεξ/σία από paiktaras69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα μου ζητήθηκε το παραστατικό, το οποίο και έστειλα, σήμερα μου ήρθε απαντητικό μέιλ ότι ολοκληρώθηκε η υπβολή των παραστατικών και θα προχωρήσει η απελευθέρωσή του από το τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και οι δικές μου πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές, βέβαια θα προσπαθήσω να την δοκιμάσω περισσότερο μέσα στο σ/κ και να συγκρίνω όσο μπορώ με την EKEN H9. 

Ενα πράγμα που διαπίστωσα είναι ότι δεν βρήκα κάποια καινούργια έκδοση λογισμικού , είναι με καποιο του 4ου 2017

Επεξ/σία από paiktaras69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...